Jump to content

Korpiklaani


solicitor

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jeste album veselje opste,mnogo mi bolje leze nego prosli Voice of Wilderness.Mada,ipak ovo nije za neko cesto konzumiranje,vise za ispijanje piva sa prijateljima.

 

sto jes jes u pravu si? bas smo sinoc uz grejanu rakiju moji ortaci i ja slushali "Happy Little Boozer" i crkli smo nacisto. veseliju pesmu nisam chuo u skorije vreme

Edited by MAN O WAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto jes jes u pravu si? bas smo sinoc uz grejanu rakiju moji ortaci i ja slushali "Happy Little Boozer" i crkli smo nacisto. veseliju pesmu nisam chuo u skorije vreme

Pa ta pesma i jeste pravljena da se konzumira uz alkohol. Idealno :bigblue:

 

Solidan album, malo smori kad se slusa u kompletu, ali po nekoliko pesama dnevno, ili na zurkama, odlicno dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Finnish folk metallers KORPIKLAANI have entered Fantom Studios in Tampere, Finland with producer Samu Oittinen to begin recording their fourth album, "Tervaskanto", tentatively due in April 2007. 11 songs are reportedly being recorded for the follow-up to "Tales along this Road", which was released in April via Napalm Records.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

The new Korpiklaani album Tervaskanto will be released in May 2007 by Napalm.

You can listen to sample: http://www.korpiklaani.com/news/pics/tervaskantosample.mp3

 

IPB Image

 

1. Let's Drink

2. Tervaskanto

3. Viima

4. Veriset Apärät

5. Running With Wolves

6. Liekkiön Isku

7. Palovana

8. Karhunkaatolaulu

9. Misty Fields

10. Vesilahden Veräjillä

11. Nordic Feast

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Obozavam folk metal, ali zaista... medjutim mrzim ove likove... ne znam koji mi je kurac, uglavnom m se svidjaju ovakvi bendovi, pokusao sam da preslusam sve albume po sto puta, pokusao sam da ih zavolim na silu, ali jednostavno kad god cujem ovaj bend digne mi se svaka dlaka na glavi... koji je moj problem???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam folk metal, ali zaista... medjutim mrzim ove likove... ne znam koji mi je kurac, uglavnom m se svidjaju ovakvi bendovi, pokusao sam da preslusam sve albume po sto puta, pokusao sam da ih zavolim na silu, ali jednostavno kad god cujem ovaj bend digne mi se svaka dlaka na glavi... koji je moj problem???

 

delimo problem. sve je korektno, ali vokali su sranjone nevidjeno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko je, i da li je iko to rekao, ali sto se mene tice daleko su oni od toga...

Pa sto kaze Shamandalie, taj bend slusaju dosta ljudi koji mrze metal, pritom ne mislim nista lose prema ne metalcima ili prema bendu!!! Nikakav hate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem iskrena, ovaj bend je kao Orthodox Celts. Svi ih slusaju zato sto su takvi. Na vrhu ove strane Fenris je rekao da su najbolji. Moguce da je u pitanju neki spam bot koji je naucio srpski.

 

 

Tek sad videh.

Nije spam bot,Fenris je moj ortak,Andrej :mrgreen:

 

Al,nebrinite,promenice uskoro misljenje,prebacujem mu polako nokturnal mortum :mrgreen::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...