Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne računaš onaj nemasterizovan snimak, surov si. :(

 

Nema na čemu. :bigblue:

 

Ima mlađe i obećavajuće kadrove. Bilo bi dosadno sa istom ekipom. Ovako je baš iznenadio. Iznenađenja za nova pokolenja! :wub:

 

Saksofonistu sam već preporučio na jazz temi. Ima sjajan električni đezz album iz 2015, a ni pređašnji nisu za bacanje!

 

Mogli bi ovi naši đezzeri da ga dovedu jedared. Plus Bowie kao gosta. :meshuggah:

 

Ova pesma je najbolja na albumu, taj glas koji je pun kajanja i koji se oprašta, uh, žmarci!

 

http://youtu.be/sE1Zcngd3VA

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naslovna numera je ispala ubedljivi highlight albuma. Kao još dva favorita bih izdvojio suludu i energičnu Sue, i Dollar days koja je sušta suprotnost, jedna od mirnijih numera i jako cool balada. Lazarus mi je ispala previše ravna, nije mi dovoljno melodična a nema ni neke ekstra promene koje bi me uvukle u priču. Inače, 40 minuta i sedam pesama, meni lično malo kratak album - ali i dalje, jako dobar. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf meni je baš dobra Lazarus, bolesnu atmosferu neku ima.

 

Jeste kratak, kažem ja. Trajanje je idealno za albume tamo nekih izvođača, Bowie album u ovom fazonu opušteno može dupli uvek. :)

 

Bilo bi dosadno sa istom ekipom.

 

Pa nije ista, sa Gabrelsom nije radio ništa 15 godina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep album ali prekratak sto kaze Simon, slusam i taman udjem u modus a ono vec gotovo :sad:

 

tumblr_o0lm2ujbZP1rp9sfqo1_500.jpg

tumblr_o0lm2ujbZP1rp9sfqo2_540.jpg

 

 

above: screenshot from for “Lazarus” (01/07/2016)

below: part of promotional photo series for Station to Station featuring weird Aleister Crowley shit (c. 1975)

 

Slicnost?

Samo da istaknem koliko je StS bio (o)kultni album back in the days :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aham :da: , skoro izvalih totalno novi trip u vezi sa tim periodom pa sam dodatno odusevljena jer se ova prica sa Blackstara nadovezuje na onu iz 70-ih iz tog perioda...

 

Evo jedne pesmice koju sam slusala juce gde on zapravo prica o svojim 70-im i kako je koketirao sa smrcu... fantasticna stvar pogotovu jazzy zvuk koji se provlaci :da:

 

I ako neko nadje ovu verziju pesme sa Maynardom iz Tool-a, bila bih zahvalna :bigblue:

http://www.youtube.com/watch?v=qlwtCkUnZHU

 

ovo je jedino sto sam nasla ali ne umem da koristim ovo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Virusi.

 

Saznao sam da ga je Kendrick Lamar inspirasao za novi album, tačnije jednu pesmu. :ph34r::blink:

 

P.S. Već su krenule teorije zavere o Blackstar albumu, pronađen je doom metal bend iz Engleske, koji ima sličan spot kao Bowie iz Lazarusa, identična odeća, pokreti i maska. Ako iskopam link ponovo, podelim, pa neka igre počnu! ;):azal:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...