Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dimon, a stvarno iskidao omot, cyber punk, at its best.

 

Već na prvoj polovini albuma sam čuo zašto ti se sviđa album, ta produkcija i čistota instumenata, ali ona krenu sa onim lejerima efekata, i izgube me. Daj mi mesec dana i videću da li je album izdržao test vremena.

 

Melinda. :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda više ovaj:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3V9wMRuJuYw

 

Ta kao akustična gitara na početku, a farbana nekim ludilima, mnogo dobro. Ne mislim da su melodije slične nego zvuk i atmosfera.

 

Pa se onda opet trip nastavlja, na 1:40.

 

Raynor takes us outside. :bigblue:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uklapaju se sve u taj trip, neam pojma, ja sam sad bukvalno puštao naizmenično razlaganje iz Outside i iz ove teme koju sam okačio, neodoljivo podseća boja gitare, a cela atmosfera je dosta slična, samo Bowie ima više svoj misteriozni i lični layer, a ovo je ipak čis' sci-fi trip, uz osećaj zebnje za sudbinu čovečanstva koji se provlači :haha:

 

Psihonautika vs astronautika, al' istim spejs šatlovima plove...

 

Ja bih rekao da je ovaj Glenn Stafford što je komponovao Terran i Protoss muziku preslušao Outside uzduž i popreko, taman je tad i bio aktuelan :)

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

"I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on."

 

R.I.P. David Bowie

 

I par reči za kraj:

 

Blackstar album je bio poslednji pozdrav od ovoga sveta, ceo život je sumirao kroz tu ploču, poslednja pesma najbolje govori o tome.

 

David Bowie kao ličnost je prestao da postoji još odavno, u njegovih 5 najpopularnijih godina stvaralaštva, ali njegova muzika je zato večna, i to ga čini ikonom, a ikone ne umiru, one postaju legende i gore poput vatre koju je Prometej doneo ljudima, večno i zastrašujuće.

 

Ne verujem da će se muzičar poput David Bowie ikada pojaviti za naših života, ali svakako neka pokušaju i izađu Bledom i mršavom vojvodi na crtu.

 

Otišao sam da caru odam poštu sa par viskija.

 

Ne vredi ostaju samo vidre i žohari, džekovi odlaze brzinom svetlosti. :cry:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...