Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Licitiram na slucajnost! :haha:

aj sad ozbiljno, cenim da im se dopao umetnicki momenat u smislu... oni su vec imali pojmove lazarus i blackstar dosli do videa... bilo im je cool, razradili ideju i dali joj svoj smisao... kada budem stigla napisacu svoju teoriju, kucam u pauzi od ucenja ;)

 

Slazem se sa vecinom napisanog, jer radovi iz 70ih godina obiluju okultnim simbolizmom :da:

Ako vas zainteresuje clanak mozemo da otvorimo diskusiju, inace ne planiram da smaram o ovome :haha:

 

I ovo je interesantno... tehnika pisanja pesama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da bacim dojavu, stigao Blackstar i u naše prodavnice, 2200. Konkretno, u Metropolis Music Shopu.

 

Hvala :)

 

@FoM:

Dobri linkovi, posebno drugi, a i generalno ima brdo stvari da se pročita po netu, a i dosta zanimljivog da se čuje od samog Bowiea, gustiram malo po malo poslednjih par godina :)

 

Meni je najteže u svemu da generalno ostanem aktivan u kopanju po informacijama (nevezano za Bowiea), jer mi mozak često pušta sledeći algoritam:

 

1. Uuu, vidi ovo što je zanimljivo.

2. Uuu, ovo me odvelo do još nečeg zanimljivog.

3. Ali čekaj, još nisam istražio dovoljno iz 1, a ovo iz 2. ima svoju odvojenu priču.

4. A treba i da se radi ovo, treba ono.

5.

!

 

Prokleta internet era :D

 

 

Što više ideš u širinu, manje ideš u dubinu.

 

giphy.gif

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam imam isti problem :da:

Mada sa godinama napravih sistem da sacuvam info da bi me vratio na tacku 1. ako sam otisla do tacke 3. Sto bi se reklo trebalo mi je vremena da iz hipervigilnosti odem u hipertenacitet kada je paznja u pitanju :da:

Razmisljam se kad zavrsim sa NIN-om da pustim Outside takoreci 94/95 godina dobra berba :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuksija je sinonim za magentu, pomoću koga sam ja upravo porastao na hipstermetru, izgleda mi.

 

Još malo i ova tema, a i ceo forum, nadam se, postaće elektronski ekvivalent časopisu Zenit.

 

Ja bih mogao tokom godine da otvorim izložbu pod nazivom Svi moji avatari, uz admina foruma kao art supervizora.

Taman da prestane da slavi godišnjice sa stubovima i okrene se pravim vrednostima.

 

Hvala za verziju sa Maynardom, poen za tebe za pesmu koje nema osim na soundcloudu :D

 

Volim ponekad da ga poslusam.Mnogo mi se svidja album "Outside".

 

Može admin da slavi sa stubovima u svako doba, povlačim reč!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lou je slušao... A verovatno i Melinda, ta neće valjda slušati Kayo Dot preko reda...

 

Vinyl? Ako je CD, morao bi da pere veš za te pare.

 

Je l' se snabdevaš diskovima isključivo na rasprodajama? Ako da, uputi me na rasprodaju koja prodaje albume izašle u proteklih dvaes dana :P

 

Najjeftiniji vinil na discogsu je 45 evra, a najjeftiniji cd 10 dolara, a sledeći najjeftiniji je 15 evra. Ja ga kupih za 2200 pre nego što sam video taj za 10 dolara, ali mi ni to ne bi promenilo ništa, ne bih se mlatio da poručujem preko neta, dodam na to cenu i eventualnu nepouzdanost shippinga i čekanje, isto mi dođe.

 

Kakve bi cene bile da nije umro mislim da nema svrhe da diskutujemo xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...