Jump to content

David Bowie


Millosh_024

  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Eeee, to se slusa za dobro jutro, Floydi za preko celog dana, za idilicno poslepodne Trio Fantastico (Zepp, Purple, Sabbath), a za laku noc Queen. U autobusu uglavnom idu agresivnije stvari da bakuta sa sirom i cvarcima ne bi sela pored tebe (mislim, ako se ne uplasi tvoje kose i mrkog pogleda i pocne da vadi krstacu uz obavezan ocenas biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zappa! icon_twisted.gif Hehehe....prve četiri pesme sa tog albuma su mi omiljene. (Joe's garage, Catholic girls, Crew Slut i Fembot in a t-shirt) A tek STICK IT OUT...sa sve nemačkim.... icon_smile.gif Perverzija!!!!!

 

 

Što se David-a Tiče....a,da...Under Pressure....nema bolje kombinacije. Queen+Bowie. Jednostavno nema!!!! To je vrh i tačka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

A da počneš malo i da ga slušaš? Možda tako SPONTANO shvatiš još "neke" stvari u vezi....

shta tachno hocesh da kazesh?

jel ti smeta shto je bowie frajer? ili ti smeta moj tako neprofesionalni odnos prema njegovoj muzici? ili mislish da bih bila bolja u krevetu kad bih slushala vishe bowie-ja?

jel tome sluzio onaj smajli na kraju tvog posta?

 

ne, shvatila sam, ti si toliko fasciniran njegovom muzikom da ne mozesh da verujesh da neko, recimo.. nije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprotiv. Ja ću prvi reći da je Bowie No.1 frajer. Hmmm...pa,ne smeta meni tvoj odnos prema...ičemu zapravo. Tvoj izbor. Samo sam hteo reći da ima više kod Bowie od izgleda i harizme (koje niko normalan ne bi poricao da lik ima kao retko ko drugi!) a mislim prvenstveno na njegovu muziku a i filmove u kojima se pojavljuje. Kao slikar je manje efikasan ali i tu je aktivan.

 

Što se tvog umeća u krevetu tiče,zaista nisam kompetentan da donosim bilo kakav sud o tome ali ne verujem da bi se slušanje Bowie-ja (pre,za vreme ili posle) negativno odrazilo na tebe u bilo kom smislu pa i u tom. Ja se lepo osećam kada ga slušam i neke baladice baš prave opako romatičnu atmosferu. Ne verujem da nekome mogu da pokvare ugođaj. musik20.gif

 

Da sam fasciniran (i!) njegovom muzikom, jesam. I ne vidim šta je tu loše. Bowie je za mene apsolutni vrh što se tiče solo multimedijalnog umetnika (prvenstveno muzičkog).

 

To što ti misliš da je on najjebozovniji.....verovatno i jeste,kao što i sam potvrđujem iako sam muško a moj komentar za muziku je samo hteo da ti prenese to da je upravo njegova muzika/njegov glas veliki deo te njegove jebozovnosti. Jebozovnosti koja prevazilazi granicu shvatanja da dečaci imaju pišu a devojčice micu. Mada,uzimajući u obzir Bowie-jevu androgenu fazu... valjda si je propustila jer bi te samo zbunila a vidim da zbunjena nisi kada su piše i mice u pitanju. icon_razz.gif

 

Na kraju krajeva,kako znaš da nisi fascinirana nečim ako to nešto nisi probala? Ne bi ti škodilo da pokušaš. Možda ti se i isplati.

 

Da,to je ono što sam hteo da kažem. Toliko od mene. Hvala na čitanju i laku noć. pivopije.gif

Edited by Millosh_024

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidish kako umesh da budesh fin kad hocesh. biggrin.gif

 

Jebozovnosti koja prevazilazi granicu shvatanja da dečaci imaju pišu a devojčice micu. Mada,uzimajući u obzir Bowie-jevu androgenu fazu... valjda si je propustila

ti nisi video moj avatar od pre par meseci, jel da?

inache, shto se tiche te fraze, nemoj je ponavljati vishe, molim te, i meni jedva prilichi.

 

Na kraju krajeva,kako znaš da nisi fascinirana nečim ako to nešto nisi probala? Ne bi ti škodilo da pokušaš. Možda ti se i isplati.

nisam chak rekla ni da li sam fascinirana ili nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...