Jump to content

Noyz?


Шарки

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 536
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ауф, јебем му матер, заденула се затворена заграда на крају адресе. (А и ви сте сморови, јебем вас, десни клик, copy link location, копирате у нови прозор, одузмете заграду и ето... Ма да ја поправим боље линк...)

 

вевеве.мајспејс.ком/нојзбенд

Edited by sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ауф, јебем му матер, заденула се затворена заграда на крају адресе. (А и ви сте сморови, јебем вас, десни клик, copy link location, копирате у нови прозор, одузмете заграду и ето... Ма да ја поправим боље линк...)

 

вевеве.мајспејс.ком/нојзбенд

 

Сад је још суперскије... :)

 

ЕДИТ

... и не дирај оца свих Туркмена... :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznajem da nisam nameravala da uzmem demo, mislila sam da Sarki deli Aurin :redface:

Ipak, nisam ostecena (puno :) ). Neki su snimci malo losiji, ali su mi se pesme dopale, narocito Dijareja koja je bas, bas odlicna!

Uzdravlje! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, фала. ;) Јесу заиста лошији јер нисам имао времена да се бакћем са сређивањем снимака, и све је било наврат-нанос. :( Следећи пут ћу делити нормалан демо који тек треба да се снима. Уздрваљ. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е да, Стева aka бубњар је мистериозно испарио након што смо се чули са њим пред полазак за Бор, и стварно нас је исекао све максимално, и испоставило се да се напио вече пре и да му је цео тај дан било лоше. :( Али јавио се, добро је сад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ево, и то се дешава: NoYz? СНИМА ДЕМО!!! СНимаћемо у импровизованом студију "Тонбе" који је заправо ортакова гајба са два моћна рачунара. Да напоменем само да ће једино бубањ бити семплован, али и да ћемо се потрудити до те мере да се то уопште не извали. Демо ће садржати 13 песама на коме ће се наћи и 3 песме које до сад нисмо изводили. Снимићемо га за једно месец дана (ако све крене како треба) а можда и дуже (што је врло вероватно). Stay tuned! Поздрав!!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

OК, претходни пост не важи. :) Нисмо ништа снимили јер смо у а међувремену променили бубњара, сад нам свира Бане, и поред "турнеје" са 202јком, увежбавамо старе песме а Бога ми успели смо и једну нову да направимо. Планирам следећу пробу да снимим па да коначно видите чињенично стање бенда, то јест, како ми то заправо звучимо. Поздрав свима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...