Jump to content

Haustor


шмизла

Recommended Posts

 

 

 

 

 

 

e pa vidis to je cinjenica....

to ti kazes...

 

otkrivanje smisla pesme i onoga sto je pisac teo da kaze nikoko ne moze biti skrnavljenje...

O da, moze... otkud ti znas sta je on hteo da kaze?

Postoje neke pesme koje bas imaju odredjeni smisao - kao od Nirvane ona koja govori o cici ciji su roditelji 'teli musko dete pa sad ona se raspada...

ali pesme koje peva haustor, odnosno Rundek mogu imati toliko znacenja, razlicitih, i svako moze biti tacno... misao da je rec o narkomanu je govnjiva, ne dopada mi se i kvari mi koncepciju i shvatanje pesme...netju retji ono sto ja mislim i kako je ja dozivljavam, a jos manje tju gnjaviti Rundeka da mi kaze sta je ' teo majku mu da kaze... lepo je de svako dizvljava kako zeli - u tome je svrha muzike i uopste muzike... zasto bi ti meni nametao svoje misljenje?

Je l se bolje osetjas ?

 

svavu rec objasnjavati i cediti i vaditi iz celine JE srknavljenje... icon_sad.gif

 

to je pogresna rec....tvoje razocarenje mozda ali skrnavljenje  nikako

mozda samo razoraenje u tebe sto si se izdrcio da analiziras ensto cemu analiza nije potrebna, inace razocarenje u pesmu je nemogutje, pesma je onakva kakvu je vidimo, tvoje vidjenje nije naskodilo mom, nije ga ni dotaklo, ne laskaj sebi...

 

mozes slobodno da progutas knedlu, jer da je pesma o narkomanu to je cinjenica icon_da.gif

 

user posted image

bas si uporan je l da?

ma ako ti je tako lepsi zivot misli da je to cinjenica, meni je ionako svejedno kako je ti vidis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Obozavam haustor,slusam ih od osnovne,nemam pojma sta ste pisali na predhodnim stranicama,ali ocu da kazem da su mi omiljene mnoge njihove pesme kao....uzalud pitas,sal od svile,sejn,moja prva ljubav,ena,neobican dan......

 

jeeeeeeeee,jedva cekam cert,to ne smem propustiti musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма

...мушкарци се слабо перу...

 

verovatno da ne bi opet pravio 10 dana za redom u skcu icon_smile.gif

 

Па сигурно да би то маси више одговарало,но треба имати у виду да је он човек у годинама,а и бенд није ништа млађи почевши од Мишел(ОНО с виолином),па би га 10 концерата у СКЦ-у,вероватно,довукло на праг инфракта,а то не желимо зар не?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da odgovor stize u ovom milenijumu. icon_smile.gif jer idemo zajedno na cert?

NARAVNO DA IDEMO !!! wub.gif

Izvinjavam se Mlogooo se izvinjavam, ali trenutno nemam vremena na netu za raspisivanjeeee, ali ukrastju nekome ovih dana, bez brige... icon_wink.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

majo, ja verovatno danas vadim karte za mene i tjaleta...

A ja teram tjaleta da mi nabci besplatne karte... laugh.gificon_wink.gif

Slatke li podudarnosti - tjalci karte i Rundek. icon_da.gif

Idem sigurno, idemo, idemo, idemo... icon_mrgreen.gif

 

kad cemo u akademiju ili na ekv night>>secas li se>>>?

sjetjam se naravno da se sjetjam, kozo jedna... laugh.gif

I zarka i Marka... i njihovog knjavanja na onoj prljavstini u kst-u...bilo je sJatko icon_biggrin.gif

 

Ekv night? Pa neeeee znaaaam...kad to ima... hm? icon_cool.giforangelistening.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti je kad imamo tate sa istanchanim muzichkim ukusom icon_wink.gif

I really can't wait wub.gif !!!

Bas je bilo sJatko to vece... wub.gif I njih dvojica su bili really wub.gif

Ali vreme je bilo icon_cry.gif

Neznam da li se secas ali ja sam rekla nesto u fazonu : " Kisha pada zato sto nebo plache za Milanom..." icon_cry.gif

 

Mogle bi ponoviti nesto tako wub.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...