Jump to content

Najbolji gitarista u rock muzici


Recommended Posts

Da, tema se zove NAJBOLJI gitarista, ali najbolji gitarista u ROCK MUZICI. Niko ne kaze da je Kirk los, ali ima mnoooogo boljih!

 

U pravu si! verovatno, cak sta vishe sigurno ima mnogo boljih!

Ali sam napisao ko je meni najbolji jer ne znam za boljeg! Tako da samo mozes da kazes da ne znam dovoljno! ali to je opet subjektivno mishljenje!

 

 

 

Tema se zove "Najbolji gitarista u rock muzici",a ne "Najgori gitarista svih vremena" :lol: .

 

Gle ovog!

 

fuck you! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos neshto! Nisam nadrkana svaznalica o gitari i gitaristima ali topic se zove NAJBOLJI gitarista sto podrazumeve celu njegovu vizuelnu i zvucnu pojavu pa cak njega kao osobu! A tih naduvenih rock gitarista koji misle da su naj naj na svetu mi je pun djoka!

Kako si ga sad lupio.

Samo sviranje i muzika moze da oceni svirache.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si ga sad lupio.

Samo sviranje i muzika moze da oceni svirache.

 

 

NE!

 

"Samo sviranje i muzika" moze da oceni sviracevu sposobnost za sviranje!

 

a ne celog sviraca!

 

 

 

Izvini ali ja ne mogu da da se lozimm na nekog ako znam da je gad i kreten, bio on i gospodar sviranja!

Edited by HAVOC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Hammet sasvim ok gitarista, mada znam da ima boljih, i znam da je Satriani za njega rekao da je najgori ucenik koga je ikad imao, ali opet mi je ok lik. Ima boljih, ali to ne znaci da je Hammet los. Evo na primer po meni je Malmsteen tehnicki najjaci lik, ali mi je ogavan kao pojava i uzasno dosadan.

 

rece jednom prilikom Mustaine "trojica najboljih ritam gitarista na svetu su Mustaine, Hetfield i Malcom Young"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

rece jednom prilikom Mustaine "trojica najboljih ritam gitarista na svetu su Mustaine, Hetfield i Malcom Young"

Nema veze sa temom, ali me podseti na jednu izjavu Phila iz Motorheada: "Najbolja tri benda koja su ikad svirala su Bitlsi, Stonsi, AC/DC i Motorhead". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Mustaine-a volim neuporedivo vise! :D :D :D :D

 

 

 

Meni je to kao da poredim crnu i belu chokoladu!

 

Obojica su mi jako jaki na svoje nachine jedan ima shto ovaj drugi nema i tako to...

 

 

JEDINO! razlog da maaaaalo vishe volim Mustain-a je taj shto nije kao hetfild postao rob mode i novog vremena vec je manje vishe ostao u stilu tih zlatnih metalskih godina!

 

Edited by HAVOC

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pu jebem vam sortu kad mozete da se svadjate oko toga ko je najbolji gitarista...pa zar ne moze svako lepo da kaze ko je njemu i da to bude to... Pa ovo mu dodje kao kad bi postavili na sportskom forumu - ko je najbolji fudbaler?! I izbila bi svadja a najboljeg fudbalera nema... Nijanse su u pitanju... Isto tako sa sigurnoscu ne mozete znati ko je naj naj gitarista... Vidi se da je metal forum..da je neka druga muzika u pitanju ne bi ni dolazilo do ovakvih situacija... Jebo to sto on zna da svira tako kako zna...ti ne znas!!! I chemu onda lozhenje... Koga je briga..slusajte muziku...

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pu jebem vam sortu kad mozete da se svadjate oko toga ko je najbolji gitarista...pa zar ne moze svako lepo da kaze ko je njemu i da to bude to... Pa ovo mu dodje kao kad bi postavili na sportskom forumu - ko je najbolji fudbaler?! I izbila bi svadja a najboljeg fudbalera nema... Nijanse su u pitanju... Isto tako sa sigurnoscu ne mozete znati ko je naj naj gitarista... Vidi se da je metal forum..da je neka druga muzika u pitanju ne bi ni dolazilo do ovakvih situacija... Jebo to sto on zna da svira tako kako zna...ti ne znas!!! I chemu onda lozhenje... Koga je briga..slusajte muziku...

:rockdevil:

 

Lepo receno.

Za Page-a se ne slazem 100%,ali je njegov doprinos muzici(iako je malo krao) bez sumnje jedan od najvecih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...