Jump to content

Deathspell Omega


KRANG

Najbolja DSO izdanja?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nači tbr imao sam 2011. na D2 na bnetu paladina Paracletusa

 

Pa da li je bilo paladina ljepsega imena

 

pa dobro, nekome, meni prvom, su zanimljivije te stvari od tema kojima se DsO bavi

 

Rekao bih da su teme kojima se DsO veoma slicne temama kojima se AN bavi, mnogo je siri kontekst od same teologije, ne daj se zavarati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrnuh ja sve od ove gospode opet, i bolji mi je Synarchy nego kad je izasao, uklopio mi se u DsO kanon, je l' te ^^

 

Ali mi je bolja strana A, slazem se sa Miilosem, kad su vec izbacili 'more of the same' izdanje, mogli su da umesaju i vise standardne strugotine.

 

Sto se duzine tice, pozdravljam sto nije duzi ako nisu imali vise inspiracije, ali da ga full-lenghtom cini to sto je gusci i sadrzajniji, to nije.

 

MCD u najbolju ruku :D

 

Moze jedno glasanje za najbolja izdanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle biramo po jedan?

 

Da malo icepidlačim ako se ne ljutite, hronološki redosled EPjeva je MGA-DA-K-CtK-D, ali ne mari...

(Diabolus Absconditus je izašao 2 meseca posle Kénôse, ali je rearanžman materijala pisanog od 2001 do 2004-5, pa mi je nekako ipak 'pre' Kénôse, a i po samom sadržaju mi se tako uklapa, K mi baš dođe preambulica za Fas)

 

 

Od EPjeva ipak bez dileme Chaining the Katechon meni, a za album je frustracija odabrati, mislim da ću ipak da slušam još jednom pre nego što se odlučim xD

 

Inače, još jedan paradoks, Infernal Battles baš i nije album, pošto je side A Infernal Battles (praktično EP xD), a side B je Disciples of the Ultimate Void demo...

Pa još jedan - Manifestations 2002 je album ako mene pitate, i to odličan. :D

 

A Synarchy i Kénôse su to nešto treće, ni album ni EP :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u fazonu kao ipak je malo predug, pa ipak je side 3 slabiji malo od ostatka albuma, pa seo da ga slusam sa stavom da cepidlacim maksimalno i pesmu po pesmu ocenjujem da bih prelomio za Paracletusa, i skontao da nema ipak slabu sekundu :haha:

 

Evo prelistah do 2012. ovu temu, ne nadjoh da si nesto pricao o SMRC.

 

Meni je on savrseno ostario i sazreo u klasik, sracu posle jos, mrzi me s mobilnog :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...