Jump to content

Deathspell Omega


KRANG

Najbolja DSO izdanja?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

38 minutes ago, obsessed by cruelty said:

inace, jel ispracen ovde onaj intervju s Tobiasom iz Ghosta gde je outovao Carpenter Bruta, ni manje ni vise, kao producenta DsO?
i Mikko je sad zvanicno clan na arhivama (ne znam otkad tacno, ali videh pre jedno nedelju dana)

jos da saznamo ko je definitivno ovaj ludak(ci) za bubnjem :D

idupičkumaterinu? :D

Pa jbg vidi se da je neko ko je prešo igricu i mož radi šta oće, što da ne

 

Mikko je član na arhivama od vajkada, bar 5 god, al' nije i dalje to zvaničan podatak nego tamo neka kao dovoljno pouzdana rekla kazala, otkud znam...

 

za bubanj mi uzede reč izusta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam mnogo slušao Clandestine Blaze (jebeno je loš, jebiga), al' ne bih se mogo zakunem da je svuda Mikko vokal, nem pojma... Tu ne mislim na delove gde gostuje Spica iz S.V.E.S.T., on recituje na francuskom SINISTRE ABSCISSION ET A SOLITUDE DANS LE JARDINS DU GETHSEMANI EN PARTAGE

 

ju što sam se naježio :haha:

 

Plearant a la sortie du monde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demon Seed
https://loudwire.com/tobias-forge-ghost-iron-maiden-influence/

Quote

 

So the Carpenter Brut cover, did they write this before and send it to you, or was this a collaboration? How did this whole thing get your attention?

I knew Franck and the band from before. I think our whole relationship started a few years ago. I’m a big fan of Deathspell Omega, and because he had produced or recorded them, he emailed me introducing himself, saying, “Hey, I’m the producer of Deathspell Omega and I just wanted to let you know that I have a band called Carpenter Brut and we would love to, at some point down the line, do some sort of collaboration.” I said, “Okay, great.”

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego bre kaka palingenezija sad jbt usraše svu priču :haha:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Palingenesis

 

Nadam se da je neka ironija kosmička, da će se osrat po ovome kulturno kao što su i po teološkim urvinama

:OOO

 

Kakva pička Tobajas ispizdeo što su njega outovali pa širi dalje

 

Ladno ih kolege izjebaše haha i Lemay je outovao Christiana (lepo ime), Tobaja Carpentera, moguće i da će to biti to, ne bi me čudilo da Carpenter Brut kuca one bubnjeve na kompu, pa i da ih svira, okle znaš...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha boleće ga kurac

A po čemu si siguran da nisu kucani? Ne zvuče ni meni kucano, al' otkud znam, reko wat sorcery is dis...

A jesam pacijent ti vičeš ne bih reko, a ja kao po čemu si siguran... spava mi se ae ljubi brt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije bas da sam siguran, ali ima delova gde definitivno zvuci kao da su lupani, iako danas mozes da "naprirodnis" kucan do mere neprepoznatljivosti. kapiram da je kucano manje verovatno, ali trigerovan do besvesti sigurno, rekao bih da je sve jedan veliki mishmash lupanih semplova nalepljenih jedan preko drugog na gomilu i digitalno dodatih udaraca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vratile se tate da pometlaju scenu.

Primecujem da su malo usporili tempo, tj cini mi se da ima vise toga nego inace, ali haos je i dalje na vrhuncu.

I ono sto je jace je sto je Mikko jos razumljiviji nego inace, a i dalje zvuci zlokobno i ludacki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha gieb more info

Ja brt zadnju deceniju kad god da sam te pito je l' Mikko u bendu, ti si reko da... :P

(realno ne mogu da se zakunem da li smo i kad pričali o tome, zajebavam se)

Moglo bi da bude da se od Paracletusa menja vokal hmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...