Jump to content

Deathspell Omega


KRANG

Najbolja DSO izdanja?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Haha sad gledam, čak sam i pogodio žanr.

 

What Passes for Survival    3.30 / 5.0 from 350 ratings
 
The Passage of Existence    3.38 / 5.0 from 203 ratings
 
 
Lolčuga, skoro duplo više interesovanja za to neko hipstersko govno (amirite brt?) nego za legendarni Monstrosity u 2019. :haha:
 
Nije rateyourmusic jedino merilo, al' ako imaš bolji pokazatelj, prosvetli me gde su ti ljudi što slušaju novi Monstrosity

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam znao sta drugo oldskul da nadjem da ga zajebavam, al' poenta na temu da l' si jedini koji hvali ovoga Pyrrhona stoji xD

Procitaj ti na prosloj strani wall of txt ne bilo ti zapovedjeno xD

Al' ga usra koliko se slično zovu albumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Demon Seed said:

Dajem glavu na panj da više pohvala ima nego novi Monstrosity, a ne znam ni koji je album :haha:

Nisam ni pominjao kvalitet albuma, mada jasno da su meni floridjani bolji, ove nisam ni valjano preslušao, smaralo me, par pesama čuo i zdravo..

A to da su ti anonimusi trenutno popularniji me ni malo ne čudi kakva se sve sranja danas hvale.. U ostalom Monstrosity ni u najzlatnijim danima po DM nije bio bog zna šta popularan, ali je uvek bio cenjen bend od pravih ljudi, koji nisu samo radi nekog trenda tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, HUMAN said:

i u najzlatnijim danima po DM nije bio bog zna šta popularan, ali je uvek bio cenjen bend od pravih ljudi, koji nisu samo radi nekog trenda tu.

U najzlatnijim danima DM je bio trendi.

source.gif

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Grobodan said:

U najzlatnijim danima DM je bio trendi.

 

Gori si od ovih Vučićevih što se izvrtanja tiče, nisam rekao da je DM (ikada) bio trendi, jeste bio na vrhuncu popularnosti početkom devedesetih ali u andergraund krugovima, ali je takodje bilo i bendova koji su mlatili dobre pare i stekli veliku popularnost izmedjuostalog zaslugom MTV-ja (HB ball, Beavis..) i mahom je ta masa činila da neki bendovi jesu bili u trendu tada, pa mislio sam da ti to najbolje znaš jer si trendiboj:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...