Jump to content

Deathspell Omega


KRANG

Najbolja DSO izdanja?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ako je određena muzika u određeno vreme dostigla veću popularnost i komercijalni uspeh, privukla gomilu ljudi od kojih je mnogo njih i iskočilo iz voza koju godinu kasnije, to je bukvalno definicija trenda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Angelystor said:

Ova čas kazikazim sintaksa, čas ćelavo čas kosmato mi ubi mozak.

Definitivno si i ti taineki esteta, ebeš mozak kad ga ubi jedna rečenica :P

 


ima i ijekavica ponekad radi milošte, a ono ''taj'' je jedno, ''neki'' je drugo, ali ''taineki'' je već stilska figura brt

 

Obično mi je cela poruka ili ćelava ili kosmata, u toj konkretnoj poruci me trigerovala suština da je ispoštujem, zanimljivo kako sam turio kukice samo na deo rečenice koji mi je draži :haha:

Propade mi tldr minuli rad sa pretprošle strane zbog vica o Humanu, nadam se bar da je @Haos sam ja pročitao da se ne baci

Inače mi je konzistentnost kukica popustila i zato što više neće lepo da merdžuje sa starim i da resetuje edit time, idem da smaram na predlozima sad

i da znate da kad sam na kompu uvek dobijete kukice, mobilan samo celavica!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

52 minutes ago, Talvi said:

ako je određena muzika u određeno vreme dostigla veću popularnost i komercijalni uspeh, privukla gomilu ljudi od kojih je mnogo njih i iskočilo iz voza koju godinu kasnije, to je bukvalno definicija trenda :D

Pitanje i u okviru čega je trend, ako gledaš isključivo u okviru metala možda bi i moglo da se kaže da je u odredjenom momentu DM bio u trendu, ma koliko mi to nekako bljutavo zvučalo ali mi to uopše ne smeta. Problem nastaje kad mase prihvataju nešto čemu uopše ne pripadaju i guraju ga tamo dje mu mesto nije.. sreća pa DM nikada nije imao većih problema što se toga tiče (ejs ventura rulez:haha:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, HeLLsarma said:

Humane, koprcas se ko dete u blatu.

Skovao te covek, i to doktorski.

Haha ovo mi nešto poznato al' da se ne ponavljam sa onim gifom, ipak je ovo DsO tema a ne Sve & Svašta :D

@HUMAN

Kad počnu đeca da sviraju ta govna što mogu da prođu svuda, to se više i ne zove death metal :blek:

Al' ima dm problema jbg, kad ga uzmu hipsteri pod svoje ili oni sa proširivačima u ušima brt, kad dm ode na groove i na core, to su ozbiljni problemi, to treba zabraniti brtmoi.

Ju zaboravio sam, i kad ide na melodic, i to je cancer, of the soul.

 

Koji bre DM trendi, to je bilo back in a day kad je Grobodan više bio kao HUMAN :P

Dođeš do toga da te puštaju na MTVju u ponoć metal sekciji i sad si kao trendi, sve keve iz kujne znale za Carcass, šta pričate to

 

Na temu trendova je najbolji ovaj esej, pročitajte kad imate vremena

Koga

Boli

Kurc

[/spoiler

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, Demon Seed said:

 

Koji bre DM trendi, to je bilo back in a day kad je Grobodan više bio kao HUMAN :P

 

  Reveal hidden contents

 

Koga

Boli

Kurc

[/spoiler

Je li u medjuvremenu i pol promenio??:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/28/2019 at 10:06 PM, oʞɾoƃ said:

Bez uvrede, ali teško da ću mnogo pametnog naučiti od ideologa svetosavskog nacionalizma, a pritom i fašiste i kvislinga.

 

3 hours ago, oʞɾoƃ said:

Savremena zapadnjačka politička klima može samo da prihvati da mi popuši kurac.

Kakva disonanca u dva posta u razmaku od svega 20 dana, takoreći DsO-ovska. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belci su trenutno 11% i u downtrendu, pa vi kako oćete brćo!

Ali nije problem boja nego maloumlje koje kulja u Jevropu sa Bliskog Istoka

Doduše i Kinezi zagnojili...

 

Super je to dobri smo fini kulturni, tolerantni, liberalni (woke :D), ali to paradoksalno ostavlja prostor i stvara klimu za množenje nekulturnih, netolerantnih i neliberalnih, i smatram da biti toga svestan ne čini čoveka ništa manje libertarijanski nastrojenim, čak suprotno, čini ga većim libertarijancem od onih koji bi sve dozvolili, jer pokušava da čuva te libertarijanske principe umesto da veruje da će oni sami da se čuvaju a mi samo treba da budemo vedri, sunčani i da jašemo jednoroga.

Takođe biti svestan toga da postoji statistička korelacija između rase i IQa, svesti, obrazovanja, sposobnosti za uspešno koegzistiranje sa drugima, tj. tolerantnosti itd (dok naravno sama rasa/boja ne mora da bude direktan uzrok za "loš skor" po nekom od gorepomenutih parametara) ne čini čoveka rasistom.

 

A ovaj yumetal je jedino mesto na internetu gde se to može izgovorit a ostat online, jebem im ja safe space njihov :blek:

 

Treba bežat na Novi Zeland...

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...