Jump to content

Deathspell Omega


KRANG

Najbolja DSO izdanja?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije smor, nego je tebi smor.

44 minutes ago, Demon Seed said:

:wub:

Lep je Gigan al' DsO u je u rangu sa Gorguts, VBE, Voivod, itd, ipak su ti Ulcerati Gigani Aritmije malo nizi lvl

Hm nije visi/nizi nego je drugacija dimenzija pa i nije za poredjenje

Edited by Phallusifer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je on i napisao imo xexe

A i kod mene računajte isto sve što napisem da je samo moje mišljenje, a ne apsolutna istina

Sad što moj um jebekeWe kako prijanja na istinu, toe nešto drugo :D

Btw nisu bas ni Voivod - VBE - Gorguts ista dimenzija, samo su mi svi #1 disonantni bendovi svoje ere pa poredivi u tom smislu.

Imho :mrgreen:

a DsO je bez premca najbolji metal bend 21. veka tu neam dilemu nikakvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulcerate je realno muzicki liga sa DsO i Gorguts, kao njihovo dete, samo kada bi implementirali u tekstovima koncept koji se bazira na filozofiji nekog zajebanog filozofa odma bi ih demon seed digo u nebesa. 

  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, chess said:

 samo kada bi implementirali u tekstovima koncept koji se bazira na filozofiji nekog zajebanog filozofa odma bi ih demon seed digo u nebesa. 

Bruka jedna i sramota šta si napisao, duboko sam uvređen! :O

 

 Ja sam reko za DsO da je nOjači bend 21. veka potpuno nevezano za tekstove i koncept, i seko sam se na nji' dosta pre nego da skontam koncept, a kad sam skapirao kako su mu pogodili suštine direk' u centar (u radu baziranom na 150 filozofa, teologa, psihologa, književnika, očigledno), došlo mi kao šlag na tortu. Prosto sam moro duzmem da pročitam knjigu od brta Bataje, vido sam da jebe u sam centar kosmosa.

Inače danas svaki drugi blek metal bend bazira tekstove na zajebanim filozofima, samo što ili nije deep enough da se Adele povalja u tome (think fibonacci DaVinci Code :D), ili je muzika smorčina pa ti se jebe za filozofske premaze.

Kod DsO sami rifovi pevaju egzistencijalne bolove, kritičke spazmove i kognitivnu disonancu, alo dećko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je izbezumljen, Hasjarl je spot-on bukvalno doktor biologije, kosmologije, čega oš. Lik razume sveee aaaaa!

 

E aj napravimo yum whatsapp grupu :haha:

41 minutes ago, bradilko said:

si siguran da nije 140? :D

Siguran sam da je >140, ali približnije je 420

DsO priča nije nikakvo mistično proseravanje kao kod brta Hunter-Hunt Hendrixa, DsO koristi teološki narativ da ispriča najateističkiju i najrealniju priču moguću, njihova teologija je metafizički sloj nad filozofijom, kosmologijom i u skladu je sa svime, potpuno kompatibilna sa fizikom, hemijom, a naročito sa bio- varijantama svega, pošto se bave organskom materijom najviše :D

U tome leži nekih 8% njihovog genija...

Ne vredi ovako morao bih kao Jehovin svedok da vam kucnem na vrata i pitam vas have thou beheld the fevers brt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Demon Seed said:

Siguran sam da je >140, ali približnije je 420

150 je bliže 140, al ok je i 420 :D

3 hours ago, Demon Seed said:

Ne vredi ovako morao bih kao Jehovin svedok da vam kucnem na vrata i pitam vas have thou beheld the fevers brt?

već si ovde ispoljio dovoljno svedočenja brt, pravi kultni pristup :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da doziram jer ne može da se prati, pa onda dođu se žale kako je i ovo mnogo, baš mi bude neugodno.

 

Jbg teška je supstancija i gusto pakovana, otužna, kao da kusaš Demonov Seed s kutlaču, kao da kusaš velikom kašikom med ili puter od kikirikija, ili oba zajedno, mora odmoriš, da navrneš mlekce, vodicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja te albume pre Si Monumentum imam narezane na nekom disku, maltene ih i ne slušam. Ima dosta boljih albuma kada mi je do takvog black metala. Prošli album mi je zvučao mnogo bolje od Drought kad je izašo, ali da l' ja njega nisam dovoljno slušao ili šta li je, evo sam ne mogu da se setim ni jedne pesme, osim dva-tri rifa. Ovaj novi je dosta pamtljiviji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...