Jump to content

Deathspell Omega


KRANG

Najbolja DSO izdanja?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Discogs kaže da imam 19 albuma za koje je on radio omote. Ne sviđaju mi se baš svi, ali neki su prva liga. Pre svega Teitanblood ‎- Seven Chalices, jedan od najlepših diskova koje imam. Marduk - Plague Angel, mada ne znam da li je tu sve on radio pored živog Mortuus-a.  Venenum ‎- Trance Of Death je isto lepota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
21 hours ago, Kumodraski Vo said:

Ja ga bas neki dan slusao, meni to najtezi Dso..

Meni najpitkiji DsO, ali je nepravedno zapostavljen jer je recap prethodnih radova i ne donosi nista novo. Medjutim, svaki rif na njemu je savrsen. 😄

Objektivno najtezi za slusanje i leganje mislim da je Fas. I produkcijski i rifovski, ima dosta haosa onog bolesnog gde ne mozes da cujes sta se desava prvih 5-10 puta 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram, ja baš u tom smislu kažem da je razumljiviji i razgovetniji, ti slojevi su naročito nerazumljivi kad je haotično bučno ritmički sjebano nabadanje kao na Fas i Paracletus itd, a za ta nabadanja nije problem da l' sam se navikao, nego računam da su legla kad ih naučim napamet kako idu :wub:

Nmp, meni na Synarchy baš fino jasno šta se svira kad slušam, reklo bi se da samo treba još malo da ga vrtiš ❤️

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi albumi 10/10, najbolji bend u istoriji bendova.

I svi EPjevi, jedino mi pesma Scorpions & Drought 9/10, našao sam jedan EP da spustim u 4.5 tako da mi ne bude baš cela diskografija od SMRC naovam u 5.0, dovoljan sam fanboj i ovako.

U stvari lažem, Furnaces sam smanjio na 4.5 na osnovu You Cannot Even, u principu nebitna outro pesma, regularne pesme s albuma su sve 10/10

Imitatio Dei 11/10

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću definitivno ovih dana da ponovo izobrćem TSOMB, kad ga toliko hvalite. Def mi nije legao kad je izašao i nisam mu se mnogo vraćao. Oko ostalog se slažem sa demonskim spermićem, s tim što se meni ipak Paracletus izdvaja kao monument stvaralaštva i muzike uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Demon Seed said:

Svi albumi 10/10, najbolji bend u istoriji bendova.

I svi EPjevi, jedino mi pesma Scorpions & Drought 9/10, našao sam jedan EP da spustim u 4.5 tako da mi ne bude baš cela diskografija od SMRC naovam u 5.0, dovoljan sam fanboj i ovako.

U stvari lažem, Furnaces sam smanjio na 4.5 na osnovu You Cannot Even, u principu nebitna outro pesma, regularne pesme s albuma su sve 10/10

Imitatio Dei 11/10

A kakvi su naživo?😜

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...