Jump to content

Satanic Warmaster


Grobodan

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Preslusah pre neki dan Bloody Ritual demo,teska i preteska sirovina,pasme skroz kratke,ali svidja mi se...na neki cudan nacin. icon_smile.gif

 

Ali,zato nabavih splitove sa Krieg i Akitsa,Satanic Warmaster je pruzio fantasticne pesme!Krieg takodje,a Akitsa nije nista narocito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Kada smo vec poceli s uskrsnucem tema, ne mogu dozvoliti da najbolja finska grupa ostanhe zaboravljena.

Strength and Honour iz 2001. bih izdvojila kao njihovo mozda najbolje ostvarenje, te Opferblut. Sirovo i surovo.

 

BLESSED BE, THE GRIM ARTS!

 

 

E usput bih spomenula i Clandestine Blaze, koji su mi mnogo drazi zbog splita s Deathspell Omegom. (kako neocekivano)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej nemoj tako,dovoljno su CBlaze dobar bend da ih volimo i bez toga icon_smile.gif Ti bas volis Deathspell omegu.

 

Inace,mnogo mi je dobar onaj CBlaze/SWarmaster split,nije klasicno uradjeno,vec su njih dvojica zajedno radila na pesmama,mLogo je to fino.

 

Abigail,'si slusala Carelian Satanist Madness?Vidish kako smo mi drvili gore o njemu...Mnogo jak album,u ravni sa Snagom i Cascu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej nemoj tako,dovoljno su CBlaze dobar bend da ih volimo i bez toga icon_smile.gif Ti bas volis Deathspell omegu.

 

Inace,mnogo mi je dobar onaj CBlaze/SWarmaster split,nije klasicno uradjeno,vec su njih dvojica zajedno radila na pesmama,mLogo je to fino.

 

Abigail,'si slusala Carelian Satanist Madness?Vidish kako smo mi drvili gore o njemu...Mnogo jak album,u ravni sa Snagom i Cascu.

Hm..nazalost nemam sve pjesme, tako da ne bih poredila s '..Honourom'.

A splim SW i CB je stvarno odlicna stvar. Dva najbolja finska benda na jednom splitu.

I tu bih jos pohvalila onaj split s Kriegom..mislim cak da ste ga 'gore' spominjali.

 

I da..mnogo volim DsO icon_wink.gif i volim splitove franc i finske scene, pogotovo kada se radi o tako jakim bendovima . :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pomaze im ni sto se furaju na hitlerizam

 

icon_uhoh.gif

 

Samo pogledah tvoj nick.

 

Inace, upalih juce SW/CB split da se podjestim melodija koje veoma lose utjecu na mene. Mislim da se vec osjecaju posljedice.

 

two words only: Sacrificial Fires

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_uhoh.gif

 

Samo pogledah tvoj nick.

 

Inace, upalih juce SW/CB split da se podjestim melodija koje veoma lose utjecu na mene. Mislim da se vec osjecaju posljedice.

 

two words only: Sacrificial Fires

... svoj nick ...

 

Forum je jedno a "umetnost" u okviru metalnog muziciranja je, ako uopshte jeste, tj. postoji, jelte, neshto sasvim drugo...

 

U krajnjem sluchaju postoji gooomila kvalitetnijih underground band-ova sa kudikamo smislenijom satanskom ideologijom i meni prijemchljivijom muzikom... Prva asocijacija Death Spell Omega...

Edited by Ol' Scratch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj nick nema nikakve veze sa ovim gore. Onaj post se odnosio na D.E.B.I.L.-a.

 

Usput, pogledaj malo druge teme, pa ces vidjeti moj stav o DsO-u ;] To je bend koji se ne moze ni porediti s SW.om. Ni po cemu.

 

i edit: Ja ni SW ni DsO ne bih bas nazvala underground bendovima. Barem ne u smislu u kojem neki drugi bendovi to jesu.

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj nick nema nikakve veze sa ovim gore. Onaj post se odnosio na D.E.B.I.L.-a.

 

Usput, pogledaj malo druge teme, pa ces vidjeti moj stav o DsO-u ;] To je bend koji se ne moze ni porediti s SW.om. Ni po cemu.

Prva rechenica je bila moja korekcija tvog gramatichki netachnog posta... Nisam ulazio u to na koga se odnosi...

 

Moje mishljnje je moje mishljenje a tvoje mishljenje je tvoje mishljenje...

 

OK (?) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posljednji offt. post (ispricavam se), ali recenica je bila tacna gramaticki, jer pisalo je '(ja) pogledah TVOJ nick'. Da sam napisala 'svoj', znacilo bi da sam gledala upravo to...svoj nick.

Ali nebitno.

 

Naravno, svako ima svoje misljenje, ali osvrnula sam se na to sto si spomenuo DsO kao jedan izuzetan bend, sto ja, iz prilozenog, apsolutno potvrdjujem. Cak sta vise, rekla sam da mi je Deathspell Omega OMILJENI bm bend.

 

..sto nema veze sa temom, tako da necu offtopiciti.

Toliko.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,nabavi ti poslednji album,bre!!!Da cujes kako je to dobro!Ona pesma Vampyric Tyrant ima tako neverovatan rif koji ti se ureze u mozak i nikad vise ne izlazi,kao Transylvanian Hunger...Mada,i ostale pesme su tu negde,normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_uhoh.gif

 

Samo pogledah tvoj nick.

 

Inace, upalih juce SW/CB split da se podjestim melodija koje veoma lose utjecu na mene. Mislim da se vec osjecaju posljedice.

 

two words only: Sacrificial Fires

Пошла нахуй ШЛЮХА ёбанная готичная

Да подохнут сербские шалавы pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
... svoj nick ...

 

Forum je jedno a "umetnost" u okviru metalnog muziciranja je, ako uopshte jeste, tj. postoji, jelte, neshto sasvim drugo...

 

U krajnjem sluchaju postoji gooomila kvalitetnijih underground band-ova sa kudikamo smislenijom satanskom ideologijom i meni prijemchljivijom muzikom... Prva asocijacija Death Spell Omega...

hehh

 

ipak si na kraju poslusao DSO koliko vidim...

 

 

 

inace sto se Satanic Warmaster-a tice,

jel slusao neko best of pod nazivom Black Metal Kommando/Gas Chambers (meni sada treba da stigne na vintlici icon_wink.gif )

 

imam i mp3 toga, i bas je... old school, znaci tu se nalaze 3 demo snimka koja su radjena jos pre izdavanja S&H

ima stvarno odlicnih pesama, produkcija je bas onako tr00 hehh, mada se sve potpuno ok cuje

 

inace izasao je sada i split SW i neki grcki one man bend

tu se nalazi jedna nova pesma pod nazivom A Hymn For The Black Empire

i skinuo sam je nekih 75% sa neta...

 

recimo samo da dosta lici na Carelian, samo sto ima bas puno klavijatura

i cak neke tripozne delove na sredini pesme (lici na frulu hehh)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...
Guest xeperoth

 

 

Meni je najjaci Operbluft i pesmica a wolf cries in anger...energicna istovremeno i depresivna, kao uostallom i ceo album...Satanic warmaster je poprilicno ekstreman ali uvek zna da iskaze sve stavove na pravi nacin...Meni je u top 10...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
naleteh na netu na live album black metal massacre,morace da se skine,dosta pesama sa carelian :muzicar:

dobar je taj live, ima obradu od nekog rock benda na kraju - take me to the top... hehh fino zvuci

produkcija je... kvlt... samo cu to reci :rockdevil:

 

inace onaj split sa aryan bloodom je genijalan... pesma chan of the barbarian werwolf's je uuuuuuuu odlicna!!! jebe keve!

 

jedva cekam novi album... najavljen je za ovu godinu za no colours!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuo jednu pesmu,kad ono neki krs butleg.hehe,dalje se nisam ni trudio.

ima onaj bootleg od sw-a - Live In Hekelgem 20-11 iz 2005... izbor pesama je identican tom live-u ali je produkcija mnooooooogo bolja... ima ga sada svuda po netu dc++ hubovima isl... skini to mozda ti se vise svidi

 

navrati sledeci cetvrtak, da ima bar jos neko ko nece da se smori kada pustim mutiilation ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...