Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stringeri, nisam napisao: sad u subotu ste imali najlepsi zvuk od kad vas slusam! Sve pohvale! i Djole, nauci vise od 2 takta iz igala... 2 takta se ne ubraja u kradju, pa jos uvek ne mogu da te tuzim, uzmem pare i snimim kompakt ce de icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto sam propustio ovu svirku wallbash.gif , ali sta ces.... obaveze. Bice jos svirki (nadam se). Drago mi je da cujem da ste dobro zvucali, a po fotkama vidim da je i atmosfera bila na nivou icon_rockdevil.gif .

 

Sto se tice ovog Sharkeya, pa njega stvarno treba banovati. Lik je neverovatan, stalno prica kako ce da se skoloni sa teme, a jos uvek je tu icon_confused.gif . Budala!

Edited by Histeric

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dea - iako deluje tako nije. Mada nije losa ideja za predstavu, a drugi deo pesme je nastavak prvog i govori o istoj stvari.

 

@ Bibili i Moni - Hvala za Sam. U principu tekstove pisemo Bogdan i ja, a i Nikola sada ima svoju 13. Konkretno "Sam" je skroz moja stvar...jebiga.

 

@ Moni - icon_cry.gif nikako!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dea - iako deluje tako nije. Mada nije losa ideja za predstavu, a drugi deo pesme je nastavak prvog i govori o istoj stvari.

 

@ Bibili i Moni - Hvala za Sam. U principu tekstove pisemo Bogdan i ja, a i Nikola sada ima svoju 13. Konkretno "Sam" je skroz moja stvar...jebiga.

 

@ Moni - icon_cry.gif nikako!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pozdrav ne znam koja devojka ali ona kovrdzava od onih Bibili i Dee mi je mnogo poznata!!!!

Izvinjavam se ako je daleko od istine ali mi se cini kao da su Djole i ona bili u vezi?Jel to istina ili mi se samo cini?

 

 

Pozdrav za sve vas meni drage ljude!!!!!!!!!!! biggrin.gifmusik20.gif

 

 

 

A za Epitapha>Pokusavala sam da ti posaljem jednu poruku i kao nece nesto.Mail nesto ne radi i sta znam kad ukapiram da si sigurno kod sebe ukljucio da ne primas poruke od mog nicka!!!! violent.gif

Bas ti hvala.............Sve one poruke na postovima i ostalo ...sad sam sigurna da si gay i to pravi...pena bla bla!!!!Jadan Matija pored tebe!!!!!!!!!!!!!

 

 

Puno pozdrava svima osim Vladi!!! icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlada gay... laugh.gificon_smile.gif ...valjas se u peni sa tamo ko zna kakvim stvorovima...ha ha ha....suze mi teku... laugh.gif

 

@ Greenenn - ne znam odakle ti je Bibili poznata, ali nismo bili u vezi. Ovo dodje kao demanti nekog traca...osecam se tako kompromitovano...ha ha ha, do jaja!!!! Ana nema ljutis, nije zajebavanje. Sad mogu kao i ostali da se ukljuce i kao nastane prica... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikola je mnogo lepo otpevao 13 icon_da.gif

 

ova pesma je fenomenalna, chuo sam kad je prvi put odsvirana na svirci (u KSTu) i oborila me je s nogu.. Bukvalno sam najezen od pochetka do kraja kad je slusham!

Jbg stringsi mozete samo da zalite shto u ovoj zemlji ne moze da se zivi od muzike jer biste vi to sigurno mogli da nam je drzava iole normalna icon_da.gif

poz za sve na temi pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg stringsi mozete samo da zalite shto u ovoj zemlji ne moze da se zivi od muzike jer biste vi to sigurno mogli da nam je drzava iole normalna icon_da.gif

Slazem se! Vi ste meni trenutno najbolji domaci bend. Bez preuvelicavanja.

Nemam cak ni sta da vam zamerim. Muzika, tekstovi, vokal, atmosfera koju pravite. Sve je FENOMENALNO! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow...

 

Sad sam otis'o u k...c pred spavanje...

 

Ok zvucace mnooogo pateticno, i jbg krivo mi je zbog toga ali: Nemam reci zahvalnosti za takvo misljenje i podrsku. Pogotovo od ljudi, koji nisu "ortaci", vec smo se upoznali ili ne negde along the way. I jos od ljudi koji u principu vise slusaju neke druge zanrove. To stvarno znaci...neverovatno. I ovo govorim u ime svih u bendu.

Hvala, hvala, hvala milion puta. pivopije.gif

 

Ok, ovo je stvarno bilo pukeface.gif tako da prestajem. Laku noc!!!! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...