Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Stringer> NEeeee, onaj Kop o kome sam ti vec pisao je definitivno u igri. Palim 22 ujutru. Cim se vrnem javljam se da se izdogovaramo za druzenje.

A sad, sta mi ostaje- da vozim bord i slusam BS na mp3.

 

Zavidim vam sto cete ici na svirku! icon_mad.gif

 

Ali, bez brige - saljem vam nekoliko ortaka i vase obozavateljke(stalne ne svirkama).Cuvajte ih se! ph34r.gif

 

Ajd, pa se lepo provedite! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Bice, bice! icon_smile.gif

 

Vidim(a i chujem) da su od sad devojke zaduzhene za shutq na Bermudama.......hahaha

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Kad se samo setim prosli put! icon_smile.gif

icon_smile.gif mislim da moramo da pijemo trceci usput ... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

sto se mene uvek moze sutka, da se setim beer festa i hladnog piva u skcu... wub.gif

 

 

bibilice necu ti oprostiti sto ne dolazis ... no.gif

p.s. sala mala wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif mislim da moramo da pijemo trceci usput ... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Necemo! biggreens.gif Isla sam na site JDP-a - predstava traje oko sat ipo! biggreens.gif

Stizemo opusteno! biggrin.gif

 

koliko je ufur?zaboravio sam.....a mrzi me da trazhim po temi.....

Mislim da niko nije ni spomenuo. Samo je napisano da ce biti pristojna cena! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam otisla u jedan!!JBG!!!!

Drugarica kaze da se smorila!!A vece je bilo tako lepo!!Super ste svirali!!Osecam da je zavrsnica fenomenalna!!!Odsad dolazim sama !!!

 

@Djole>>Nisi mi ispunio obecanje!!!Si video onog lika????Sto se bacaka!!

 

@Epitaph>>>Mogao bi stvarno da se javis!!!

 

 

 

I tako.....

Kao jutro ja nestajem................

Ana

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je bila mnogo dojaja!!!!! svaka cast ljudi na atmosferi, dugo mi nije bilo ovako lepo!

 

inace, na zice sam odlepio na prvo slusanje i insistiram (djole) da dobijem snimak....

 

isto tako i na ekv/block out - soba....covece, toliko ste me sjebali u mozak bas na ovaj divni dan da sam hteo sve da vas pobijem icon_smile.gif

 

sa srecom vise sa tim albumom i gledamo se na prvoj sledecoj svirci!

 

poz!!!

 

PS: ZICEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sece_vene_i_krvari_po_stolu_i_po_malo_po_podu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a veceg fana nemate...

hmmmm....diskutabilno....... icon_mrgreen.gif

 

sinotj je bilo do jajeta......i imam 14 pesama snimljeno........ TI SI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nova verzija je super mada mi stara ipak ima neki shmek...nebitno,vazhno je da se svira ta stvar......jao,ko tje sad u subotu opet da vas slusha icon_razz.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

STATE! orangelistening.gificon_smile.gificon_smile.gifmetalac.gif

 

ako nista shvatio sam da nisam dobar fotograf... ili da prostor ne valja... da, bice da je to... icon_redface.gif

 

nema veze, evo svirke po fazama:

 

user posted image nambr van, sam pocetak, atmosfera nula music.giflaugh.gif

 

ali onda, nasi junaci se bude (i pocinju da se skidaju) i pocinju da prase musik29.gif

 

user posted image

 

i naravno kulminacija! STATE! mhihi.gif

 

user posted image

user posted image

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, hvala, hvala, hvala za atmosferu i strpljenje, stvarno je mnogo znacilo. pivopije.gif Nama je sinoc bilo super, i mislim da je ispalo kako valja, ali jbg, teze je da budem objektivan tako da... pivopije.gif

 

@ Greenenn - Sorry, ja sam te video tek posle pauze, a ti ode pre kraja svirke. Bice jos svirkica, i nemas frke nisam zaboravio.

 

@ Primeval - hvala matori, ali moram te razocarati, mi zice jos uvek nemamo snimljene ni u kakvoj verziji. Nadamo se uskoro, tako da ces dobiti sigurno snimak. Btw, ta pesma je nastala na 'certu Block Out-a prosle godine. icon_biggrin.gif

 

@ Niking - Dzaba ti i aparata i prostora kad su ti modeli njesra... laugh.giflaugh.giflaugh.gif Hvala puno za fotkice, ajde cucemo se ako mogu da ti maznem sve slicke sa svirke.

 

@ Girl - eeee Ninche...kiss me I'm Irish... laugh.gif Bice svirkica i svirkica, a ja ti obecavam neku cim dodjes ponovo. pivopije.gif

 

Pozdrav musik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

chovek nast'o od majmuna icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ljubi ga majka icon_razz.gif

 

onda se vlada istripovao posto mi je rekao da imaju i zice snimljene.....ulivach laznih nada....elem, pade mi na pamet, aj bar onda okacite txt za zice ovde negde (sinoc sam polu-pijan orobljavao ovu temu ali ga nisam nashao icon_smile.gif) i eventualno akorde u kojima svirate posto volim ja to tako malo da se patetisem sam sa sobom u mracnoj sobi uz akustaru, a pesma me je sjebala na keca.....ili ako ne zelite da otkrivate svoje umetnicke dojmove, salji na pp icon_biggrin.gif

 

poooooooz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam se iskreno ranije na vasim svirkama smarao, sinoc mi je bilo FENOMENALNO...svaka cast...super ste....like a stone....jeremy...soba....bilo mi je apsolutno super...a i vase pesme su me unistile...moram vec jednom da izadjem iz bedaka....cheers...od sada vas ne propustam... icon_da.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam se iskreno ranije na vasim svirkama smarao, sinoc mi je bilo FENOMENALNO...svaka cast...super ste....like a stone....jeremy...soba....bilo mi je apsolutno super...a i vase pesme su me unistile...moram vec jednom da izadjem iz bedaka....cheers...od sada vas ne propustam... icon_da.gificon_mrgreen.gif

E, Dushane, bas mi je drago! icon_rockdevil.gif

 

Bilo je zaista fenomenalno. Mi smo otisli tokom almost right-a. A, koliko sam uspela da procitam sa spiska propustili smo Bermude i State of love and trust sto i nije toliko strasno posto to uvek svirate! biggrin.gif

Cetiri pesme ekv-a! wub.gif Najsavrsenija obrada enjoy the silnce! biggrin.gif

Creep! icon_cry.gif Better man! icon_cry.gif

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pa, onda Sam, Ti si... Uh! icon_sad.gif

 

nova verzija je super mada mi stara ipak ima neki shmek...nebitno,vazhno je da se svira ta stvar.....

Slazem se!

Dolazim ovih dana da ti maznem sve to sto si snimo! biggrin.gif

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Maximus: Ja imam 1 i po... icon_frown.gifbiggrin.gif

Ja sam snimio zhice,13,sobu,pored mene,zazhmuri,ti si,state,better man,jeremy,almost right,like a stone,poplavela polja,enjoy the silence.....

zvuk je relativno losh ali tju ga odneti kod ortaka da probamo da sredimo zvuk pa tju ti dati......a i svakome ko hotje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...