Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

Evo ljudi red je da i ja kao "novi-stari" clan benda se zahvalim svima na podrsci koju pruzate vec dosta dugo(pratim ovaj forum od kad ga je djole startovao). Mogu samo da kazem da ne prestajete da me odusevljavate :))

 

@niking: otpozdravljam i hvala puno na videoima :)))

 

@greenenn: za stalno :)

 

@IRA: hvala na slickama!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, svaka cast...dobro je sto kacite informacije na forum :confused::violent:

Jbt. imate najgotivniji sajt...koji mnogi posecuju...i naravno nema informacije...malo neozbiljno...da dodam da je moglo nas petnaestak da dodje u petak...pojma nismo imali...pu bre!

Pozrav svim novim i starim clanovima! :pivopije:

Jbt.vidim svi se kace na net...a frontmen utajio...to ja zato sto posecuje koncerte, izlazi zeza se...hehe...sram ga bilo...Rundek SKC i tako to :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako:

 

Sto se update-ovanja naseg sajta tice, to nam svima na dusu ide, jebiga stvarno smo malo tu ispali nemarni kreteni. Navikli se na YUM, kao jbg, to cita dosta ljudi, pa zapustili sajt. Nasa greska, trudicemo se da se ne ponovi.

 

Sto se albuma tice, kontam to je kao trenutno najbitnija tema. S obzirom na sve komplikacije koje smo imali u procesu snimanja albuma, i s obzirom na to kako smo i na kojoj opremi smo snimali album, stvarno bi bilo nemarno da izjajarimo sa mixom i da ga zbrzamo. U album je ulozeno neverovatno mnogo truda i vremena, i sada kada smo skoro na kraju ne zelimo da zurimo ni oko cega.

Zbog svega toga, posto smo sigurni da album ne bi bio skroz gotov do maja (a na leto i nema poente izdavati album, posto niko nije tu), odluka je da se sa izdanjem saceka do septembra ili oktobra. Ljudi se vracaju sa odmora, krecu predavanja u skolama i na fakultetima, pocinje nova "sezona", uslovno receno.

 

Znamo da se cela prica oduzila, i verujte, nikome se ne cini duze nego nama, ali imajte jos malo strpljenja, kao sto ste imali i do sada. Za sve do sada, jedno zaista veeeeliko h v a l a !!!!! :pivopije:

Verujemo da ce se cekanje isplatiti.

 

Ako je nekome za utehu, drugi album cete cekati mnooogo manje... :mrgreen:

 

 

Jos jednom veliko hvala za podrsku do sada, nadam se da se vidjamo na nekoj od sledecih svirki!!! :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

P.S. @ Stari clanovi (ako ih ima na forumu) BIIIIIIIIIG RESPECT :pivopije::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) cini mi se da su ok ispali oni moji filmovi sa mobilnog (bar zvuk) pa cu toko dana, kad ih konvertujem u .avi (faking 3gp da okacim negde...)

 

Bootlegs for all!

 

EDI: @Wroom pa na Spejsu je pisalo :razz:

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЈБТ Вруме начитала сам се твојих постова на овој теми и стварно иѕгледа као да воршипујеш Богдана, изнад границе! И намести више пол, или представљаш целу своју багру (како си се сам изразио) па је пол стварно неодређен.

 

 

Иѕвин`те што спемујем но морах.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЈБТ Вруме начитала сам се твојих постова на овој теми и стварно иѕгледа као да воршипујеш Богдана, изнад границе! И намести више пол, или представљаш целу своју багру (како си се сам изразио) па је пол стварно неодређен.

Иѕвин`те што спемујем но морах.

 

O, da predstavljam celu svoju bagru... :bigblue: i da gotivimo Bogdana, ali ne iznad garnice...berem ne ja iznad granice...a za ostale... :bigblue: hehe pa to ne mogu da garantujem. Ne , sad ozbiljno...gotivimo bend, a samim tim i njega kao frontmena i gotivni su mu bolesni postovi. Nista vise od strane mene kao pojedinca. A za ostatak ekipe...znas i sama ako si citala postove. Da se ne ponavljam...

Ima da se odvojim od ovih napasnica iz ekipe...jos ce za pol da me prozivaju... :mhihi:

 

A sto je to tebi bitno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako ti kazem da smo bili 28. od 38. bendova, da je svirka pocela u 9 uvece,dve pesme po bendu...dolazimo do cifre od pola 4 ujutru i naseg nastupa sa polu otvorenim ocima. Svirka je bila u velikoj sali SKC-a i to je jedino vredno pomena :)

 

Jos jedna stvar koja nema toliko veze sa topic-om al eto,post podrske... Naime sutra u 2 popodne u living room-u promocija prvog albuma benda Full Flavor,ulaz slobodan. Doduse promocija je namenjena novinarima ali su ljudi rekli da svako ko moze da dodje je dobrodosao tako da ljudi dodjite :) Likovi kidaju i vredi cuti i videti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa nismo znali da ste i vi svirali... jbt.bili smo tamo...

 

@rockstar bs- Jbt.ti si se bas dao u promet na forumu...ovi stari clanovi pa ih nema...nema frontmena... Stringera... Pa dobro... Pa, dobro tebi je sve ovo novo, a njima je dopizdelo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...