Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A bre ljudi sto me satanizujete jer imam svoje misljenje?! Meni je eto neobicno da decko udje juce u bend, pritom ne znam koliko je svirki odsvirao u istom, a nije svirao ni ucestvovao u albumu i sad je najaktivniji na forumu... :confused: Daleko bilo da imam nesto protiv coveka, naprotiv zelim mu sve najbolje...ali ne kapiram ... :confused: I ti Rockstar BS jbt. nista licno covece :udri: ...sviras u omiljenom nam bendu...kako da te ne gotivimo, samo ovo je forum...imamo prava na komentare.

 

Sto se rostilja tice dolazim sa onim dobrim ortakinjama, da pokvarim koncepciju cicama sa foruma :bigblue::mhihi:

 

@Rockstar BS * Sto se identiteta tice, pitaj Bogdana i Djoleta za isti...znamo se :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre ljudi sto me satanizujete jer imam svoje misljenje?! Meni je eto neobicno da decko udje juce u bend, pritom ne znam koliko je svirki odsvirao u istom, a nije svirao ni ucestvovao u albumu i sad je najaktivniji na forumu... :confused:

 

 

 

Pazi ja cak i ne sviram u bendu pa sam aktivna na forumu! hehe :lol::lol:

 

E ono za cesmu ce vidim da l` mogu stic! Pripreme majku mu... svasta..

 

Zzzopios

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ja cak i ne sviram u bendu pa sam aktivna na forumu! hehe :lol::lol:

 

O, naravno, jbt :udri: koji deo nije jasan? Nemam nista protiv coveka po ko zna koji put. Ali on za razliku od tebe predstavlja taj bend. I samo imam kao i svi ostali prava da mislim drugacije. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak 20-ti, TV AVALA, emisija Download, 00h. To je repriza cuvene nevidjene emisije! Naravno, gosti su Stringsi.

 

Wroome, brate... Sto bre tako ? Nemoj, vidis da si vec navukao neprijatelje, a sa nasim fanovima se nije saliti! :rolleyes:

Pa jel tako Stringeru!? Evo, kazi ti! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@wroom: aj ovako. ako ti trebaju informacije, i neko zna proverene, zar ti ne bi trebalo biti svejedno ko ti ih ...pruza :)

 

i da... SAD je on clan benda, SAD tebi trebaju obavestenja, a on sve zna. sta se desavalo sta se desava. koji je problem???? da li bi ti bilo lakse da dodje prosli bubnjar i pojasni ti situaciju iako nema pojma sta ima novo :):udri:

 

 

(((ja pocinjem da mislim da nas neko jebe u zdrav mozak, leba mi, samo cekam da iskoci....niking i kaze haha zajebavao sam vas))) :udri:

 

cicama sa foruma

fuj.

 

Pazi ja cak i ne sviram u bendu pa sam aktivna na forumu

:) :) :)

 

@bogdan: da, da, mnogo su zajebani bre ti iz prvih redova sa svirki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Bibili Au, jbt. ala si ti sve ovo licno shvatila. :udri: Znaci, ako mislim da se covek previse pojavljuje za nekoga ko je tek usao u vec formiran bend, ja mora da sam kreten. Ajd jos on da se ljuti, ali ti!? :confused: Izvini ako sam tebe ili koga bilo koga uvredio nije mi bila namera.

A, bre ljudi...ne uzimajte to toliko licno. Znaci ne verujem :no:

Evo, ako vam znaci, necu se vise pojavljivati na ovoj temi, ne bar na ovom forumu, jer ako ne mislim isto kao svi i ne obozavam svakog clana benda, mora da sam moron. :da:

Samo vi da mi se ne nervirate. :pivopije:

PS. Ne zamerite mi, imam iskustva sa bendom koji je dobio novog clana kada je nesto malo vise uradio na sceni pa me je ovaj malo podestio na to ;)

Samo da se niko ne uvredi!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. Ne zamerite mi, imam iskustva sa bendom koji je dobio novog clana kada je nesto malo vise uradio na sceni pa me je ovaj malo podestio na to

 

Taj mora da je isto kao i "ovaj" bio jedan od osnivaca benda i svirao sa njima oko dve godine pre izlaska iz benda ;)

 

@Rockstar BS * Sto se identiteta tice, pitaj Bogdana i Djoleta za isti...znamo se

 

Znam ja to jos odavno i zato mi je cela ova prica imala prizvuke zadnje namere i malo budjava od starta pa sam onako odgovarao.

 

Daleko bilo da imam nesto protiv coveka, naprotiv zelim mu sve najbolje...ali ne kapiram ... I ti Rockstar BS jbt. nista licno covece ...sviras u omiljenom nam bendu...kako da te ne gotivimo, samo ovo je forum...imamo prava na komentare.

Hvala na zeljama!!!!istinski!! Po 50-ti put kazem:naravno da imas pravo na komentar i niko ti ovde nije osporio to pravo,cak sta vise veoma je pozeljno kao i svaciji drugi komentar,samo nacin na koji je taj komentar srocen je za mene bio provokatorski,pogotovo onaj deo da sam u Stringsima od juce pa sam morao da odreagujem jbg.

 

Evo ja od sada apelujem na sve posetioce ovog topic-a da se prekine prica u vezi ovoga i da lepo pricamo o onome zbog cega smo svi ovde a to su Stringsi,a govorim i u ime benda kad kazem da zaista ne treba da postoje neprijatelji medju nasim fanovima hehehe,stoga svi zajedno na jedno :pivopije: a moz i dva,mada po djoletovoj logici paran broj alkoholnih pica je nesrecan tako da odma i trece,a de je trece tu je i peto i tako dalje da ne smaram :bigblue:

 

Posle 1og maja. Kad se Bibi i ja vratimo iz Praga.

 

EXTRA,svidece vam se Prag!!! srecan put! :rockdevil: ponesite neki disk Stringsa da nas malo reklamirate :redface::mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,nova informacija! Emisija u kojoj su gostovali lepi Dzonson i forntmen Bogi emitovace se u 1 i 15h na TV AVALA!

Mislim, 1 i 15 ujutro,evo za 45 min!

 

 

Aaaaa :(

propustila sam...

I to za tipa pola sata...

Ima li repriza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem mislim da Bogi vise ne bi trebao da gostuje u emisijama jer emisije u kojima se on pojavi uglavnom budu povucene iz programa, a redakcija bude ugasena :rolleyes: !

Ma bice emisija!

Koliko sm se smorio kad sam shvatio da je sinoc trebala da bude, toliko sam se obradovao kad sam video da nije bila!

 

 

Joj kako su danas da :pivopije: :pivopije: :pivopije: !

Nadam se da cu imati podrsku jos kojeg clana benda!

 

 

p.s. mrzelo me da kucam ћирилицу!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj kako su danas da !

Nadam se da cu imati podrsku jos kojeg clana benda!

 

Bassino drzim te za rec, razvaljivanje pada vec u busu. Pa zasto samo dznsn da svira pijan??? :pivopije:

 

 

Slusajte ljudi 202. veceras,ne znam tacno kad pocinje prenos svirke,ako ga uopste i bude bilo,al obicno je izmedju 8 i 9.

Ajd uzdravlje :pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam cica sa foruma!

 

@bibi: HAHA! nisam vas zajebavao!

 

inace, veceras u livingroom-u svira slovenacki bend Tide, alternativa je u pitanju, najvise lice na Alice In Chains, sa malo NIN-a... (moje misljenje) pocinje u 21h, ulaz je 200 dinara... bend ima sve preporuke, mnogo su dobri... i bibi preporucuje :D

 

vise informacija: www.myspace.com/tideband

 

e, sad videh da veceras svirate i vi u Apatinu, gde li... kad ste sise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,bila emisija na Avali,pre jedno pola sata je bila reportaza o Stringsima. Nismo imali pojma,drug me pozvao i rekao da smo na Avali,nikakve veze!!! Tako da jbg,ni ja nisam cuo sta su pricali posto sam dosao na kraj reportaze. smor. Verovatno da ima repriza samo ne znam kad.

 

Sto se tice Apatina, bilo je ok,nista specijalno. Imali smo dosta slabo ozvucenje na bini,svirali smo treci,nije bilo nesto preterano mnogo ljudi,posle na kraju svirke se lokal napunio.U publici dosta metalaca. Sad se bacamo iz sve snage na vokale pa cemo vas obavestavati kako taj proces napreduje.

 

Uzivajte :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...