Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E pa ljudi imam tu cast da vam saopstim jednu divnu bajnu sjajnu vest a to je da je ALBUM PRVENAC NASEG I VASEG BENDA BROKEN STRINGS KONACNO IZASAO!!!! doduse izasao je jos u petak al smo mi to tek danas saznali :)

Album pod nazivom SVAKI TRENUTAK OSTAJE... moze se naci sigurno u prodavnici PGP-a (cak krasi i izlog iste prodavnice), a za mamut i IPS nisam siguran jbg. Cena je 420 dinara.

 

Jedan vrlo srecan dan za nas... konacno vise nismo demo bend!!!! Nadam se da ce oni koji ga budu kupili biti zadovoljni koliko i mi i da ce ga sa uzivanjem slusati! Tiraz je 1,000 primeraka tako da bolje pozurite da ga kupite dok se ne rasproda...NOT!!!! :mhihi:

 

Vidimo se 26. u Dangubi... uzivajte :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi puno i u moje ime,stvarno ste carevi sto ste ga odma uzeli :rockdevil: ocekujemo komentare za snimak...

 

Sto se spota tice,snimili smo prvi spot ali pustanje nece biti jos neko vreme. Planiramo da imamo na lageru 3 komada pa da onda imamo kontinuitet pustanja spotova, da ne bude po klasicnom srpskom receptu izdamo jedan i onda bude LAKO CEMO za drugi...planiramo medijski bum makar u tom smislu. Za koju je pesmu spot uradjen ne zelim da vam kazem,videcete kad bude pusten :zeleni: Ne bih sada davao prognoze kad ce biti pusten ali u periodu od mesec dana od danas sigurno ne.

 

Inace svirka u Dangubi nece biti promocija, i za to se spremamo temeljno jer zelimo da napravimo nesto nesvakidasnje makar za pojmove benda Broken Strings. Kada se budemo osecali spremnim za taj poduhvat onda ce promocije i biti. Bolje kvalitetno nego uzurbano i traljavo zar ne?

 

Eto rasprica se ja, odo da odmorim :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

snimak je fenomenalan, artwork takodje, meni najlepse zvuce Zice i Odlazim.

@izvadila mi je iz izloga album, a neki lik ispred mene ( ima jedno 35-40 godina ) je kupio isto...

:lol:

 

Ha ne verujem!

Za lika nisam siguran ali @moni ovo je slika tvog primerka u izlogu! :meshuggah:

 

DSC00075.jpg

 

 

Pozzz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li je bas taj. ali znam da je bio iz izloga. napominjem da sam album kupial pod sledecim okolnostima :

1) nisam spavala celu noc

2) otisla na nbg, jer tamo studiram

3) predala radove

4) odvukla se mrtva umorna do grada i kupila cd

 

ali oni su ocigledno prodali sve sto su imali u radnji ako mi je vadila iz izloga sto je super :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja uzeh malo pre album! :veseli:

 

U Mamutu nema, u Pgp-ovoj radnji u Makedonskoj takodje (kao danas trebala da im stigne roba, ali nije). Ali zato ima na Zelenjaku. Kada sam usla i trazila matori lik koji prodaje mi je rekao da nema :confused: pa sam morala da ga teram da trazi, a usput je psovao sto niste dali ime bendu na srpskom. :udri:

 

Do sada sam ga samo jednom preslusala i sve je fenomenalno! Najvise mi se svidja Zice kako zvuce, pa Tonovi i Odlazim, a jedino mi se Almost right nesto ne svidja. Mnooogo mi je bolja ona demo verzija. :D

Toliko za sad. :D

 

Ali yum crew i String Breakersi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...