Jump to content

Demon


Angelystor

Recommended Posts

Pa shta da chekamo onda,samo mi poshalji na PP adresu i u roku od par dana ti shaljem Demon i shta god ocesh josh.Ako ti treba josh neshto samo mi kazi poshto imam dosta muzike a mnogo toga mogu da nabavim.Samo mi javi ako si raspolozen.Ja sam dosta slab sa domacim bendovima tim matorim.Meni bi trebao Bloodbath,Pergament,Demoniac,Griva i ako imash Gordi-e,poshto sam nazalost dva albuma koja sam imao izgubio tokom reinstalacije a imaju ih samo ovi jebeni matorci po Kg-u a oni su zadrti za to jebem ih.Imao sam caletovu kasetu Pakleni Trio ali je on to nazalost poneo sa sobom u Rusiju kad je pre dve godine otisho da shljaka.A i ona je u uzasnom stanju tako da mi ne bi ni vredela bash puno jbg.Javi mi na PP shta si odluchio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

А, Трешформерова сестрица која обожава NWOBHM... Добро нам дошла.

 

You're an angel witch, you're an angel witch!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

ja proshirih listu albuma Demona koje slushah, uglavnom bolje da nisam :)

"British Standard.."kako sranje od albuma..koj kuac sa onim klavijaturama bre?!

 

"Heart Of Our Time", ima kanda do jaja, rainbowast zvuk..ali opet, komercijalni hard rockic...dosadno, jos onaj ogavan zvuk klavijatura.."Taking the world" je sl. stil al iz post-NWOBHM dela meni najbolji njihov album...ima dobrih pesama.

A "Better the devil..je nastavak lutanja, opet komercijalni hard rock al u novijem stilu naravno, posto su the 80's far behind...i osim "dead of the night" i nema nekih zanimljivih radova..josh jedan bezvredan reunion..dodushe voleo bih naravski uzivo da ih overim, though verovatno necu nikada, i da chujem neke klasike...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

У ствари, већина реокупљања старих енглеских бендова који су у неком периоду свог постојања залутали је безвредна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Mene od Demona odusevljava vokal, sto je generalno "moj problem" slusanja mjuze, moz da svirka bude kaka god, ako mi vokal ne legne - ne vredi.

A ovde je dirty good!! :D :D :D

 

 

Edit: ove godine su izbacili DVD - "The Unexpected Guest Tour - Live at Tiffany's 1982"

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja se nametnula da skinem to da cujem, bas mi je interesantan vokal, pa reko da cujem uzivo.. Iako ne volim da imam live albume, a vala ni da slusam. Jedini bend koji mi je tu izuzetak je WASP recimo...Warlock i jos neki... ali i to jako retko... :)

 

Ali ovaj derpe ne da pass, tako da... ebiga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...