Jump to content

Da li je Nightmish upropastio pevačice?


Dushan S

Recommended Posts

...slusaju nesto sto niko ne slusa,...

Evo izvukoh te izvan konteksta, ali ne zarad komentara.

 

Mene bi ucinilo neizmerno srecnim da mogu sa nekim da podelim uzitak kad slusam npr. Ancient Future i njihov album 'Asian Fusion' icon_da.gif . Bez ikakvih referenci. Go get it, please. Pretty please icon_rolleyes.gifpivopije.gif ?!?

 

Luvz ya...

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to me jos vise nervira... ti neki pseudo-elitisti koji su svesni da su mediokriteti, pa sebi izgledaju pametnije i "bolje" ako slusaju nesto sto niko ne slusa, kao u fazonu "prosta raja to ne razume, a ja razumem, pa sam zato nesto specijalno inteligentan". imas i citave bendove koji se ovde slusaju iz tog fazona. ne zna se ko me vise nervira, da li oni, ili ovi sto idu za stadom. wallbash.gif osecam da im svima zaigra srce kad pocne ceca i slicno. sve bih ja to na njivu da radi! icon_smile.gif

 

 

ma, ne zameram ja tebi sto si me etiketirala, nego to sto si pomislila "e, ovog nervira sto svi slusaju nw, pa on nece da bude kao ostali", a ja sam prilicno precizno napisao sta me i zasto nervira.

 

pozdrav

ok... izvini... pogresno sam procenila... ne spadas u tu grupu ljudi, ali ti je post tako zvucao... a, moj komentar se odnosio na sve koji tako razmisljaju (tvoj post izvucen iz kontexta).... bas zato nisam citirala nick (cini mi se da sam ovo vec rekla ph34r.gif )

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

niiiiisaaaaaam no.gif (u itanju je moj prvi post icon_razz.gif ... afektivna reakcija na komentare ph34r.gif )

 

edit: nisam dobro procitala.... jesam rekla sam... a nisam citirala nick...

ova tema me ubija... ne znam vise sta pisem icon_redface.gif

Edited by Dragana

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se ovde sa endrjuom.... icon_da.gif

 

obozavam te kvazi-elitisticke fazone tipa 'bendovi su super niko osim mene to ne slusa mene to cini posebnim', shto je infantilnost nivoa kada klinki skoci Ego zato shto Joj decko Ima deset godina vise, a ne shvata pritom da je Ona laka glupacica zasto shto je mladja, a on luzer koji juri zicere....

user posted imagelaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravi onda na vilea, jeb'o Vas oboje.... icon_smile.gif

dva l icon_razz.gif

I can't promise I'll try, but I'll try to try icon_wink.gif

 

Dragana, je l' ti to imas visak slobodnog vremena...?!

Urose, 'oces da dobijes batinA...?

 

da li je uros upropastio kolektivni imidz Draconica?

nemoj tako, sad je celav u pokusaju... a, gay majcica se savrseno uklapa u imidz icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi zbog ovakvih glupavih postova i konstantnog hijack-ovanja tema ne mogu da pratim ovaj forum.

Elem, neka riba napisa ranije dok ste se josh drzhali teme.. Blackmore's (k)night - Fantastichan zhenski vokal.

Tarja - Sranje.

NightMish - Dojaja bez Tarje, jedva chekam da vidim na shta ce sad da lichi.

 

Zhenski vokali u metal muzici? Da, shto da ne, svakako.

Zhenski vokali u metal muzici koje "skidaju" Tarju? Shto manje, molim.

Skunk Anansie? Zakon. Neuporedivo tezhe za pevanje od NightMisha.

 

Ono shto vokalima definitivno treba mnogo vishe od lepog glasa i raspona oktava (bar u generalnoj pop muzici, koja obuhvata i metal) je ~charisma~. To vazhi za oba pola. A to ne znachi obuci neke lepe crne krpice i opeglati kosu.

Edited by boysha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zhenski vokali u metal muzici koje "skidaju" Tarju? Shto manje, molim.

zasto?

tebi to moze da se ne dopada, ali ne ubija normalan zenski glas...

uvek ce biti razlicitih stilova pevanja.... zasto ne bi postojali istovremeno, nego moramo da biramo nightwish ili ostalo... glupo je.... meni se npr svidja i tarja i sandra GA... a pevaju potpuno razlicito...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mora se poceti od skidanja nekog...

zasto to ne bi bila tarja...

sta drugo da radi devojka koja je skolovala glas, ili jednostavno moze i zeli da peva na taj nacin, a voli metal... da peva pod tusem?...

posle toga (skidanja) svako moze da napreduje u kom smeru hoce....

nikada necu razumeti zasto ljudi moraju da bacaju h8...

btw.. mislim da je mecosopran (visine joj nisu preterane)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...