Jump to content

Koje ste od "velikih" bendova gledali uživo?


LazaGNR

Recommended Posts

Ma kakav Paradi se Lost?! Gledao sam ih 97 na One Second turneji i onda su jos bili necemu. Posto posle tog albuma nisam nista novo slusao, jako sam se smorio (posto nisam znao skoro nista od od repertoara) i grdno pokajao sto nisam ranije izasao da se ortacim sa likovima iz Orphaned Landa.

Necu napraviti istu u gresku 30. u Budimpesti! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam mislila nista lose....kad neko zaista zeli da isprica svoje dozivljaje i sta bi vole jos da gleda...al ima ih i previse koji bi samo da budu u centru paznje pa lupaju gluposti...

Jebi ga,spama imas na svakoj temi ovde icon_uhoh.gif

Neki samo nabijaju postove time no.gif

za sve pohvale sto se tice edguy:))

Sa tog koncerta imam i uspomenu - u'vatio sam na kraju palicu koju je bacio bubnjar icon_rockdevil.gif

 

Necu napraviti istu u gresku 30. u Budimpesti!  icon_smile.gif

Kog 30.?

Da nije mozda 31. (maja,koncert Gansa u Budimpesti)? icon_biggrin.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

megadeth & slayer. jedino mi je zao sto sam propustila metallicu & destruction( wallbash.gif ), a za ostalo poput deep purple-a mi se je**.

a volela bih da vidim gotovo sve vece (a i manje naravno) thrash bendove (posebno kreator & sodom), zatim therion & opeth, a za king diamond-a i tankard ce valjda da mi se ostvari zelja icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi...

Gledao sam ih (Cradle Of Filth) 2 puta - prvi put su bili ono,nista posebno,a drugi put (prosle godine na Metalmania-i) su bili mnooogo bolji (barem meni) icon_da.gif

 

Anyway,mani se ti Orphand Land-a (ko jos slusa to icon_smile.gif ),ajde ti lepo samnom na Ganse laugh.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao Cradle/ Dimmu/ Vader, i, nazalost, bio u prilici da pogledam Therion, za koji stvarno ne znam zasto ga je ova gore izdvojila iz pojma trash-a, kad je to entitet koji je redefinisao djubre, kao i ostale pojave koje je izdvojila bez potrebe.

ne znam sta da kazem na ovaj post... na stranu tvoj stav o thrash-u & therion-u, ali izdvojila sam therion zato sto cinjenica da postoje u odredjenoj fazi uticaji celtic frost-a ipak nije nikakvo merilo da je to thrash, sto vazi i za opeth, koji jos manje ima veze sa thrash-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam propustio maltene sve shto se moglo propustiti i zbog tju mrzeti sebe ceo zhivot..........ja sam video samo Nightwish,Sonatu,Stratovarius,Hammerfall,Metalliq i Kelly Familly icon_smile.gificon_smile.gif .....a shta bi voleo.......bolje da ne pochnem.......

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo je pomalo off-topic, ali svejedno...

Nekako mi se gadi kada neki "iskreni" thrasheri vređaju Deep Purple bez koga muzika kojoj kliču ne bi ni postojala. Par primera sam primetio na temi za koncert DP-a, a čini mi se, i na ovoj temi. Neću da ih imenujem (tačnije, nickujem icon_smile.gif), niti imam nameru da to pripisujem thrasherima kao kolektivu. Svako sluša šta mu se sviđa bez obzira na to koje uticao na čiju pojavu, i to je sasvim u redu. Ali ono što nije u redu je to da, ako nas na turneji poseti jedan od najvećih (ako ne i najveći) bendova u krugu onoga što slušamo mi metalci, rokeri ili šta već, ako ga ne mnogo naravno da ne moraš da daješ pare da bi ga ispoštovao, ali nemoj, nemoj da ga vređaš. Nemam nameru da pljujem nikoga od dotičnih, samo sam morao da dam kakav-takav komentar jer sam već par puta video/čuo/pročitao kako thrasheri vređaju Deep Purple i druge bendove koji su vrlo često daleko kvalitetniji od onoga što oni slušaju, npr. jedan "tr00 thrasher" je nazvao Dream Theater gay bendom. Kao što već rekoh, otišao sam off-topic, ovo je ipak deo neke druge priče...

Neko voli thrash, neko power, black ili death... ali bendove poput Purple, Zeppelin, pa i Maiden, Priest, Motörhead, Sabbath... moramo da poštujemo. I po meni svaki koncert DP-a kod nas je spektakl, bez obzira na to što su omatorili, što Gilan ne može da otpeva Child In Time, što Blackmore više nije u bendu itd. itd. pivopije.gif

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja sam ja sirotinja......Jedino od vecih cerata sto sam gledao jesu u 2005, i to:

Nightwish 2x (u Bukurestu i Budimpesti)

Apocalyptica (na Exitu)

Laibach (takodje)

Napalm (takodje, mada su me maltene uspavali)

Zdravko Colic (Marakana 2001) icon_smile.gificon_smile.gif

Svako dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deep Purple (2003)

Metallica (za sada najbolji koncert u mom zivotu; stvarno sam se odlicno provela)

Appocalyptica (ok)

Napalm Death (omg, jedva sam ziva ostala, ali bilo je vise nego dobro)

Slayer ( icon_rockdevil.gif )

 

Nikada necu prezaliti sto sam propustila R.E.M. tako da bih volela da odem na njihov koncert. I radujem se Blind Guardian!! Wee....bice super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...