Jump to content

Koje ste od "velikih" bendova gledali uživo?


LazaGNR
 Share

Recommended Posts

Ja bih jako voleo da vidim Judas Priest,Motley Crue,Ac/Dc i Manowar.To mi je velika zelja.Ta 4 benda su prioritetna.Iako ne bi bilo lose videti i Nashville Pussy i Testament.Jako mi je zao sto nikada ncu moci videti Panteru i Gunse,a verovatno i Black Sabbath (pravi,ne ovu kopiju koja sada turira).

Iako,ne bi bilo lose da jos par puta pogledam Motorhead,Slayer i W.A.S.P. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Najnovija lista

 

DEEP PURPLE 2x - Sajam 7.12.2003. i 27.2.2006.

R.E.M. / Brainstorm - Sajam 2005

CARPATHIAN FOREST / Tsjuder / Wykked Witch - SKC 2005

THE SAINTS - Dom omladine 2005

PAUL DI'ANNO - Dom omladine 28.5.2005.

MEGADETH / Dungeon - Bašta SKC-a 14.6.2005.

KING DIAMOND / Griffin / Thunderbolt - SKC 16.5.2006.

APOCALYPTICA - SKC 3.6.2006.

Exit 06 - FRANZ FERDINAND, THE CARDIGANS, MORRISEY, HIM, BILLY IDOL, MOONSPELL, SCISSOR SISTERS... - Novi Sad 6-10. jul 2006.

WHITESNAKE - Tašmajdan 30.7.2006.

W.A.S.P. - SKC 10.10.2006.

BLIND GUARDIAN 2x - SKC, Velika sala 16.10.2006. (+ASTRAL DOORS) i bašta 22.7.2007.

TANKARD - SKC 5.11.2006.

EXODUS - SKC 29.11.2006.

EVERGREY - Dom omladine 22.1.2007.

THERION / GRAVE DIGGER / Sabaton - SKC 5.2.2007.

HAMMERFALL / Krokus / The Poodles - SKC 17.2.2007.

IRON MAIDEN - Sajam 14.3.2007.

KAMELOT / Leave's Eyes - SKC 14.4.2007.

RED HOT CHILI PEPPERS / Kasabian - Inđija 26.6.2007.

ROLLING STONES / The Answer - BG, ušće 14.7.2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

IRON MAIDEN – Budimpesta 2003

IRON MAIDEN – Zagreb 2003

NIGHWISH – Budimpesta 2003

CHILDREN OF BODOM – Budimpesta 2003

ANTHRAX – Budimpesta 2003

MURDERDOLLS - Zagreb 2004

DEEP PURPLE – Sajam 2003

SOULFLY – Hala Sportova - jebes ga, ne sjecam se kad je ono bio

BLONDIE – Hala Sportova - jebes ga, ne sjecam se kad je ono bio

MOTORHEAD – Tasmajdan 2002

SAVATAGE – Kst 2001 ili 2002, ko se sjeca..

METALLICA – Stadion Partizana 2004 (ubodoh li godinu..)

MEGADETH – Las Vegas 2004

MEGADETH – Sacramento 2005

MEGADETH – San Francisco 2007

DREAM THEATRE – Sacramento 2005

DRYKILL LOGIC/LIFE OF AGONY/BOBAFLEX - Sacramento 2005

FEAR FACTORY – Sacramento 2005

SYMPHONY X – Sacramento 2005

OZZY OSBORNE – Marysville 2007

STATIC X – Marysville 2007

LORDI – Marisville 2007

NEVERMORE – Sacramento 2005

BEHEMOTH/DAATH/3 INCHES OF BLOOD/THE SHOWDOWN – Marysville 2007

DIMMU BORGIR – San Francisco 2007

DEVILDRIVER/KATAKLYSM/UNEARTH – San Francisco 2007

LAMB OF GOD – Marysville 2007

HATEBREED – Marysville 2007

IN THIS MOMENT/CONFESSION – San Francsico 2007

CHRIS DAUGHTRY – Sacramento 2007

 

Vjerovatno sam nesto bitno ispustila.. ali ne bi da nabrajam bendove poput Casket Garden, Alogia ili Vader i gomile lijevih black metal bendova I tako to..

I majku mu, kad sam vec kod krseva od koncerata, ne mogu da se sjetim dal sam bila na Pol Diano koncertima.. :) ako me neko vidio, da mi javi. Fala.

 

 

 

E da, spremam se na Arch Enemy, a najzalivije mi je sto propustih Manson/Slayer svirku nedavno.. jebi ga, ne moze se sve postici.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago tebi za Hatebreed i Lamb of god!Ja gledo kod nas Slayer na Exit-u,Exodus i Kreator u SKC-u,Madball u Domu omladine i Maiden na sajmu.U Peshti Bound for glory,Razors Edge,Max Resist,Avalon...

 

IRON MAIDEN – Budimpesta 2003

IRON MAIDEN – Zagreb 2003

NIGHWISH – Budimpesta 2003

CHILDREN OF BODOM – Budimpesta 2003

ANTHRAX – Budimpesta 2003

MURDERDOLLS - Zagreb 2004

DEEP PURPLE – Sajam 2003

SOULFLY – Hala Sportova - jebes ga, ne sjecam se kad je ono bio

BLONDIE – Hala Sportova - jebes ga, ne sjecam se kad je ono bio

MOTORHEAD – Tasmajdan 2002

SAVATAGE – Kst 2001 ili 2002, ko se sjeca..

METALLICA – Stadion Partizana 2004 (ubodoh li godinu..)

MEGADETH – Las Vegas 2004

MEGADETH – Sacramento 2005

MEGADETH – San Francisco 2007

DREAM THEATRE – Sacramento 2005

DRYKILL LOGIC/LIFE OF AGONY/BOBAFLEX - Sacramento 2005

FEAR FACTORY – Sacramento 2005

SYMPHONY X – Sacramento 2005

OZZY OSBORNE – Marysville 2007

STATIC X – Marysville 2007

LORDI – Marisville 2007

NEVERMORE – Sacramento 2005

BEHEMOTH/DAATH/3 INCHES OF BLOOD/THE SHOWDOWN – Marysville 2007

DIMMU BORGIR – San Francisco 2007

DEVILDRIVER/KATAKLYSM/UNEARTH – San Francisco 2007

LAMB OF GOD – Marysville 2007

HATEBREED – Marysville 2007

IN THIS MOMENT/CONFESSION – San Francsico 2007

CHRIS DAUGHTRY – Sacramento 2007

 

Vjerovatno sam nesto bitno ispustila.. ali ne bi da nabrajam bendove poput Casket Garden, Alogia ili Vader i gomile lijevih black metal bendova I tako to..

I majku mu, kad sam vec kod krseva od koncerata, ne mogu da se sjetim dal sam bila na Pol Diano koncertima.. :) ako me neko vidio, da mi javi. Fala.

E da, spremam se na Arch Enemy, a najzalivije mi je sto propustih Manson/Slayer svirku nedavno.. jebi ga, ne moze se sve postici.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tool - Beograd

Therion - Beograd

Exodus - Beograd

Slayer - Novi Sad

Soulfly - Beograd

Apocaliptica - Beograd,Novi Sad

Laibah - Beograd,Novi Sad

Iron Maiden - Beograd

Mashine Head - Beograd

Him - Novi Sad

Type o Negativ - Beograd

Blind Guardian - Beograd

Deathstars - Beograd,Novi Sad

Deep Purple - Beograd

Deftones - Bec

Nine inch Nails - Bec

Depeche mode - Budimpesta

Diorama - Beograd

Bili Idol - Novi Sad

The Cult - Novi Sad

Red Hot chili Pepers - Indjija

Metallica - Beograd

 

Nesto sam sigurno zaboravio, ja cuvam sve karte tako da provricu i dodacu sta sam propustio.

Ovo je spisak velikih imena, a kad bi sada ubacivao i mala imena nebi bilo kraja.

 

ZELJA MI JE DA VIDIM MARILYN MANSON, CHILDREN OF BODOM

Edited by Metalpirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...