Jump to content

Textures


Wanking Mikica

Recommended Posts

bend sabija

mnogi odma kazhu da je kopija meshugge

je malo skrnavo.

ne liche toliko na mochugu

meni vishe dodje ko neka meshavina

meshugge i dream theater-a

najvishe sam slushao drugi album

i pesme nisu ni kurcu ako se slushaju posebno

al kad se pustish ceo album od pochetka do kraja....

\m/ \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

mislim da je ovaj album njima kao from mars Gojiri.

 

uspeli su da sadrze jasan uticaj meshugge i cynica i taj technical meets ambient momenat, ali da naprave neku svoju atmosferu i vibe

 

isto kao sto gojira zvuci kao gojira iako je ocigledno da previse vole morbid angel.

 

slusace se ovo dosta.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Stvarno bih voleo da se neupuceni ljudi na ovom forumu ne razbacuju terminima za koje ne znaju shta oznachavaju.

 

I to shto prochitate na enciklopediji metalum nije bogom dano, pa da se lozite kao magarci.

 

Nu metal je neshto drugo. Textures to ne sviraju. Chak ne sviraju ni metalcore, pa da kazem da je neko napravio lapsus.

 

Dakle, komentarishi kao shto je odsvirano.

 

Uzdravlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Stvarno bih voleo da se neupuceni ljudi na ovom forumu ne razbacuju terminima za koje ne znaju shta oznachavaju.

 

I to shto prochitate na enciklopediji metalum nije bogom dano, pa da se lozite kao magarci.

 

Nu metal je neshto drugo. Textures to ne sviraju. Chak ne sviraju ni metalcore, pa da kazem da je neko napravio lapsus.

 

Dakle, komentarishi kao shto je odsvirano.

 

Uzdravlje.

 

 

 

+1 :pivopije:

 

Album razbija! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silhouettes se baš nastavlja na Drawing... Mislim da bi savršeno funkcionisali da su izdati kao dupli album. Jedina novina na ovom albumu je veći uticaj Pantere, uz sve one uticaje kojima se Textures inače odlikuju, a koji su već pominjani, pa da ne ponavljam. U svakom slučaju, standardan Textures, koji, eto, sada još može da prođe, ali ako na narednom izdanju ne urade nešto novo, loše im se piše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest MantraH
Wanking Horse ne primeti temu o ovim ruznim Holandjanima!

 

textures-polars.jpg

 

Wanking Horse ih je gledao kao predgrupu za Meshuggah i zanemeo.

 

Praise the polyrhythmic metal! icon_rockdevil.gif

 

stvarno su odlicni.... album drawing cicrcles Smrt...pesma

ludnica! :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni drawing predosadan i praznjikav a ovaj album mi je majka.

 

Dobar je jako Drawing Circles, daj mu samo šansu, sigurno će ti se svideti. Meni su sve pesme sa tog albuma dobre.

Inače još malo treba da se pojavi spot za pesmu Awake sa novog albuma. Gledao sam sa njihove myspace stranice snimanje spota i svidelo mi se. Ima još jako dobrih klipova o snimanju albuma i nešto sa turneje. Check it out :pivopije:

 

 

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...ideoid=44966238

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Daleko najslabiji je Polars,dok je Drawing sasvim dobar album,ima predobrih atmosfericnih deonica,npr Ilumination je predobar trenutak na albumu,zbog nacina izvodjenja a i zbog teksta,dok su Circular i Millstone ubedljivo najjace na albumu...A shto se tice Silhouettes,tu svaka pesma objasnjava,produkcijski je bolji,tako da je tu dodato da kazem i trece mudo,poshto zvuce dosta punije i masnije u odnosu na Drawing Circles,i sada se vidi bas jasan uticaj Pantere i Meshugge,dok nigde nema kopiranja istih.

Odlican bend,ali kako je vec receno ima potencijal da smori brzo...Cisto moje misljenje,pevac bi definitivno vise trebao da koristi svoj clean,poshto je odlican... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...