Jump to content

Textures


Wanking Mikica

Recommended Posts

mnogo toga su pokusali da strpaju u jednu pesmu, zato sve zvuci nepovezano, kao da se pesma sastoji iz dve totalno drugacije pesme... da su aranzmanski bolje uklopili ove elemente bila bi kul stvar, mada refren mi je smor, nekako kao da sam taj fazon cuo vec 5 miliona puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesma realno deluje vise kao fazon nego pesma. kao spakovali smo svaki fazon koji smo ikad odsvirali u jednu pesmu.

 

ne kapiram to za refren kao cuo si 5 milliona puta. ne znam sta nisi cuo 5 milliona puta onda?

 

ali svakako nije nesto pamtljiv.

 

i nadao sam se da ce vise da peva nego da se dere na ovom album, ali izgleda da ce biti obrnuto.

 

nadam se da ce biti vise pesama kao ovaj Illuminate the Trail sto su malo suptilnije proggy.

 

mada nekako imam osecaj da ce ovaj drugi album sto treba da bude jedna dugacka pesma biti bolji od ovog prvog sto sad izlazi.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce nas vise biti zbog Textures nego zbog Amorphisa... Grobe da smrsas i stavis korset

 

Gde vise da smrsam ;)

Btw sreca pa Yum nije reprezentativan uzorak publike na koncertima, ipak ce biti vise debelih zena.

 

Mogu da potrpam par debelih žena kod mene u kola, tako da si dobrodošao.

 

Imas li casne namere ili cu ti samo sluziti za zabavu?

 

Btw novi album, ovo sto Chess rece ali u blazoj formi, postali su formulaicni ali meni ipak na prvu prijao... skontao sam koliko dugo nisam slusao ovakav zvuk pa valjda zato. Videcemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je super za sad. vratili su neke stare elemente, ubacili su mnogo vise klavijatura, imaju vise solaza, bas dobrih, sa ovim novim gitaristom.

 

fenomenalna mi je produkcija isto. bas dobar balans izmedju modernog i starog. sve se cuje ali nista ne zvuci plasticno.

 

voleo bih jedino da Daniel vise peva i manje se dere ali sve u svemu mi se svidja dosta za sad.

 

njihovi albumi skoro nikad nisu na prvu loptu. i DC i sillouettes i dualism sam slusao jedno mesec dana non stop pre nego sto sam ih skroz skapirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...