Jump to content

Mötley Crüe


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nije losa stvar,ali nije ni nista posebno.U svakom slucaju,drago mi je sto su se u neku ruku,vratili prepoznatljivom Motley Crue zvuku.Iako,setite se da su i na proslom albumu bile dve tipicne MC stvari,"Hell On High Heels" i "Punched In The Teeth By Love",a ostalo bio neki ocajni moderni punk-rock derivat.Samo da nas i ovaj put tako ne zajebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
I ja bih najvise voleo kad bi dosli u Srbiju,ali tesko :(

To samo u Americi moze da prodje...

 

Tako je u Americi su stvarno veliki a u Evropi nisu bas. Jedino sto su isli u Evropu na festivalsku turneju sa M.O.R

 

gledao sam ih 1991 -e na Monsters of rock festivalu u Budimpesti ..jebi ga bili su tada u najboljoj formi.

 

a pre dve godine ovde u Kanadi nisam hteo da odem na koncet mislio sam se ko zna na sta to danas lici ali ajde otisao sam

 

I iznenadili su me parvi cirkus jebeno dobar koncert bio ..da i najbolje zenske na tom koncertu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam ih 1991 -e na Monsters of rock festivalu u Budimpesti ..jebi ga bili su tada u najboljoj formi.

Da...nikad necu prezaliti sto nisam otisao tad na to :(

(mada,ne znam ni kako bih otisao;imao sam 12 godina :) )

 

 

da i najbolje zenske na tom koncertu :)

:):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko gledao onaj spot za pesmu Girls,Girls,Girls? Ja sam gledao skoro i oduševljen sam iskreno ...

 

Hajde sto si ga ti skoro gledao ali kakvo je to pitanje? Pa spot je objavljen prije 20 godina. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kratko i jasno: netalentovani muzicari koji vise proizvedu sranja u dva albuma, nego deset slonova za zivota! ;)

 

 

tipični američki kreteni - pogledajte im žene, sve sam božji silikon, više plastike nego u fabrici rumaplast.

 

najgori mogući kič ikada, nisam ih mogao smisliti ni kao klinac u 6om osnovne kad su se svi palili na tu bratiju.

 

kad su imali reunion gledao sam na vh1 snimanje neke njihove pesme, onaj magarac vince nije mogao da otpeva najosnovnije melodije, desmond child ga ispravljao 100 puta i pevao mu u studiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...