Jump to content

Mötley Crüe


lemmy sixx

Recommended Posts

pa koji mu je tako?

 

sto se razbolio? ne pratim vijesti.. kakva operacija kuka?

Jedino sto znam jeste da ima neki poremecaj (prevelikom brzinom mu odumiru neuroni, a ima problema i sa kicmenom mozdinom)...Znam i da bi Mick umro da ga nisu tada pronasli i odveli ga kod lekara...

 

 

 

Koji mu je?Pa mislim da je jedan od razloga i abnormalno koriscenje droga i alkohola...to mu sigurno nije bilo od preterane pomoci.

 

 

Pre bih rekla da je ovo "urodjena" bolest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su meni svi stvarno bezveze..

 

miki - dok je mlad bio bio je grob a kamoli sad

nikki - da mu nije sminke, bruka.

vince - mali, debeli i popaljeni vince. naravno, sa sminkom ok, bez sminke, ne bi se okrenula nikad za njim.

tommy - krakata caplja u mladosti a sad nesto bolji.. usi i nos ga jebu.

 

jesam nekog zaboravila?

 

ok, sto se tice muzike, tu jesu vrh, ali izgled - nije po mom ukusu. nemojte me sad napadati. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni su meni svi stvarno bezveze..

 

miki - dok je mlad bio bio je grob a kamoli sad

nikki - da mu nije sminke, bruka.

vince - mali, debeli i popaljeni vince. naravno, sa sminkom ok, bez sminke, ne bi se okrenula nikad za njim.

tommy - krakata caplja u mladosti a sad nesto bolji.. usi i nos ga jebu.

 

jesam nekog zaboravila?

 

ok, sto se tice muzike, tu jesu vrh, ali izgled - nije po mom ukusu. nemojte me sad napadati. biggrin.gif

Mislila sam na ranije dane...sad su svi delimicno (ne racunam Mikija icon_biggrin.gif ) pukeface.gif .

 

Nikki, Vince i Tommy su bili lepi i zgodni dok su bili mladi. icon_biggrin.gifpivopije.gif

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif PLAVUSO!

Edited by Marija Prokopijevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam na ranije dane...sad su svi delimicno (ne racunam Mikija icon_biggrin.gif ) pukeface.gif .

 

Nikki, Vince i Tommy su bili lepi i zgodni dok su bili mladi. icon_biggrin.gifpivopije.gif

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif PLAVUSO!

e da se ne lazemo nista nikkiju ne fali.vince jeste debela svinja koja glumi "ne znam kakvog jebaca" , tommy je na glasu zbog pamelice i ostalih "bambika" , mick je valda najnormalniji tamo,al ruzan , a nikki i dan danas super izgleda , bez i sa sminkom , i ja bih ga rado posedovala ! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad si kao stara? biggrin.gif

 

Imas ti dobar ukus, ali se to odnosilo na ono "jesam nekog zaboravila?". icon_wink.gif

 

Da li je neko slusao Tommy-jev novi album?

matora.. evo me i krsta bole icon_smile.gifbiggrin.gif

 

a i zaboravljam cesto.. ostarilo se biggrin.gif

 

 

nisam slusala njegov nijedan album, a nisam ni onaj video s njim i pam odgledala.

jebi ga.

 

 

icon_smile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...