Jump to content

Pet-Sub 22.03.2002 :: DOM OMLADINE :: METAL FESTIVAL


Demonic_Alliance

Recommended Posts

A da ja zaboravi da kazem kako mi je bilo sinoc...

SUPER!!! Stvarno je bilo ql i ako su neki bili smoreni...

Psychoparadox je stvarno cepao, Alister je takodje bio okay, K.A. su rondali, Abonos je imao probleme sa ozvucenjem (ja skoro da nisam ni cuo vokale, a vi?) ali sve u svemu nisu bili losi... mada znaju oni da budu daleko bolji nego sto su sinoc bili!

 

I jedno pitanje... jer ostao neko da slusa Ambush?! Kakvi su bili?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam bio...

 

alister sranje...cudo je sta se moze napraviti od jedne pesme(Master Of Puppets) ali ipak smor...

 

faust sranje-"To je novi svet, samo prazne kuce hehehehe..."

 

Psyhoparadox ocekivano dobar...

 

Kraljevski Apartman je cool (nisam se ni mrdnuo, samo sam zverao sta onaj Zdravkovic svira)...

 

Abonos izgleda fino(hehehe) ali nazalost vokale uopste nisam cuo...

 

i to je to(nazalost te nedelje sam isao prepodne u skolu, strebao do kasno u noc pa sam bas nesto bio umoran te napustih svirku posle Abonosa)...

 

 

Jel Aruena ona sa duzom ili kracom(nije kratka ali je poredim sa drugom) kosom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. Double_Fire dodji kod Chesme da i tebe upoznamo vishe (i da te za**bavamo oko Metallice huhuhuhuhuhuhuhhhhhhh :mrgreen: )

JA dolazim kod cesme ko da je koncert u 9- znaci negde oko 8:45 (tad sam bila i sinoc, jel bio neko od vas kod cesme? Sigurno keste, ne da je bilo tipova sa dugom kosom...LOODILO. Nego, jel to neko od vas rekao na koncertu "I pozdrav svim YU Metalcima" Jel se to odnosilo na nas sa foruma ili na metalce iz jugoslavije?

 

P.S. U salu sam usla negde oko 10, 10:5 i bas dok sam ulazila, cujem ja rif iz Damage, Inc- metallica 8O al nije cela pesma bila takva i promenjen je bio text. Al mogu da se zakunem da sam to cula. Ako vidite ribu sa svetlo smedjom/tamno smedjom kosom srednje duzine, bordo karminom, crnim sjajnim pantalonama i verovatno duxom metallice/crnim topom, to sam ja laugh.gif videcete me sa dve bliznakinje (Fallen Angels).

 

PPS. Angels, nadate se da ce HIS biti tamo, a? E ako dodje Panta i celo ono drugo drustvo od sinoc, ja cu biti tako srecna....Mogle bi malo vise bre da se uzivite u muziku, cimajte malo jace glavom biggrin.gif samo se salim 8) ....mozda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Double Fire>>> Sigurno keste, ne da je bilo tipova sa dugom kosom...LOODILO.

 

 

Hahah...O,boze...Ti se bas ne druzis mnogo sa ljudima i ne izlazis?

 

 

Double Fire>>>Nego, jel to neko od vas rekao na koncertu "I pozdrav svim YU Metalcima" Jel se to odnosilo na nas sa foruma ili na metalce iz jugoslavije?

 

Bramar je to rekao

 

 

 

Ni ja ne dolazim veceras i zelim vam lep provod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

daklem.......bilo je superiska sinoc biggrin.gif ......alogia, cactus jack i ovredrive........no comment........overdrive su me oduseviliiiiiiiiiiiiiiiiiii ! Mnogo dobri......

 

....e a moram da se pohvalim da sam dobila kuma sinoc biggrin.gif (Brancice, mojne da se ljutis zbog ovog)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako.. malo kasnim al ajde de...

Prvo vece.. Bilo je odlicno... Psychoparadox, Alister, Abonos su mi se maximalno svideli dok je Kraljevski Apartman smorioooo!!!! :? eww E da.. samo mi je krivo sto nisam mogla ostati da odslusam Simargal :cry:

 

A sinoc.. Bilo je takodje strava...Ono.. Overdrive, Alogia i Cactus Jack su bili oni koji su me odusevili.. A ostali... pa... smorili su 'malo' :wink:

 

Maxo...Nemoj se ti mnogo hvaliti!!! A u ostalom kada cu JA moci da se pohvalim da sam dobila kuma?!? :roll: :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je u poredjenju sa petkom bilo BEZVEZE. Drustvo- manje vise, gomila fensera i fenserki (cak i u bundicama 8O ) Cactus Jack i Interfector su bilo dobri (sjajan je onaj gitarista iz Cactusa, kako je samo svirao, bas znaju da podignu atmosferu). Ostala sam do pola jedan, kakvi su bili Rapid Force i Bombarder? Petak-mnoooogo mnooogo bolje

 

Cinnamon Girl--> Izlazim al nikad nisam videla ovako puno metalaca na gomili. Jesi li ti bila ona mala riba u crnom topu sa svetlo smedjom/ridjom kosom u petak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinnamon Girl--> Izlazim al nikad nisam videla ovako puno metalaca na gomili. Jesi li ti bila ona mala riba u crnom topu sa svetlo smedjom/ridjom kosom u petak?

 

Ok,onda bi ti se verovatno svidelo u KSTu...

 

Ja mislim da si ti videla Vardu (ona ima smedje-ridju kosu,imala je crni ponco i koliko se secam tamne farmerke...).

 

Moja kosa je svetlo plave boje,imala sam crni dzempercic i kratku suknju...

 

Dolazis li ti na yumetal okupljanje 18-og u KST-u?Bas bih htela da te upoznam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa i na ovoj drugoj veceri je bilo odlicno! Alogia je stvarno pokazala ko je i ispunila ocekivanja... Interfector su bili okay mada su se malo slihtali sa onom prvom pesmom... a posebno me odusevio pozdrav za YU metalce gde je pritom mislio na nas (I guess so?)... Cactus Jack je kao po obicaju imao odlicnu svirku i odlican repertoar... Overdrive... hmmm nisu bili losi ali nista specijalno... Rapid Force i Bombarder nisam cuo jer su prekinuli prenos na 202... sad.gif

E zar nije trebala da svira i Enjoy Sarma... ili sam se ja nesto istripovao?!

 

P.S.

Dzigi (bramar) growl master laugh.gif:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa i na ovoj drugoj veceri je bilo odlicno! Alogia je stvarno pokazala ko je i ispunila ocekivanja... Interfector su bili okay mada su se malo slihtali sa onom prvom pesmom... a posebno me odusevio pozdrav za YU metalce gde je pritom mislio na nas (I guess so?)... Cactus Jack je kao po obicaju imao odlicnu svirku i odlican repertoar... Overdrive... hmmm nisu bili losi ali nista specijalno... Rapid Force i Bombarder nisam cuo jer su prekinuli prenos na 202...  :(

E zar nije trebala da svira i Enjoy Sarma... ili sam se ja nesto istripovao?!

 

P.S.

Dzigi (bramar) growl master  :lol:  :wink:

 

 

DA NISI SLUCAJNO SNJIMIO OVERDRIVE???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...