Jump to content

Pet-Sub 22.03.2002 :: DOM OMLADINE :: METAL FESTIVAL


Demonic_Alliance

Recommended Posts

Prvo vece

 

Psychoparadox su veoma dobro otrpasili....

Simargalove nove pesme su izgleda jos bolje od starijih,znaci progress.

 

Drugo Vece

 

Interfector je bio najbrzi bend na celom festivali,jer koliko mi se cini Knorkkus jedini imao double shot papucicu(kada sam cuo promo nisam verovao da moze da odlupa pocetak od The Lightbringera,ali on se dokazao na delu).Osim toga muzika je odlicna...mislim da su oni jedan od najboljih bendova sto je nastupio na festu.Osim toga clanovi su sasvim ok ljudi.Jedva cekam da cujem ceo snimak!

 

Bombarderov Nesho se ucirkao do bola,pa je lupao razne gluposti,ali ipak su se pokazali kao odlican thrash/speed.

 

Alogia je odsvirala ocekivano.Zvezdane solaze sa vokalom koji glumi pevaca iz Europe,sa ritam gitaristom koji pravi face ko da svrsava poslednji put u zivotu.

 

Rapid Force je bio bolja kopija Pantere nego Enjoy Sarma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

\"]

ja mislim da sam snimio Ovrdrive a Cactus Jack jesam...

 

mislim snimio sam veci deo druge veceri(kvalitet je grozan) a kad cujem neko brundanje prdenje i slicna sranja sa radija otisao bih da radim nesto korisno tako da stvarno neznam da li je i overdrive obuhvacen

 

E odlicno... Moracu da se dogovorim sa tobom da nekako to presnimim or something... Moze?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, da se i ja oglasim.

Pre svega, da, ja sam taj Knorkkus koji lupa bubanj u INTERFECTOR.

Da, pozdrav upucen za YU Metalce se odnosio na sve clanove ovog (odlicnog) site-a.

Evo, po mom misljenju, prvo vece su odlicni bili sledeci bendovi: Psychoparadox, Abonos, Simargal, a donekle i Alister (kazem do nekle jer ne slusam thrash).

Drugo vece, nas necu pominjati, ali tu su naravno bili odlicni Alogia i Rapid Force.

 

To je moje misljenje.

Pozdrav svima koji su bili na festu.

 

p.s. Vermise primi veliki pozdrav, kao i sledeci ljudi: RNA, Savage Curtain, Aruena, Moloch, AtomAnt, Bramar, LordRing, Amon Ra itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alogija je imala odlichan nastup. Nikola Mijic me je odushevio kako je izvukao refrend iz Iznad Vremena. Takodje su me odushevili sa stratovariusom. Pored alogije jaki su i Cactus Jack. E oni su legende, bash znaju da dignu atmosferu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

>>>VERMIS: Simargalove nove pesme su jos bolje od starijih...<<<

Mala Ispravka,

Svirali smo samo jednu novu stvar (Trough My Soul) i ona je bila 4 po redu, ispred Red Forests..., A spojili smo Congressum Cum Daemone i

In Nominus Satanas sa prvog dema Intus Susceptio, kao prve dve stvari...

Nadam se da vam se svideo nas nastup,

Zao mi je sto nisam cuo Interfactor, ali cu dobiti snimak.

8) 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali smo samo jednu novu stvar (Trough My Soul) i ona je bila 4 po redu, ispred Red Forests..., A spojili smo Congressum Cum Daemone i  

In Nominus Satanas sa prvog dema Intus Susceptio, kao prve dve stvari...

Nadam se da vam se svideo nas nastup,

Zao mi je sto nisam cuo Interfactor, ali cu dobiti snimak.

8)  8)  8)

Nastup je bio fenomenalan! Mislim da sam u shutki za Red forest of Maglay dobio vishe modrica nego u svim ostalim zajedno... Bash umete da napravite atmosferu! Malo je bio problem shto ste bili na kraju pa su svi vec bili previshe umorni. Da ste nastupili pre ili posle Psuchoparadoxa mnogo bi jachi bio utisak. Dosta je ljudi i otishlo ranije, chuo sam mnogo komentara tipa "ajd da odslushamo Abonos pa da palimo" itd.

BTW, Gde mogu da nadjem vashe textove? Zashto ih niste shtampali u bookletu? Ako neko mozhe da mi nabavi neki, neka ga poshalje na [email protected] ...unapred zahvalan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

koncert je bijo odlican (bar prvo vece.

ali nesto ne mogu da shvatim-kako je iko mogao da ode sa koncerta u pola jedan ili tako nesto zato sto je bio umoran (ovime ne mislim da uvredim ikoga, samo mi treba objasnjenje)? i ja sam isao cele nedelje pre podne u skolu, ali ovkav festival se ne desava svaki vikend. jednostavno ne razumem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Medjutim, trebali smo odsvirati jos jednu obradu, ali nije bilo vremena. U pitanju je Lord of The Flies, od Iton Maiden, naravno u black verziji, sa konstantnim duplacima na bas bubnju... Ali bice valjda jos prilike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satyr:

cekam snimak iz Vranja, pa cu da ti se javim..

 

Da! Racunaj i na mene sa tim snimcima. Mi jos nista nismo dobili, a bilo je tamo i TV i radio prenosa, pa nam sad valja ganjati sa svih strana.

Kako je ispalo ono prvo vece sto si ti snimao, pre svega mislim na zvuk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...