Jump to content

Dark Art


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde ble dvorske lude prestanite da cherupate dijete... icon_smile.gificon_razz.gif bash je shjatka... icon_wink.gif gledaj je k'o ruza moja... icon_sad.gif

 

user posted image

 

my personal jesus: mmmmmm mrred.gif

user posted image

 

a ovako chu da zigujem svoje prvo: icon_smile.giflaugh.gif shalim se ijuh'...al' svidja mi se slika...i beba je bash medena... icon_wink.gif

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrred.gif nije on zensko da zna shta su lipe ruze... icon_razz.gif

 

e sad imam i ja groblje 50 m od pathologije...ima predivnih statua nekih angels i one celtic crosses predivni i visoki...ima da legnem na nechiji grob i uzivam...zez'... icon_biggrin.gif mislim da uslikam to... icon_da.gif

Pa nisam ni ja zensko pa ipak znam shta su lepe ruze icon_mrgreen.gif

 

A tako mi je zao shto su ove malecne uvenule tako brzo... icon_cry.gif

 

Voleo bi da ovde ima groblja sa tako lepim krstovima i statuama kao shto sam ih vidjao na slikama iz npr. engleske... Ovde je sve manje/vishe monotono i bezveze, osim samog tripa groblja. Jedino Novo groblje ima neke prelepe figure i spomen-ploche...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupichesh i meni jednu nadam se za sprovod...

 

jao samo da me ne uhvati onaj shto pazi na groblja...ichu ujtro otvaraju ih vech u 8 moram da se izlozim na par grobova...drugachije neche mochi...ma ako se desi provalichu da mi je umro neki bliznji...pa grlim grob...

 

ijuh znachi biche mi ta 'tr00' goticharka ono mislim ey pazi 'tr00goth' bash u komshiluku...

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

e tko mene voji... icon_biggrin.gif ma shalila sam se kakav sprovod...ne trebaju meni ruze treba meni neshto drugo... icon_sad.gif

 

anyways...da efecat ti je stoljeca...pravo profesionalski nego je blur malo pixels se pomjerile ma znash o chem pricham...samo chekaj kad ti budem izlezavala se...a krst im je 2 sa 2 icon_uhoh.gif mozesh da se objesish... icon_uhoh.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema na chemu... laugh.gif zez

 

idem za cijelih 7 dana biggreens.gif da obradim josh jedan dark shoot... icon_da.gificon_biggrin.gif a film u kom sam glavna glumica je josh malo pa gotov...ijuh uz Dying tears fenomenalno izgleda i zvuchi... mrred.gif

 

i panzerko kad che one tvoje slike... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa novom bojom kose? te slike mislis? - ne znam, fotograf nema vremena sleep.gif

eh' da na te sam mislila slatkice... icon_wink.gif ah' nema on vremena il' te mrzi da pozirash...ja moram i da nechu... icon_uhoh.gif uhvatili me i sad moram da stalno vjesim pod kamerom uvijek neka folia da modelishem... mrred.gif

 

svidjaju mi se ove slike...neshto najljepshe mi je blood und girls... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je u stvari jedan momak na slici icon_wink.gif

 

 

a i tvoje slike ces nam pokazati icon_wink.gif

icon_uhoh.gif ok...koliko sam opsjednuta zenskim polom zaboravljam na j@j@ icon_smile.giflaugh.gif

wau bome je odlichan onda ako je to mushko... mrred.gif nisam vidjala blood und boyz a i on lichi na ribu...

 

a da da hochu... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...