Jump to content

Dark Art


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

avaj dobar ti je park...fin preljev boja...k'o akvarel...volim parkove u jesen...najljepshi su tad... icon_da.gif

Ma mene razdusevilo drvo! Mislim da sam njega samo slikala jedno 30ak puta... Ostalo sam samo malo dohvatila ali ono je bilo fenomenalno! Stvarno mi se svidja jesen na ovom kontinentu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

videla sam ovo ranije super je samo shto ja ne bih mogla da zivim u stanu sa tako malo svetlosti

dobro...no specijalno za one koji nisu vidili... icon_razz.gif plus nije to 'stan' vech dvospratna kucha... icon_biggrin.gif i chemu sluze onoliki svijechnjaci...

 

hehe...moj dnevni boravak je slichan...inache mama mi voli te srednjovjekovne starinske izglede...drvo... icon_da.gif a i meni se svidja to...

 

@elle da svakako...uz preokrenute suhe ruzice...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Evo vam jos malo mene u ulozi fotografa....

 

http://img454.imageshack.us/img454/3557/10005256sw.jpg

 

Edit: fajl je preveliki tako da ne mogu direktno da ga postujem.... a mrzelo me da ga smanjujem...

to si ti ili...?

cool fotka icon_cool.gif

 

ajde priznajte koja je ovo od vas biggrin.gif prepoznajem samo modele...

http://eternaltorture.deviantart.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ima li ko da se bavi ovijem stvarima u crtackom smislu? Zanima me (mada me mrzelo da pregledam celu temu) icon_biggrin.gif

Ja sam ranije, ali sam batalila to.. Nema se vise vremena ni za crtanje ni za slikanje, a i pribor je preskup.... Ostavljam to ljudima koji nisu prosli kroz pakao zvani likovna umetnost i jos uvek ne znaju kakav je to svet u stvari....

Share this post


Link to post
Share on other sites

khmm tko ti je taj lik u avataru...

a 'crtachka tema' ti je na sve i svashta... rece twiggy...

Kako ne znas ko je Pavle Vujisic?Doajen naseg socrealistickog glumista....Gadan lik....Izjavio za zivota:

,,Budete li mi pravili veliku sahranu,ne samo da cu se okrenuti u grobu-vec cu ustati i jebati vam mater...'' Saljiv covek... icon_biggrin.gif

 

E,da ne znam kakav je to svet,Aurora.....Pola familije mi u tim vodama...Jes zajebano,ali je ipak ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,da ne znam kakav je to svet,Aurora.....Pola familije mi u tim vodama...Jes zajebano,ali je ipak ok....

Auh, gadno.... Onda znas i o cemu pricam... Mada ja kada se odmorim od svega toga mozda i uzmem moje boje, cetke i platna i pocnem ponovo nesto da radim, bez obzira sto sam vise ljubitelj olovke, grafita i starog dobrog ugljena (moraju se potrositi one silne boje koje gajim kod kuce icon_wink.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auh, gadno.... Onda znas i o cemu pricam... Mada ja kada se odmorim od svega toga mozda i uzmem moje boje, cetke i platna i pocnem ponovo nesto da radim, bez obzira sto sam vise ljubitelj olovke, grafita i starog dobrog ugljena (moraju se potrositi one silne boje koje gajim kod kuce icon_wink.gif )

jupi....ja i ne radim mnogo sa bojama.... icon_smile.gificon_biggrin.gif tus i olovka su mi primarni,mozda par slika bojom...uglavnom sam graficki raspolozen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...