Jump to content

Dark Art


Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao tempera kisa nebo oboji

Takve je boje srce moje

 

icon_biggrin.gif

 

il' Lica bez tjela od akvarela razvodnio ih san

 

user posted image

 

wub.gif nishta bolje me ne opusti no kad odem na neko ovakvo mirno mijesto...samo opalo lishce i po koja ptica...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi komentari su uvek pozeljni sto? I meni je cilj da bude bolje zuba.gif ta druga fotka mi ne mirise bas sjajno ali je zanimljiv trip.

Pa zato sto cu da opletem... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Salim se, vise tehnikalije... Laicki, naravno...

 

/me dig za obe fotke

 

- atmosferu

- boje

- lokalitet

- tajming (pravo vreme & pravo mesto)

 

/me dislike

 

fotke mi izgledaju kao afterlife snapshots...

nedostaje mi predmet na koji mogu da se fokusiram, neka konkretna prica. mozda je to i cilj. ima previse elemenata koji su rastrkani po celoj fotografiji da bi se mogla nazvati pejsazhem. deluje kao prvi zalazak sunca posle smrti ali kao da sam posle smrti krenuo ka Zemunu - ako shvatas sta pokusavam da ti kazem... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif imala si neku nadrealnu atmosferu ali si je predstavila kao svakodnevicu. ufotkala si nesto i gotovo - ides kuci. kao da nije ostavlio neki utisak na tebe...

 

nebo je gotivno na drugoj ali mi se vise svidja atmosfera prve. kao da je mekoca neba ublazila ivice drveca. bas je toplo... na neki ledeni nacin... icon_wink.gif

 

that's my bucket of bullshit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, nema konkretne price icon_da.gif ugledala sam prizor, provalila iz par puta kako najbolje da ga ufotkam i to je to, ovde je najbolja verzija. Najvise cenim fotke koje su cool i bez obrade. Dakle ta druga mi je mutnjikava i prilicno depresivna icon_smile.gif za razliku od prve... zapravo drugu gotivim samo zbog nijanse zelene na nebu icon_smile.gificon_smile.gif

ne vidim sto je bullshit nije onaj useless komentar "fino" "slatko" "wow" i sl icon_smile.gif

 

P.S. drugom smatram onu sa zelenim icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise cenim fotke koje su cool i bez obrade.

Naravno, apsolutni respekt... Ali to je i najteze + zahteva najjace znanje.

 

Dakle ta druga mi je mutnjikava i prilicno depresivna icon_smile.gif za razliku od prve... zapravo drugu gotivim samo zbog nijanse zelene na nebu icon_smile.gificon_smile.gif

ja sam se zajebao, zameni reci prva i druga u mom opisu... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ne vidim sto je bullshit nije onaj useless komentar "fino" "slatko" "wow" i sl icon_smile.gif

ima ljudi kojima odgovaraju samo јуслес komentari. pa rek'o necu da komentarisem ako ne moze da bude do detalja opisano sta mi se svidja a sta ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, ovako, /me dig (mislim da su skoro savrsene, u prevodu) icon_smile.gif

 

Slovenia: 2, 3, 7

Berlin: 2, 4, 9, 10, 11, 16 i 17 (samo zbog patkice wub.gif) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nebo: 7

 

Gotivna mi je ona fukica sasvim, samo sto se vidi da si cirkala iz solje sto nikako nije art (ali bi moglo da bude) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Lepo je srculence ali jos jednom je suvi lebac tu da pokvari savrsenu atmosferu... Kazem ti kul ideje i kul tajming samo moras da gurnes sve sa astala i da kazes - jeb' te se - ja fotkam kaficu! icon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije neki Zabar cirkulisao pre tebe? icon_smile.gif /me dig ove nove fotke sasvim...

Hehehe mozda!! Sumnjiv kafic skroz, prelep, ima genijalnu klopu, jos bolje kolace, rade preslatki tipovi (i to SAMO tipovi), prodaju extra cokolade.... i potpuno su PRAZNI icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_confused.gif

 

Thanx icon_wink.gif imala sam nadahnuce za obrade ah! icon_smile.gif Nekad pogledam fotku i tacno vidim koji efekat bi joj legao... a nekad se ubih od razmisljanja i bacim fotku u tdjubre violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe mozda!! Sumnjiv kafic skroz, prelep, ima genijalnu klopu, jos bolje kolace, rade preslatki tipovi (i to SAMO tipovi), prodaju extra cokolade.... i potpuno su PRAZNI icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_confused.gif

Mozda zapadnjacima smeta da im preslatki tipovi cirkaju kafu? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Thanx icon_wink.gif imala sam nadahnuce za obrade ah! icon_smile.gif Nekad pogledam fotku i tacno vidim koji efekat bi joj legao... a nekad se ubih od razmisljanja i bacim fotku u tdjubre violent.gif

Sve nove fotke su ti po dnevnom osvetljenju sto je raj za didjitalnu fotografiju. Ne znam kojom opremom fotkas ali mozda ne bi bilo lose da se malo zezas sa ekspozicijom i otvorom blende u situacijama koje su oskudne svetlom. Mada su one 2 sa Kalisha ispale cool sto se svetla tice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se zezam od skoro zuba.gif

Imam Cannon a620 od skoro, iz Nemacke su fotkane sa Olympusom C4000 ZOOM a u Sloveniji Cannon PowerShot S70. Ovaj a620 mi nekako naj lezi wub.gif samo retko sam u prilici da ga nege spustim ili da nosim stativ to cu od proleca verovatno... imam i neke ogromne knjige o fotografiji pa cu da ucim icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...