Jump to content

Avangardni filmovi


Buddha

Recommended Posts

braca marks.

 

 

gledao sam rimejk stalkera koji je takodje mnogo dobar.

 

stagod tarkovski, ali bi sam stalker najbolje islo odgledati solaris odjednom. redosled nebitan.

 

stroszek i woyzeck, nisam gledao sve herzog filmove ali su mi ova dva najomiljenija.

 

kad porastem kupicu sve dvdove njegove.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Titus Andronikus.

Aaaaa, Titus!!!!!.... respect!! icon_cool.gif .... No1 po svemu, suva avangarda... muzika, pricha, kostim, vreme, mesto, odnosi, dijalozi (u kombinaciji)... huh, presuva avangarda... Sigurno, jedan od mojih omiljenih!!... Elitistichki content - slab zeludac, nema da svari!... Savrshenstvo!! Titus bre uzburka najpasivniji poriv u meni, 100% fueling... ne znam 'de cu od srece kad ga pogledam... huh icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam vec in da club da kazem da je najzeshca avant-gUarda svih vremena moj omiljeni crtić... The Emperors New Groove... ja vece boleshtine nisam videla... Nelogichno je savrshen... Nesvarljiva avangarda - svaki put te samo josh vishe nalozi..

 

Ljudiii, gledajte detaljno taj crtani... !!!.. razlozite ga na tonove (bukvalno mislim, nije metafora) i analizirajte svaki ponaosob... posle nekog vremena, pochnite da ih reprodukujete naglas i polako sklapate u celinu.. !.. bolest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uu još bolje!!

iza godzile se krije i čitava filozofija..

a ja mislio samo krljanje i jebanje keve.. najbolje je ono kad se na kraju godzila tužno vraća u more, ranjena.. icon_cry.gif

tu uvek plačem

a vidi se da je od plastike (godzila).

 

 

godzila will ruin your shit icon_rockdevil.gif

Edited by KRANG
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ambicija je kad želiš da trčiš a ne možeš ni da hodaš

a

nedostatak ambicije je kad sediš za kompjuterom u 3:12 Am, kucaš neko sranje koje će neko kao da pročita, a boli te kurac i za to, a i za to što nisi ništa jeo/učio ceo dan i što sutra ujutru imaš ispit.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ken park

 

gamo

 

mislim da ih je isti covek radio. bolesni su(mnogo) i sranje al su za ovu temu definitivno. u svakom slucaju za gledanje su cisto razonode radi i razbijanja monotonije obicnih filmova.

Gamo nisam gledao...Ken Park je vrh...erotska avantgarda icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...