Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

jao ljudi, videh da svirate sad u petak, a nisam sigurna da cu uspeti da dodjem.... wallbash.gificon_frown.gif

 

jel i ovog puta propremate neko iznenadjenje? da se malo vise potrudim da banem.... happy.gifpivopije.gif

Pa, ne znam baš da li ćemo imati vremena za neka posebna iznenađenja, pošto je demo masters u pitanju, al' s' nama se nikad ne zna! Potrudi se u svakom slučaju! icon_da.gifpivopije.gif

 

Vidimo se u petak, na nekom pivu i thrashovanju koj' kurac. 

Vidimo se, pozdrav! pivopije.gif

 

Dakle, u slučaju da neko nije izvalio temu na koncertima i okupljanjima, Flush sutra veče u skc-u ljušti panteru u okviru finala tekućeg demo mastersa! Pa ko voli, nek' dođe... icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

alo bre ljudi! sto vas nema?! icon_confused.gificon_frown.gif

vi tako otprasite svoje pa nas onda ostavite dok se doooobroo ne uzelimo....ma da, ko mi je kriv sto nisam dosla proslog petka.... no.gifwallbash.gif

 

pa, evo da posvetim svoj 500 post majstorima iznenadjenja i dobrog raspolozenja icon_wink.gif

sad sam tr00 lord of metal icon_cool.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo bre ljudi! sto vas nema?! icon_confused.gificon_frown.gif

vi tako otprasite svoje pa nas onda ostavite dok se doooobroo ne uzelimo....ma da, ko mi je kriv sto nisam dosla proslog petka.... no.gifwallbash.gif

 

pa, evo da posvetim svoj 500 post majstorima iznenadjenja i dobrog raspolozenja icon_wink.gif

sad sam tr00 lord of metal icon_cool.gifmhihi.gif

Mislim da nas neće biti do negde pola aprila kada bi trebalo da bude promocija. O tom, potom... Hvala na posveti, anyway! icon_wink.gif Sve će to Bole pozlatiti! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da! Kako znaš?

Pa eto, moj bend treba da svira sa vama... icon_rockdevil.gif AoorA madafaking thrashmetal iz Novog Sada!!! biggrin.gif

Aj mi ostavi broj na private, pa da vas nazovem, treba da se dogovorimo oko opreme i puta... Jel vas kontaktirala dragana skoro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto, moj bend treba da svira sa vama... icon_rockdevil.gif AoorA madafaking thrashmetal iz Novog Sada!!! biggrin.gif

Aj mi ostavi broj na private, pa da vas nazovem, treba da se dogovorimo oko opreme i puta... Jel vas kontaktirala dragana skoro?

E, strava, biće thrashangisanja! icon_rockdevil.gif Šaljem ti pp. Pozdrav! pivopije.gif

 

gde u Pancevu svirate?

Nemamo pojma! Al' računamo ima još vremena do tada pa će nas kao obavestiti. Poz, flajka! icon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaaaaaooooooo!!!!

videh da svirate u petak u trecoj, a ovi 202 bas tad nasli da naprave extra DM!!! wallbash.gif a nisam bila na poslednjih 894353 demo mastersa..... no.gif

joooj, sto ne mogu da se prepolovim, vec sam vas jednom propustila... icon_sad.gif

aj' javite kad saznate koji ste po redu, pa mozda banem posto je blizu....ono, ako se smorim...

 

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e i ja imam isti problem...mada ja cu verovatno da se prosetam i do skc....a u mojoj gimnaziji cu ostati jos posle skole.... icon_razz.gif

inace el sigurno da svirate(flush)? posto to bi bilo totalno icon_rockdevil.gif

samo ne znam kako su uspeli ovi iz moje skolice ovo da organizuju posto kolko znam to nije preko parlamenta,nego nekog njihovog cuda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dakle... Tema na koncertima i dalje nije otvorena (Stimap će da mi plati!), al' nije ni važno... Jeste, jeste, tako je, sutra veče, 07. aprila, i mi sviruckamo u III gimnaziji. Trebalo bi da budemo 2. po redu, 1. je Storm, a posle nas Black Cloud pa Dehum, koliko sam ja upućen. Ako pitate kad počinje, ili vas možda zanima šta ćemo svirati, odmah da vam kažem da nemam pojma! Ali dođite u svakom slučaju, biće žurka, zezanje, šega, šala, komika i fluorescencija! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasan RNA... icon_uhoh.gif

 

joj, bilo je ok, ali mi je zao sto tako brzo odose ljudi... steta i to velika... sto je najgore, vasem Srkiju Slavka stade na onu "kutiju" (da je tako nazovem icon_uhoh.gif ) a Marko iz ATP/Stormageddon-a je Caciji srusio i delimicno unistio bass i te stvari su inace svasta poremetile... i za vreme sviranja i u ucionicama...

 

btw, veliki pozz svima... od mene icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasan RNA... icon_uhoh.gif

 

joj, bilo je ok, ali mi je zao sto tako brzo odose ljudi... steta i to velika... sto je najgore, vasem Srkiju Slavka stade na onu "kutiju" (da je tako nazovem icon_uhoh.gif ) a Marko iz ATP/Stormageddon-a je Caciji srusio i delimicno unistio bass i te stvari su inace svasta poremetile... i za vreme sviranja i u ucionicama...

 

btw, veliki pozz svima... od mene icon_wink.gif

To za Srkija i ajde...ali za bas je Cacija kriv,kad onog zmaja ostavlja na klupi.... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...