Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

Naravno. Bolje da vremenom gresaka bude sve manje a ne sve vise, kao kod nekih drugih bendova...a i Flush ja bash ne vidim kao neki nabudzen ultra-angazovan bend...zabava igra tu mnogo vecu ulogu

Heh. Ok, ali ne znam kolko ce ljudi biti voljno da baca pare na album benda koji se pri izradi istog zajebavao!

 

@Manja

Ne mora SVE da bude ozbiljno, ali trebalo bi da se vidi da vam je stalo da ljudima ponudite nesto vredno para koje daju za album. Inace ce album kupiti samo ortaci i pokoji entuzijasta. Nemoj pogresno da me shvatis, meni je zika ok, ali vidim da vas svi samo hvale, pa reko da ukazem na neke nedostatke, u cilju napredovanja benda.

 

poz, i srecno u daljem radu

Edited by zak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свакако хвала на коментару, мај френд!

Имамо ми неке наше приоритете који су тешко схватљиви... На крају крајева, нема везе...

Уд'ри! :кокаколопије:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engleski na albumu stvarno nije na na znam kako visokom nivou. Tome smo i mi doprineli tako što smo svesno ostavljali neke gramatičke greške, ne iz zajebancije, nego zato što to nije ništa strašno jer se to toleriše i napolju. Trebalo bi da na dalje bude sve bolje, ali mislim da će nam trebati još mnogo vremena i znanja da nam tekstovi izgledaju kao da nam je engleski prvi jezik. Ali, isto važi i za bilo koji drugi bend sa ovih prostora koji peva na engleskom. Inače, ništa što je rađeno na albumu i u vezi sa albumom nije rađeno kroz zajebanciju, valjda se to lako primećuje i iz konačnog proizvoda.

Pozdrav svima! pivopije.gif

 

P.S: Manjo, disk u felixu je 390 din!!! Ispravi u potpisu! icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имамо ми неке наше приоритете који су тешко схватљиви... На крају крајева, нема везе...

Da... Kao što je Brljotku prioritet da animira publiku, a što pola pesama i ne odsvira, nema veze... icon_smile.gif To tako mora da se menja! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manjooooo, ocu cd Manjooooo! icon_smile.gif pera mi pustio spot i mnooogo je dobar! ajde kad budes navracao na net reci mi hoces li skoro ici na neq svirq pa da mi poneses jedan primerak icon_smile.gif jedva cekam!!!!!! biggreens.gif poz, ana 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engleski na albumu stvarno nije na na znam kako visokom nivou. Tome smo i mi doprineli tako što smo svesno ostavljali neke gramatičke greške, ne iz zajebancije, nego zato što to nije ništa strašno jer se to toleriše i napolju. Trebalo bi da na dalje bude sve bolje, ali mislim da će nam trebati još mnogo vremena i znanja da nam tekstovi izgledaju kao da nam je engleski prvi jezik.

ako treba pomoc oko engleskog, slobodno mi se obratite! icon_wink.gif editirala sam vec neke underdeath pesme, tako da mozete komotno da se oslonite na strucnjaka! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, да! На нашем сајту се можете уписати у guestbook, само бих молио да коментари буду везани за бенд јер о другим стварима можемо било где друго. Хвала!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halid Varešanović, poznatiji kao Hari Mata Hari, koji je, inače, usko povezan sa našim bendom jer se na prošlogodišnjoj gitarijadi u Zaječaru potpisao Broćku na bas (potpis koji Broćeta i dan-danas sa ponosom nosi na svom instrumentu), pre nekih 20-tak minuta završio je nastup na polufinalu ovogodišnje Evrovizije u Atini. Ja sam gledao i sve ih je oduvao, ako ovo bude pročitao neka zna da smo uz njega! Ljudi, glasajte za Harija! Napred, Hari!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...