Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

jes hocemo spot biggrin.gif

 

neg da ja vas pitam hoce li biti tog albuma na ljeto kad vam naletim u beograd? icon_wink.gif

Наравно да хоће! icon_da.gif Чика Злих се само мало шали пружајући моралну подршку! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je presovan i ponosimo se time! icon_da.gif Ne ličimo ni na šta! icon_smile.gif Ne, stvarno, govorili su nam da ličimo na: Anthrax, Gothic Slam, Panteru, Exodus, Nuclear Assault i druge... Valjda se iz poduže liste izvaljuje koliko smo u stvari originalni pa svakog potsećamo na nešto drugo. icon_biggrin.gif Najbolje da dođeš u četvrtak u skc pa da dodaš još neki bend ovoj listi! icon_smile.gif Download na sajtu još ne funkcioniše, ali kad proradi stavićemo spot i po 15-ak sekundi od svake pesme da ljudi skapiraju o čemu se radi... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upis'o sam vas na metal-archives.com, recite ako treba nešto da se promeni/dopuni/koriguje (ili to sami uradite ako ste registrovani).

 

/edit

Treba da prođe neko vreme da oni to verifikuju ali bićete uskoro u bazdi podataka icon_smile.gif

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusavam album i veoma mi se svidja zvuk bubnjeva, gdi ste ih snimili? Zasad sam slusao vise puta samo Thrash Is All Around a ostale pesme samo jednom pa cu kompletnije utiske postaviti kasnije.

 

Pozdrav drugari!

 

pivopije.gif

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драго ми је да вам се свиђају наведене песмице. Midnight Moon је апсолутно најзахтевнија од свих била и испала је супер. Занима ме шта мислите о Vengeance и Piece of Hell... То су песме најмање критиковане од стране свих који су слушали албум.

Мада се такође не бих бунио кад бисте пописали утиске о свим песмама... icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piece of Hell, Black Mattery i M.M. su odlične, Vengeance onako, Warhead bezveze, Trash is All Around vrlo dobra itd. Ne mogu tačno da se setim delova i imena pošto slušam na MP3 plejeru u prevozu icon_smile.gif ali mi se čini da je prva polovina albuma bolja od druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne.

 

vengeance (iliti u mojoj interpretaciji REVENGE.... mhihi.gif) je stvarno fenomenalna! bas je za kraj albuma...

 

e, da! raspored pesama je super! ne znam da li ste nameno onako predjali ili ne, u sv sl je ok skroz.

 

warhead je takodjeR fenomenalna. thrash is all around himna jbt.. midnight moon___ pa ne znam, nekako me podseca na stormageddon..... mhihi.gif black mattery je skroz fenomenalna... air force i dalje fav.. dead end i piece of hell idu zajedno... ok su...

ma super je!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваљда... Потрудићемо се да буде тако. Дођавола са Пантером више.

autorske???? biggreens.gif

 

 

sorry manjice razbolela sam se prosle nedelje i nisam mogla da dodjem icon_sad.gif

 

ali bolje mi je i dolazim po cd i da vas odslusam sutra!!! e a gde je svirka uopste??? unsure.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je ODLICAN!!! icon_da.gif neprestano ga slusam.... ni za jednu pesmu ne mogu da kazem "pa i nije nesto posebno"...black mattery i vengeance su me odusevile! ostale sam cula i ranije i sve su super! samo, mnogo vam je bre tuzna ona midnight moon....ja cujem samo pocetak i vec icon_cry.gif pesma je predivna.....i jel ste vi to malo izmenili piece of hell, ili mi se cini posto je bas odavno nisam slusala......?

i sam disk je odlicno odradjen, ma sve mi se bre svidja icon_wink.gif

imam samo malcice problema sa textom black mattery posto mi se broceta potpisao po sred srede, verovatno zato sto je malo vise alkos.gif

 

 

 

pozdrav!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pesme su pre albuma nešto malo aranžmanski menjane, ali ništa dramatično. Inače, u četvrtak smo prodali cd nekom Englezu i s obzirom da su tri diska početkom meseca otišla za Norvešku, počinje naše probijanje na evropskom tržištu! icon_smile.gif

 

Sutra idemo u Sremsku Mitrovicu da igramo fudbal sa Space Eaterom, a uzgred ćemo i svirati u okviru Hita nedelje. Mislim da će 202-ojka da prenosi pa ko hoće može da nas sluša... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeej! pivopije.gif Red je da kažem da je u Sremskoj Mitrovici sve bilo super, počev od igranja fudbala, preko stonog fudbala i gledanja fudbala pa do svirke! icon_smile.gif Sutra veče u skc-u ponovo će biti postavljena tezga sa našim diskovima, kao i diskovima Space Eatera, Azazela i još po nečeg, tako da ljudi, štekajte kintu i vidimo se sutra! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...