Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

alo bwe flushovci imam jednu zamerku na sajt!!!

 

 

ili napravite CEO sajt da bude na engleskom ili na srpskom ili u obe verzije a na pre nego shto se udje na sajt da moze da se bira koji jezik ocesh... a ne ovako da meniji budu na inglish a teht na srbish...

 

 

 

i shto pre zavrshite sa npr ubacivanjem josh pozadinskih slika, mozete npr muziku da stavite... kompresujete u ogg i gotovo! icon_razz.gif

 

 

dalje bilo bi ql kad bi npr meniji bili u flash-u... ono malo animacije...

 

 

itd...

 

 

 

 

 

ovo su samo moji predlozi.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili napravite CEO sajt da bude na engleskom ili na srpskom ili u obe verzije a na pre nego shto se udje na sajt da moze da se bira koji jezik ocesh... a ne ovako da meniji budu na inglish a teht na srbish...

 

 

 

i shto pre zavrshite sa npr ubacivanjem josh pozadinskih slika, mozete npr muziku da stavite... kompresujete u ogg i gotovo! icon_razz.gif

 

 

dalje bilo bi ql kad bi npr meniji bili u flash-u... ono malo animacije...

 

mitre...ovo je probni sajt

besplatan je i ima oko 1-2 MB

malo pre sam razgovarao sa srkijem oko toga

 

i meni je iskreno ovaj sajt sranje, realno

tako da...nema animacija, slika i ostalih gluposti.

eto...

 

i shta je bwe sa ovim slikama??? cjb net?

 

to su prazna mesta za slike icon_biggrin.gif

Edited by bradati_simce

Share this post


Link to post
Share on other sites

....Ehej dje ste Flush-ovci....?.....E aj mi reknite nesto o onom vasem fan clubu sa sajta?....E da i jel istina da nastupate sad 21. u skc-u?.....U zdravlje!

Živa istina! Sa Dehjumenajzerom! Dođi obavezno! pivopije.gif

 

Što se tiče fan cluba i sajta uopšte, to je stvarno samo probna verzija koja je napravljeno u fazonu ''uradi sam'', apsolutno smo svesni da ni na šta ne liči i nemojte puno pažnje da obraćate na nju! Kad skupimo keša platićemo nekom profi liku i uradićemo do jaja sajt, obećavamo! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje je da se lepo plati domen za site, a ne ovi freehostovi itd. ...i da se site zavrsi pre nego sto izadje album, pa da lepo stavite nesto u download sekciju (cisto da nam zagolicate mastu) i napravite veeeeliku najavu icon_redface.gif

 

hoce biti fan club ? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kad RNA i Rizzen krenu u ispiranje mozga nema da ne uspe!

Nemaju oni veze sa tim. Posto su clanovi Flush-a propustili priliku da me kolektivno prebiju u Golupcu zbog onoga sto sam rekla o autorskim, skontala sam da i nisu tako losi momci i resila da im dam jos jednu sansu icon_smile.gif

Salu na stranu, moj stav je verovatno bio malo prestrog, ali to i dalje ne znaci da mi se sad sve svidja niti da cu postati njihov fan. Mislim da to moze jos bolje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaju oni veze sa tim. Posto su clanovi Flush-a propustili priliku da me kolektivno prebiju u Golupcu zbog onoga sto sam rekla o autorskim, skontala sam da i nisu tako losi momci i resila da im dam jos jednu sansu icon_smile.gif

Salu na stranu, moj stav je verovatno bio malo prestrog, ali to i dalje ne znaci da mi se sad sve svidja niti da cu postati njihov fan. Mislim da to moze jos bolje pivopije.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Бог те вид'о! Ти си живо биће! Имаш право на све! Шта би ми имали против тебе само зато што не волиш наше песме? Ма дај! Важно да смо живи и здрави! О волим - не волим срањима се расправља успут! Мени је лично важно каква си особа, а не да ли пљујеш по нашим песмама или не.

Много се узбуђујеш око тога! Опушти се! icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srki je neodgovoran, Manja je lapsus, a Broćeta je lu-D!!! icon_smile.gif

Kali, ja bih te prebio, al' nisam znao da si to ti! icon_smile.gificon_smile.gificon_biggrin.gif

Ma, samo ti pusti Manju da ti sve lepo objasni i sve će biti icon_cool.gif ! Ne, stvarno, opušteno, ima vremena da zavoliš naše pesme i da postaneš naš fan, samo moraš da nastaviš da nam daješ šanse!!! icon_biggrin.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srki je neodgovoran, Manja je lapsus, a Broćeta je lu-D!!! icon_smile.gif

Последња вест: Бане избачен из бенда због пљувања осталих чланова. Флаш тражи новог бубњара. Заинтересовани - јавите се. СТОП icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broćeta je lu-D!!!

On jeste lu-D, a ja cu tebe za to da tuzim i da ti uzmem silne pare na osnovu autorskih prava, znas, mi smo sada ozbiljna pravna drzava u kojoj se postuje intelektualna svojina i svaka vrsta piratisanja se strogo kaznjava, jel jasno...

 

 

 

Karlo je prs'o i misli da je krajnje vreme da ode na neko fino pecanje, ako ima dobrovoljaca za tu delatnost u nekom narednom periodu, neka se jave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo bwe flushovci imam jednu zamerku na sajt!!!

 

 

ili napravite CEO sajt da bude na engleskom ili na srpskom ili u obe verzije a na pre nego shto se udje na sajt da moze da se bira koji jezik ocesh... a ne ovako da meniji budu na inglish a teht na srbish...

 

 

 

i shto pre zavrshite sa npr ubacivanjem josh pozadinskih slika, mozete npr muziku da stavite... kompresujete u ogg i gotovo! icon_razz.gif

 

 

dalje bilo bi ql kad bi npr meniji bili u flash-u... ono malo animacije...

 

 

itd...

 

 

 

 

 

ovo su samo moji predlozi.... icon_smile.gif

Sve je to ok.Imamo mi u planu da stavimo brda i doline stvari,hocemo da na sajtu bukvalno sve sto znamo o sebi,jer postoje ljudi kojima trebaju takve stvari!samo nemamo jos zvanican sajt,ovde na hostingu imamo samo mgb!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја лепо дао Сркију број телефона ортака који је нама радио, а он није ни назвао човека. Брука!

Ima precih stvari od sajta trenutno npr:Izdavanje albuma!!!Nemamo finansija trenutno za sajt.Bice cim izadje album!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato što je Srki neodgovoran! icon_smile.gif

wallbash.gifwallbash.gifTo je zato sto Srkiju se glava raspada!Zovi ovog zovi onog,juri Jaksu za omot zovi za diskove trci kod Gojka za stampu organizuj ovo organizuj ono.......A gospodin Bane sere i ne razmislja o troskovima benda Flush za januar mesec!!!A o februaru i da ne govorimo!!!Vodim evidenciju o trosku svakog meseca! wallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje je da se lepo plati domen za site, a ne ovi freehostovi itd. ...i da se site zavrsi pre nego sto izadje album, pa da lepo stavite nesto u download sekciju (cisto da nam zagolicate mastu) i napravite veeeeliku najavu icon_redface.gif

 

hoce biti fan club ? icon_smile.gif

Jeste slazem se sa tobom,ali suvise su veliki troskovi oko omota,albuma,stampatije,...Sve mi to imamo u planu.Naravno odavno je predvidjeno da budu delovi pesama sto ti kazes da zagolica mastu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

....Ejjjjjj kraljevine imadem jedno pitanje za vas....ko sve svira sa vama 21.?......

Свира и Dehumanizer, тј. Black sabbath tribute и Thunderlord, Manowar tribute, али само ако пристану на неке постављене услове... Дуга прича...

Јел' долазиш? icon_mrgreen.gif

Edited by Manja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...