Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uhh, ja skupljam karte sutra... uhh icon_cool.gif

A, ja sam ih skupljala prosli put icon_sad.gif

Dodjose druga vremena icon_sad.gif

Oh, well! Ali moracu da ti objasnim kako se rasporedjuju glasovi (mi smo prosli put koristili visu kombinatoriku da bi ljp prosli dalje)!!! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa znam ja to (zadnji put sam sredila da prodje ATP- Iced earth tribute) icon_mrgreen.gif Tada josh nisam chula papprichice! icon_sad.gif Skupila sam preko 30 karata i josh se uchepila mnogima da ih stave bar na drugo mesto... i oni prodjoshe icon_cool.gif

Ali ovo nije tema za njih, ali nema veze... danas treba da se pokazemo kao pravi fanovi... jel' tako?? icon_da.gificon_wink.gif

Edited by Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, koliko ja znam, bilo je sve preko mog ortaka... ali nije mi najbolji, stavise, nismo uopste nesto extra ortaci

Nista ti jos ne znas... ph34r.gif

 

Momci, srecno veceras vas fanovi su uz vas RASTURITE IH SVE!!!

Edited by dea

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeli bwe picke, kad ce meni da lete tange na binu, a????? svu slavu vi poqpiste! e necu! icon_razz.gif

 

5 pari gaca i jedan top............pa kad bi hteli da prodate otplatili bi svirq icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

bilo je stvarno dojaja (i to ne mislim samo zbog onog sobera na pocetku icon_da.gif)......................svaka cast.................a tek one devojcice u prvim redovima.......laugh.gif

 

vama nece biti dosadno u skorije vreme.......ili su sve za maxa icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

BIG UP!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeli bwe picke, kad ce meni da lete tange na binu, a????? svu slavu vi poqpiste! e necu! icon_razz.gif

 

5 pari gaca i jedan top............pa kad bi hteli da prodate otplatili bi svirq icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

bilo je stvarno dojaja (i to ne mislim samo zbog onog sobera na pocetku icon_da.gif)......................svaka cast.................a tek one devojcice u prvim redovima.......laugh.gif

 

vama nece biti dosadno u skorije vreme.......ili su sve za maxa icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

BIG UP!!!

max ima svog crnog viteza tako da ce ostatak benda razdeliti cice icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi na podrshci...ne znam shta bih bez vas sviju...

Atmosfera je bila fenomenalna i stvarno sam se osetjao fenomenalno dok sam bio na bini...ja sam malo razocharan sobom zato shto sam ochajno pevao ali ako to vama nije problem ajde valjda nije ni meni...poz svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...