Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A shto bre niste svirali neke starije pesme nego samo ove najkomercijalnije balade...

Zato sto moramo da gledamo da udovoljimo svima, ....npr. mnogi su se smorili na power of equality ...iako je nama za sviranje lozana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

CESTITAMO!!! biggrin.gif

 

Mada ste trebali da svirate malo komercijalnije pesme,ipak je ovo finale,ali nema veze vazno je da ste pobedili(ako deljenje prvog mesta moze da se nazove pobeda icon_uhoh.gif )

 

eto za ljubav nashoj Dei na sledecjoj probi radimo Avion

 

pa bio je red vec jednom icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usput- ZVANICNO POHVALJUJEM DEU & TINEU KOJE SU U NAJVECOJ MERI DOPRINELE DA PAPPRICHICE I POBEDE,DEVOJKE SU IZVELE NEVEROVATNU AKCIJU pivopije.gif

 

GOOD JOB GIRLS!!!

U, dobro se neko setio!!! icon_da.gificon_mrgreen.gif

BILO NAM JE ZADOVOLJSTVO!

Skupljale smo karte po podu, iz wc-a (koje su bile mokre), od narkomana, lagali ljude da cemo glastati za njihove favorite! mhihi.gif

 

Nema sta dva jarca kada se udruze to moze samo na dobro da izadje. Plus sa Max odusevio kako smo se super slozile, jer mu to puno znaci i eto! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, dobro se neko setio!!! icon_da.gificon_mrgreen.gif

BILO NAM JE ZADOVOLJSTVO!

Skupljale smo karte po podu, iz wc-a (koje su bile mokre), od narkomana, lagali ljude da cemo glastati za njihove favorite! mhihi.gif

 

Nema sta dva jarca kada se udruze to moze samo na dobro da izadje. Plus sa Max odusevio kako smo se super slozile, jer mu to puno znaci i eto! icon_da.gif

mhihi.gifmhihi.gif Jadna ja u ponedeljak u Devetoj... icon_smile.gificon_smile.gif

 

Jao, Max wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, sad o svirci!!!

Bitno je da je meni bilo lepo! Smells like bight otherside ili kako vec je bila najjaca, jako originalo, BRAVO!!!

Super ste svirali, Max je nesto losije pevao, ali sve je ispalo ok na kraju.

 

Kad ce neka veca (duza) svirka?!

 

Idalje ne kapiram kako moze da se deli prvo mesto icon_confused.gif Pa, nemate valjda potpuno isti broj glasova? I jeste li dobili na kraju tacan broj glasova preko sms-a?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je jako lepo i moram priznati da sam uzivala.

 

 

 

 

 

Drustvo jako drage osobe mi je mnogo znacilo....Bez nje RHCP i nije tako zanimljiv....... icon_da.gif

 

 

 

Marko,bices zastitno lice Imleka mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

Marko,Marko,napokon si priznao da je moja majca Sonate bolja od tvoje.... icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, za Smells vam STVARNO SVAKA CHAS' icon_smile.gif .......ovde ste me pogodili icon_smile.gif

 

Reche Dunja "...bit ce iznenadjenja...", but this..... a i Tool je fantastichan..... 'oce bitni neki Schizm ili Aenema...... icon_wink.gif

 

jel ono na pochetku bio Sober ili sam se ja z....? ispravite me ako greshim...

 

Ja sam bio odma' do "levog" icon_smile.gif (ko razume-shvatice) zvuchnika......a joooooooj majko mila........i dalje nishta ne chujem na levu stranu.

 

E, da, ako delite prvo mesto znachi da ste imali isti broj glasova kao Underdeath..... sht ce reci da ne beshe moji par karata icon_smile.gif (al' sam skroman)

 

 

Max, sad udri Imlek po dzepu mrred.gif , preti im..... i ti fazoni icon_mrtav.gif

 

Sve u svemu.......totalno umete da napravite atmosfteru........opet - svaka chast

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ne

ne mogu ja

ja sam star, debeo i onemocjao

snaga me je napustila

kao i potencija...shmrc...

Nema kod mene izvlachenja... imam ja dedu od 60 godina koji ide na trcanje svako jutro- kad dodjem ckod njega, on me izvlaci iz kreveta... mhihi.gif

 

Ma dobar si ti, ali molim te, sledeci put stavi one tange na glavu icon_smile.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...