Jump to content

Kandakodžainebojša


Johnntra

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Skoro sam dobavio jednu metropolisovu kompilaciju iz 2002. i na njoj sam prvi put cuo za bend Headstream. Ispade da su izdali jedan ep, i kao gosti-clanovi su im bili Oliver Nektarijević (pevac) i Nenad Pejović (gitara) iz KKN-a.

Ako neko ima ep ne bi bilo lose da ga uploaduje i podeli sa ostatkom sveta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u hedstrimu je oliver valjda bio stalni vokal,imam negde intervju iz vremena zabave...pamtim pesmu soulshine (jel ona na kompilaciji?),dobra je...vuce na RATM

ontopic:sad slusam dvd,koncert iz doma omladine zvuci x puta bolje od svirke sa exita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije oduvek bio, bend je poceo kao trio 1993, imali su nekolicinu pesama i po ovom intervju iz XZabave navodno su medju prvima izdali promo kasetu. Oliver im se pridruzio tek kasnije tamo negde oko 97. Jeste ta pesma je u pitanju, ona se nasla na jos jednoj kompilaciji Land of truth, love & freedom.

Izdali su i Soulshine ep 1998 ali o njemu ne mogu bas nista da pronadjem na netu, ni mp3, ni koja je izdavacka kuca bila u pitanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Headstream су мени за оно време стварно били куљ, неки фазон првог Терапи? албума + неки ноијз и Хелмет канта бубањ... имам ту касету промо, песма 'Станка' је баш добра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

U petak će se u beogradskom klubu Miss Moneypenny održati koncert grupe Kanda Kodža i Nebojša.

 

Time se otvara nešto što je uprava kluba nazvala "Otvorena scena Miss Moneypennyja“ i tu će se svakog petka održavati koncerti bendova beogradske scene.

 

Juli će obeležiti reggae - Irie FM, Smoke ’N’ Soul i Mašta Bašta - a avgust hip hop - Sky Wikluh, Marčelo...

 

Koncert počinje u 11, a ulaz je besplatan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kanda+Kodza+i+Nebojsa+meets+Hornsman+Coyote++l_4ac2dff878de4c878f774c7b739c.jpg

 

Posle nekoliko odlično prihvaćenih zajedničkih nastupa u Beogradu, Banjaluci i Sarajevu, Kanda Kodža i Nebojša i Hornsman Coyote ponovo udružuju snage sa muzikom neretko zajedničke prošlosti, sadašnjosti i budućnosti.

 

Hornsman Coyote je sa brojnim solo izdanjima i saradnjama nakon prestanka rada Eyesburn, nastupao i stvarao širom sveta i beogradski koncert će biti pravo predstavljanje tog opusa ovog jedinstvenog rasta-rokenrol nomada.

 

Kanda, Kodža i Nebojša zatvaraju svojevrstan krug promovisanja najboljeg albuma 2008. u izboru novinara i čitalaca web magazina Popboks, ploče “Deveti život”, kruga koji je započet upravo u beogradskom Domu omladine pre nešto manje od godinu i po dana, uz nekoliko starih i novih repertoarskih iznenađenja.

 

Karte su u prodaji na Blagajni DOB, po ceni od 600 dinara.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Izasao novi album, moze na Exitovom sajtu da se skine. Ocekivao sam dosta, dobio sam jos vise, stvarno sjajno!

 

Na prvo slusanje, dve pesme su mi iskocile od ostalih:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Xb2aYYF9RdE

 

http://www.youtube.com/watch?v=8GLubl01iBs&feature=mfu_in_order&list=UL

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

stariji albumi su bas veseli, priroda i to, kako vreme odmice postaju drugaciji, valjda ih gudra vise ne radi. ne ismevam, ovo je subjektivan osecaj, ali nije ni da ih aktivno pratim, nego pustim tako kad nisam skoncentrisana, u pozadini, i fino...

Edited by temper

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...