Jump to content

Kandakodžainebojša


Johnntra

Recommended Posts

Nikad mi nije bilo jasno kako neko moze da slusa KKN.

To je bre najgori band na domacoj sceni a i sire.Od onog pederskog vokala mi se povraca..pukeface.gif

A meni nikad nije bilo jasno kako neko moze da bude tako ogranichen po pitanju muzike!!!!! vokal NIJE jedini faktor koji chini neki bend dobrim ili loshim! pitanje je da li si ikada slushao ostale instrumente i kako se oni medjusobno uklapaju?!

Inache,za sve zainteresovane na exitu nisu imali svoju opremu (zbog kombija sa kiflicama) icon_confused.gif ali i pored toga bilo je ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni nikad nije bilo jasno kako neko moze da bude tako ogranichen po pitanju muzike!!!!! vokal NIJE jedini faktor koji chini neki bend dobrim ili loshim! pitanje je da li si ikada slushao ostale instrumente i kako se oni medjusobno uklapaju?!

Inache,za sve zainteresovane na exitu nisu imali svoju opremu (zbog kombija sa kiflicama) icon_confused.gif ali i pored toga bilo je ok...

u pravu si icon_da.gif svi slusaju samo vokal a ostatak ni ne primecuju..a meni je i vokal skroz ok.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

prestanite sa spamom i vredjanjem odmah. Narocito kreature koje su na ovoj temi da prozivaju, a ne da pricaju o muzici

 

pa vidim da si u moderisanju preskocila super s karamelom temu, i tamo gdje su kreauture od tvojih drugova krenule bez razloga da se prozivaju icon_smile.gif

 

 

pricasmo o muzici, ne znam da li si pratila temu, tacnije post po post.

 

 

 

 

vokal NIJE jedini faktor koji chini neki bend dobrim ili loshim!

 

 

nije. ali ucestvuje bar 70% u ocjeni. laugh.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ote mi rijec iz usta, mene to isto ne interesuje s tobom.

 

nego me interesuje, sto preskoci ono podjebavanje na karamela temi.

 

ja sam mislila da ti volis svoje drugare vise nego mene, ali se uspostavlja da samo pratis moje postove wub.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi tekstovi dovoljno dobri, ali muzika ubija u pojam

stari tekstovi ludilo, muzika dobra/ok/smor

 

vrlo originalan i 100% jedinstven bend, tu nema dalje

fenomenalni muzicari, ukljucujucji olivera koji je tehnicki sjajan pjevac i jedan od najboljih uzivo koje sam gledao

istina da ima vrlo specificnu boju glasa, meni je ql

zato je basista jebeni genije

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

BASH ME ZANIMA KADA TJE BELCI DA SHVATE DA NE MOGU DA BUDU JEBENI JAMAJCHANI.A TAJ BEND KKN O KOME SE DISKUTUJE JE GOLO SRANJE.MUZIKA JE LOSHA, A O VOKLAU NE ZELIM NI DA DISKUTUJEM.JA NE ZNAM KAKVE NEARTIKULISANE ZVUKOVE ISPUSHTA TAJ IDIOT SA ZELENIM PEROM KOJE MU VISI NA UVETU?

JEDVA SAM CHEKALA PRILIKU DA BACIM SHLAJM NA TAJ BEND...HA,HA,HA,...BEND?

UZAS!

 

 

Nikad mi nije bilo jasno kako neko moze da slusa KKN.

To je bre najgori band na domacoj sceni a i sire.Od onog pederskog vokala mi se povraca..:puke:

hahahahah!!!TAKO JE

Share this post


Link to post
Share on other sites

BASH ME ZANIMA KADA TJE BELCI DA SHVATE DA NE MOGU DA BUDU JEBENI JAMAJCHANI.A TAJ BEND KKN O KOME SE DISKUTUJE JE GOLO SRANJE.MUZIKA JE LOSHA, A O VOKLAU NE ZELIM NI DA DISKUTUJEM.JA NE ZNAM KAKVE NEARTIKULISANE ZVUKOVE ISPUSHTA TAJ IDIOT SA ZELENIM PEROM KOJE MU VISI NA UVETU?

JEDVA SAM CHEKALA PRILIKU DA BACIM SHLAJM NA TAJ BEND...HA,HA,HA,...BEND?

UZAS!

hahahahah!!!TAKO JE

 

Auuuuuuuuuuuuu... ZLO! Bila bi prva na Golom Otoku, da se ja pitam... !

 

:cry::cry::cry: Jbt, koliko glupih ljudi okupira ovaj grad... :surprised::uhoh::no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebiga, ako ti se bend ne svidja ne moras bas da povracas po njemu...

 

 

EDIT: po tvojoj logici ljudi ne bi trebalo da sviraju nijednu varijantu rock'n'rolla jerbo je to nesto sto su smislili ameri, a big bend rts-a bi svirao iskljucivo srpsku izvornu a ne jazz.....tja.

Edited by Primeval_JAH_Guardian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...