Jump to content

Kandakodžainebojša


Johnntra

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

May be an image of 5 people, people playing musical instruments, people standing and text

Velika sala DKSG
Bend koji ove godine zaokružuje trideset godina postojanja, ostavio je neizbrisiv trag u srpskoj rok kulturi. Muzika grupe Kanda, Kodža i Nebojša je fuzija brojnih žanrova koje su ovi muzičari istraživali od početka devedesetih godina - alternativni rok, dab, rege, fank, džez. Oslanjajući se na talenat, inteligenciju i ljubav kao pogonsko gorivo, uspeli su se održati do danas, a njihova popularnost sve više raste svakim novim albumom.
* Ulaznice uz indeks 300 dinara / bez indeksa 600 dinara. Vašu ulaznicu možete obezbediti na vreme preko tickets.rs i portirnici DKSG. Broj mesta je ograničen na 200.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradiš prc test u državnoj firmi, ako je sve u redu, dođeš i uzmeš sa index jeftiniju kartu. Išao bih ali taj dan je Hashima i promocija novog albuma, a KKN je već dosta od mene dobio. Idu malo na led, ali ko uhvati setlistu jer bilo promena u istoj od 2019 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, VoivodBG said:

Odradiš prc test u državnoj firmi, ako je sve u redu, dođeš i uzmeš sa index jeftiniju kartu. Išao bih ali taj dan je Hashima i promocija novog albuma, a KKN je već dosta od mene dobio. Idu malo na led, ali ko uhvati setlistu jer bilo promena u istoj od 2019 godine.

Zar se to ne placa brda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Možda ti znaš nešto što ja ne znam pa ti ne kontam foru, ali ja sam lepo pitao! :haha:

msm deluje da sve vreme postoji taj slon u sobi u vidu uticaja raznih hemikalija na pojedine khm khm članove, ali ne znam ima li nešto konkretnije od toga...

kanda_kodza_i_nebojsa

KKN official instagram profil
Sve je stalo u R'n'R
Članovi benda:
Oliver Nektarijevic
Nenad Pejovic
Bosko Stanojevic
Vladan Rajovic

Mrtvo ladnoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...