Jump to content

Kandakodžainebojša


Johnntra

Recommended Posts

Meni je njihova muzika ok!Volim kuci da slusam.

Ali moracu da citiram hejt jednog drugara-``Pevac zvuci kao naduvan helijumom,i hoce da ga jebes u bulju..``!!! Jebiga... icon_mrgreen.gif

Da kontam da je Oliverov vokal neprihvatljiv mnogim ljudima (verovatno nikad niste slusali Finli Kveja ili Horas Endija), ali u svakom slucaju KKN nisu bend za svakoga....mislim da im to nikad nije ni bio cilj, vec da jednostavno kazu sta imaju pa kome se svidi svidi, kome ne nema veze! Meni je bas njegov vokal to sto je KKN sto ih (po meni) stavlja iznad drugih bendova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
raniji radovi KKN su mi interesantni ali na ovaj novi materijal sam otkinuo! skroz su promenili zvuk...sada zvuce kao agresivna varijanta THE CURE sa nekim reggae uticajima...

njami icon_redface.gif Nisam preslušala ceo album, ali ne sumnjam da je loš.

tako mi je em milo em drago što su se konačno pojavili, pošto ih nije bilo duže vremena. icon_da.gif

jedva čekam koncert, pošto su najavili da će ih biti... icon_cool.gif

 

 

Da kontam da je Oliverov vokal neprihvatljiv mnogim ljudima

 

to je apsolutno tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, znaci i ti si bio? Jeste, odlicni su uzivo... cime vecina bendova ne moze da se pohvali icon_smile.gif

Da odlicni su uzivo, cini mi se da u staroj postavi nikada nisu tako dobro zvucali na koncertima (osim mozda na "oprostajnom" u basti SKC-a, koji je bio fenomenalan)!!!!!!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kontam da je Oliverov vokal neprihvatljiv mnogim ljudima (verovatno nikad niste slusali Finli Kveja ili Horas Endija)

ovo spazih tek sad...e,da,to je tachno,oliverov glas je specifichan,drugachiji ,ali priznajem da posle nekog duzheg preslushavanja njihovih albuma mozhe i da zamori mozak jer je onako 'namontiran ' ,veoma zanimljiv u pochetku,a posle stichem utisak da pesme i previshe zvuche slichno jer i on sam bash ne uspeva uvek da prilagodi glas muzici,dakle-piskav,shto je i normalno ,mada uz d.a.b. su jedini koji su neshto znachajnije i postigli ,aliiiii se ne mozhe porediti sa horace endijem-takav nezhan glasicj-njega je milinaaaaa slushati ceo dan i tako prija ushima ,ali lepo je shto se neko setio i njega icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aliiiii se ne mozhe porediti sa horace endijem-takav nezhan glasicj-njega je milinaaaaa slushati ceo dan i tako prija ushima ,ali lepo je shto se neko setio i njega icon_da.gif

Aham... slazem se! icon_mrgreen.gif

A tek kakav glas ima Wayne Wonder... mlada reggae nada biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ozivimo je superrrr..

 

Ja njih ranije i nisam nesto slusala, mada mi se desavalo da mi u glavi odzvanja " Moja mala uziva jede pomoran DJe "....ne znam....

 

Cim vidim da li su me primili na fax icon_smile.gif odoh da kupim cd....

 

 

Spot je tako lep. Neobican. Ide skroz uz pesmu. icon_razz.gif

 

Bio je koncert 28. u filiju na nekom festivalu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

A sta fali Oliveru??? mad.gif

Meni se bas svidja sto vokal nije kao i svaki drugi... Dobro je sto imaju svoj fazon...

Anyway, vidim da ste batalili temu a sad ce i koncert...

 

Dakle:

 

Kanda, Kodza i Nebojsha

30. septembar

SKC, velika sala

 

 

P.S. Prolazili iko od vas (koji ih toliko volite i postujete) pored SKC-a???

 

PoZ pa se vidimo tamo... pivopije.gif

Edited by Zmychek

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ Stringer - razume se, KKN su mi mozda i najbolji nas bend.... Cujemo se ovih dana.... idemo zajedno sigurno.... musik20.gif

 

@Dzontra - lepo Stringer rece.... smaras icon_da.gif ...... ali da sta god, u pravu si, whatever... icon_spava.gif

 

@Kali Yuga - pa sigurno da mozes da nadjes nekoga da ti nareze, ali ako si pri kesu vredi kupiti CD..... treba podrzati domace bendove..... pivopije.gifmusik19.gif

Edited by Epitaph

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...