Jump to content

Kandakodžainebojša


Johnntra

Recommended Posts

kul je Oliver....samo sto zvuci i zgleda k'o zatvorska kucka...if ya know what i mean...

 

Dobro ajde, neka ti bude...

 

@ Epitaph - Ti znash shta treba da mi nabavish jel tako? icon_rolleyes.gif Ajde, videcu da li mogu da dodjem, pa se vidimo ondak na certu...

 

@ Kali Yuga - Pazi, za par dana cu ga dobiti za rodjenda (original), pa ako hoces i mozes, strpi se pa cu da ti narezem... OK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kali Yuga - Pazi, za par dana cu ga dobiti za rodjenda (original), pa ako hoces i mozes, strpi se pa cu da ti narezem... OK?

E hvala, stvarno bi mi znacilo! pivopije.gif

@ Epitaph - znam da treba podrzati domace bendove i uglavnom kupujem originale, ali trenutno sam jako tanka sa parama, a ceka me jos i novi Eyesburn da isfinansiram orangelistening.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da cu doci na Osmi Putnik, ali sam najverovatnije u subotu u SKC-u  icon_rockdevil.gif

Ko ceka, doceka  icon_wink.gif

 

koncert je u PETAK..........tj......... DANAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja kupio kartu........ loooooooodilio................... bice mnogo dobro..........

Edited by Epitaph

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Johntra - Samo jedna rec, i toliko od mene. ODRASTI!!!

stvarno je bilo krajnje vreme da mi neko to kaze...

 

ovako, drugovi komploexasi, nadjite nekog drugog, stvarno mi je mrsko da se upustam u bilo kakvu dalju raspravu... pozdravi od klinca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Jesu dobri. Koga zanima:

 

Tribina „Dijagnoza domaće muzičke scene“

 

POPBOKS organizuje serijal javnih debata na temu aktuelnog stanja na srpskoj rock-pop-hiphop, elektro... sceni (kao i u ostalim srodnim žanrovima). Tribina sa unapred precizno odabranim sagovornicima i učešćem publike ima za cilj da jasno detektuje probleme sa kojim se suočavaju autori i izvođači različitih generacija.

 

Učesnici prve sesije, koja se u utorak, 6. juna, od 19:00, održava u Malom klubu Doma omladine, su: Boris Mladenović - Jarboli, Nenad Pejović – Kanda Kodža i Nebojša, Nikola Vranjković – Block Out, Sky Wikluh, Relja Bobić - Belgradeyard Sound System; Boris Vlastelica - Repetitor; moderator: Goran Tarlać – POPBOKS.com.

Teme diskusije:

- Autorski potencijali bendova;

- Tržišna usmerenja i mogućnosti;

- Izdavaštvo i tiraži, mogućnost debi izdanja;

- Producenti: vizije u radu sa bendovima, tehnički uslovi...

- Koncertni prostori i menadžeri

- Autorska prava

- Medijska pokrivenost

- Potencijal Interneta za medijsku promociju;

 

Druga dva dela tribine (13. i 20. jun) uključiće razgovore sa šefovima izdavačkih kuća, menadžerima, urednicima koncertnih prostora, kritičarima i urednicima u domaćim medijima.

Ulaz je slobodan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, jel ima neko ko bi mi narezao poslednji album kkn? bila bih mu do groba zahvalna! icon_da.gif nemojte samo da mi tupite sada kako treba zastititi autorska prava, bla bla, sve ja to znam, ali ne mogu trenutno nikako da priustim sebi original i tako se razvlacim vec godinu dana icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, jel ima neko ko bi mi narezao poslednji album kkn? bila bih mu do groba zahvalna! icon_da.gif nemojte samo da mi tupite sada kako treba zastititi autorska prava, bla bla, sve ja to znam, ali ne mogu trenutno nikako da priustim sebi original i tako se razvlacim vec godinu dana icon_sad.gif

ajde dacu ti ja, hoces da ti posaljem preko nekoga iz underdeatha ili kako....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...