Jump to content

In Flames


Recommended Posts

meni bi ovo bio jedini in flames album koji mi se BAS ne svidja, sto je bedak jer stvarno gotivim göteborg metal, a oni su mi omiljeni bend odatle. okej, nije da mi se ne svidja, vise mi je samo okej, ali na dosadan nacin. znaci ne mogu da se zalepim ni za jednu pesmu. kako pocne sledeca, ovu prethodnu sam vec zaboravio. ili mu fali nesto ili ga ja jednostavno ne kapiram. prethodna dva su mi bila mnogo bolja. VISE SKACU! musik19.gif

 

tekstove nisam procitao, (nit imam nameru ako mi se ne svidi zika) pa tu ne mogu da komentarisem. najverovatnije mi nije legao fazon, pa ne osecam energiju ili.... sta god.

 

mada, oni su u proizvodnja fazonu (time ne mislim nista lose), tako da eto njih sa novim albumom sledece godine.

 

znaci nema SANSE da se poredi sa claymanom. (ko god da je to rekao). no.gif

 

offtopic: ali je zato novi soilwork violent.gif

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavimo sam DVD "Used & Abused". Cool je. icon_cool.gificon_mrgreen.gif

 

 

Favourite "Come Clarity" song

 

01. Take This Life

[ 3500 ]

 

02. Leeches

[ 1514 ]

 

03. Reflect The Storm

[ 1866 ]

 

04. Dead End

[ 2845 ]

 

05. Scream

[ 631 ]

 

06. Come Clarity

[ 2196 ]

 

07. Vacuum

[ 762 ]

 

08. Pacing Death´s Trail

[ 503 ]

 

09. Crawl Through Knives

[ 3660 ]

 

10. Versus Terminus

[ 680 ]

 

11. Our Infinite Struggle

[ 281 ]

 

12. Vanishing Light

[ 539 ]

 

13. Your Bedtime Story Is...

[ 206 ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha "Vacuum" je dobio iznenađujuće malo glasova, meni je ta pesma baš bila skakutava od starta, pogotovu refren onako baš leti biggrin.gif

 

Crawl Through Knives je prva naravno, jednostavno pesma ima antologijski kvalitet ...

Nego ladno ima 200 likova koji su glasali za bedtime story icon_smile.gif

 

odakle si uzeo taj poll?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam samo Take This Life i pomera bulju, ali gde dodjavola moze da se kupi album??? mislim na original naravno, ja sam od onih koji pokazuju nesto postovanja prema bendovima koje slusaju (ko god kaze da je die-hard fan nekog benda a ima njihov mp3 disk, treba ga oterati u pizdu materinu). Trazio sam u Mordoru, ali nemaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cuo sam samo Take This Life i pomera bulju, ali gde dodjavola moze da se kupi album??? mislim na original naravno, ja sam od onih koji pokazuju nesto postovanja prema bendovima koje slusaju (ko god kaze da je die-hard fan nekog benda a ima njihov mp3 disk, treba ga oterati u pizdu materinu). Trazio sam u Mordoru, ali nemaju...

P sta cemo sa ljudima koji to NE mogu da priuste? Oni ne bi trebalo da slusaju muziku, jel' tako? Pozdravio te Lars Ulrich.

 

Crawl Through Knives, Reflect The Storm i Scream obligatno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...