Jump to content

In Flames


Recommended Posts

pa dobro za mene(dakle za mene ne kazem da je tako zaista) je recimo clayman njhov najbolji album, sve je stvar ukusa,mada su i oni raniji :rockdevil: .Odmah posle njega se jester race i come clarity kolju za drugu poziciju. mada ima i onih koje ne mogu da slusam jer smaraju uglavnom su svi albumi do jaja i gotovo podjednako dobri, samo sto imaju drugaciji pristup slusaocu,tj. stil se razlikuje. ovo je za mene jedan od retkih bendova cije albume mogu da slusam od pocetka do kraja bez preskakanja pesama(dobro ajde Scream smara :) pa ga preskocim).

Edited by Ziggyman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatna stvar... Kad bismo sad uzeli 20 fanova IF-a i pitali ih da napišu omiljena 3 albuma, provereno niko ne bi stavio iste albume istim redosledom :D

da upravo to...

ali ono sto mi nije jasno kako nekome ko je iole preslusao albume IFa mogu da medju prva recimo tri albuma budu i oni stariji i ovi noviji Inflamesi... totalno je drugi stil, nema nikakve slicnosti u muzici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro. Bice zivi shit kao i zadnja 3. :D

 

Nema potrebe, kad vec vidis da se drugima svidjaju novi albumi, da pljujes po njima, time pljujes na ukus tih ljudi pa i na te ljude. IF su se promenili, - to uvek nekome odgovara, dok nekome ne. Meni je jedan od najboljih albuma svih vremena (znaci ne samo od IF) CLAYMAN...a on je bas negde izmedju pocetka i kraja! Sto se tice Reroute 2 Remain, to je prvi album od bilo kog zesceg metal benda koji sam cuo i on me je uvukao u IF pa i taj zanr. To je dovoljno da zauvek gotivim taj album. STYE sam najmanje slusao tako da nemam komentara, a Come Clarity je ludilo album. To sto nije isti fazon kao i The Jester Race moze samo da se protumaci kao pozitivno...zar bi zeleo da su izdali 20 istih albuma. Uostalom imas koliko hoces grupa koji su ih relativno ok iskopirali pa izvoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da upravo to...

ali ono sto mi nije jasno kako nekome ko je iole preslusao albume IFa mogu da medju prva recimo tri albuma budu i oni stariji i ovi noviji Inflamesi... totalno je drugi stil, nema nikakve slicnosti u muzici...

a zasto je uopste i bitno da li je u pitanju drugi stil ili ne...?! :confused: ja se potpuno slazem sa Ziggymanom,dobre pesme su dobre pesme,dobri albumi su dobri albumi bez obzira kome pravcu pripadaju...sto se mene tice,meni je Lunar Strain mozda jedan od najboljih,ali to mi ne smeta da mi se svidi i Reroute To Remain...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zasto je uopste i bitno da li je u pitanju drugi stil ili ne...?! :confused: ja se potpuno slazem sa Ziggymanom,dobre pesme su dobre pesme,dobri albumi su dobri albumi bez obzira kome pravcu pripadaju...sto se mene tice,meni je Lunar Strain mozda jedan od najboljih,ali to mi ne smeta da mi se svidi i Reroute To Remain...

 

...ljudi uvek misle da bend kad napravi album da je to upravo ono sto su oni hteli i da su oni ULTRA genijalci koji sve imaju u glavi isplanirano...a naravno da nije tako...da je pisanje pesama tako lako izdavali bi 3 na dan. Metalika nije izdala album desetak godina, G'N'R se raspali zbog nedostatka ideja, veliki bendovi kao sto su Mejdeni izdaju album svake 3 godine...poenta je da ni oni ne znaju gde ce ih sledeci album odvesti ni na sta ce to zvucati sve dok nije gotov!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...