Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Cutim ja, tj. pokrivam se ushima kad vidim da shit flames ima najvise postova na death metal forumu...

Jbg neki ljudi(klinci) ne znaju sta je ustvari Death metal.Novi albumi od In Flames jedva i da su metal kamo li Death.Oni su mi nekako vise za MTV i Pink ;o)Ne bi me cudilo da se pojave na nekoj Evroviziji

Edited by Glogov_Kolac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa baš i ne vidim šta je tu tako strašno i da se pojave... Ali vidim da su "okoreli" metalci kao i u slučaju recimo Six Feet Under-a spremni da napadaju sve što je iole slušljivije "običnoj" publici. Da nije bendova poput In Flamesa, Slipknota i Six Feet Undera, bilo bi nas mnogo manje. Nebitno da li mi dotične bendove volimo ili ne. Ja sam preko In Flamesa i ušao u svet metala, pa su mi i danas favoriti kao što su mi onda bili, iako sad slušam daleko gore stvari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa baš i ne vidim šta je tu tako strašno i da se pojave... Ali vidim da su "okoreli" metalci kao i u slučaju recimo Six Feet Under-a spremni da napadaju sve što je iole slušljivije "običnoj" publici. Da nije bendova poput In Flamesa, Slipknota i Six Feet Undera, bilo bi nas mnogo manje. Nebitno da li mi dotične bendove volimo ili ne. Ja sam preko In Flamesa i ušao u svet metala, pa su mi i danas favoriti kao što su mi onda bili, iako sad slušam daleko gore stvari :)

 

 

Odabrao si losh bend koji ce te uvesti u ovo... nekad je to bio prvi album metallice, iron maiden, morbid angel.... danas je kolko vidim shit flames, slipknot, limp bizkit... dobro .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja preko Linkin Parka :lol: Ali sada ih neopisivo mrzim. Šta ćeš, menja se čovek.

hehe. :D

 

Odabrao si losh bend koji ce te uvesti u ovo... nekad je to bio prvi album metallice, iron maiden, morbid angel.... danas je kolko vidim shit flames, slipknot, limp bizkit... dobro .

pa nije bas danas, al ajde. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odabrao si losh bend koji ce te uvesti u ovo... nekad je to bio prvi album metallice, iron maiden, morbid angel.... danas je kolko vidim shit flames, slipknot, limp bizkit... dobro .

 

In Flames je jako dobar bend,a poredjenje sa ova druga dva je stvarno maloumno.Ajde reci konkretan razlog zbog cega su losi?Zato sto ne grokcu,ne laju i nema blastbeat-a?Jedini njihov uzasno katastrofican album jeste "Soundtrack...",ostali su ili dobri ili odlicni.Poslednji je mnogo dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi ste retardi... ocrnjuju bend zbog novih stvari, ne pominjuci stare genijalne stvari... kao da nisu nista radili pre zadnja 3 albuma... :no:

 

@lemmy - meni je i soundtrack do jaja... meni se najnoviji najmanje dopada...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma salim se ja bre narode malo koj vam je....

dobri su oni ko leba samo ih treba iseci...

:lol:

 

 

jedino sto me "nervira" (indirektno je vezano za njih), sto svi noviji njihovi "fanovi" gotive samo novi in flames, a ono pre toga ko jebe... ista stvar kao i sa soilwork-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...