Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Guest Findecano

Whoracle rocks. I Clayman isto. Dobro ni Come Clarity nije za bacit'. Tek čuh za njih nedavno, već polako postaju opsesija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa ne znam bas, refren je strava ali strofa je bas netipicna in flames...malo previse nemelodicna i dam dam dam dam...netipicno neinteligentni rifovi...naravno refren je super ponavljam...a ceo album je super i tesko da se za neku moze reci da je najbolja...prve cetri su sve strava, zatim ide SCREAM koja vise zvuci na SEPULTURU nego na IF ali mi se veoma svidja, zatim sjajna balada COME CLARITY, zatim ostatak albuma u tipicnom IF maniru...sve strava pesme gde bi samo istakao CRAWL THROUGH KNIVES kao dijamant sa mozda malo vise sjaja od ostalih...sve u svemu album je ludilo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam bas, refren je strava ali strofa je bas netipicna in flames...malo previse nemelodicna i dam dam dam dam...netipicno neinteligentni rifovi...naravno refren je super ponavljam...a ceo album je super i tesko da se za neku moze reci da je najbolja...prve cetri su sve strava, zatim ide SCREAM koja vise zvuci na SEPULTURU nego na IF ali mi se veoma svidja, zatim sjajna balada COME CLARITY, zatim ostatak albuma u tipicnom IF maniru...sve strava pesme gde bi samo istakao CRAWL THROUGH KNIVES kao dijamant sa mozda malo vise sjaja od ostalih...sve u svemu album je ludilo!!!!
Kada sam tek skinuo album, provjerio koji je pjesma ono "naj" po recenzijama i stavio je na repeat.

 

1. uf sranje

 

2. daj zavrshavaj vishe

 

3. jbt bash se trudi..

 

4. vidi ovaj skoro neprimjetni clean nije losh

 

5. ovo zvuchi dobro

 

6. *slowly banging*

 

7. *Singing Along*

 

IF for life, neka pljuju ovi gayitji koliko hotje, pwna ih Anders sve. :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da...IF je bend koji se mnogo menja, ali to je SUPER! I ja bih hteo jos jedan CLAYMAN, ali da su se trudili da prave takav isti album sigurno ne bi uspeli i ne bi bilo tako inspirativno. Kad bend promeni zvuk, uvek ce se to nekome svideti a nekom ne. Meni se sve njihove faze i fazoni svidjaju, jer na kraju krajeva najbitnija mi je pesma, nebitno da li je dance, pop, metal ili sta vec...tako da ako na jednom albumu imaju death vokale i solaze a na sledecem vise clean vokale i vise sintisajzera i efekata, mozda je i meni malo cudno, krivo,itd u pocetku ali kad im dam sansu i upijem pesme, shvatim da je to i dalje isti bend cija muzika ima pregrst emocija, obrta, snage i pozitivne energije koja me pokrece!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vesti sa Blabbera:

 

Sweden's IN FLAMES is currently in its studio doing pre-production/demos for the band's upcoming album, to be recorded later this year. The group has been working on new material since early May. The current sessions are taking place at IF Studio in Gothenburg, the same studio IN FLAMES used last time they did pre-production.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate to je godinu dana pauze...
trenutno to je godinu i 4 mjeseca pauze... ako izadje kasnije ove godine poshto je come clarity izashao 3 februara 2006, recimo da izadje u oktobru ili novembru to je 3~ mjeseca manje od 2 godine.

 

Nego skinuo sam neke live-ove iz Wackena, +++++ thril =]

 

system (Everybodyyyyyyy screamm) , watch them feed (Uhhh), only for the week (jump jump jumppp!)

Edited by Ukyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda... pogledacu... ali zasad, ono sto sam video - ne valja... po meni!

 

Nastup je skoro isti kao i na svim drugim nastupima, samo uz malo bolju atmosferu... i dalje stoji da mi nisu nesto live, ali i da mi je zivotni san da ih vidim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...