Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Uzmi slusaj bilo koji album 3 dana zaredom bice ti najbolji i sve tako u krug.

 

Jednostavno In Flames.

 

Nego ja se nasto zamajavam Whoraclom lately i svaka jebena pjesma sa albuma je savrsenstvo, jedino mi malo Gyroscope kaska a apsolutno sam odusevljen nekim pjesmama koje mi prije nisu toliko upadale u uvce npr. Jester Script Transfigured (pogotovu dio koji pocinje negdje oko 4tog minuta) i Everything counts . Ima josh nego ih josh analiziram bash bash detaljno ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Whoracle neke vrlo, vrlo mračne momente, koji su samo tu prisutni i nigde više, čak ni na The Jester Race. Ima ih recimo u "The Hive" - deo između drugog refrena i solaže, ili "Worlds Within The Margin" - deo na početku samo sa vokalima i klavijaturama. Na momenat se zapitaš da li je to uopšte In Flames. Baš "zlo" zvuče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo velikog fana pomenute ploce. dead eternity je za mene jedna od najboljih melodicnih death metal pesama ikada...stavise, stara verzija mozda cak izuva jos jace...

:pivopije:

 

Da, jebe Dead Eternity,doora su obe verzije,samo sto ovu na TJR peva Andreas i ima masniju produkciju ,inace izuva i jedna i drugaa! mijetalll! :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Sense Of Purpose je takodje jebacki album, a pesma The Mirror's Thruth.

objasnite mi samo kakve melodic death metal uopste veze ima s death metalom, mislim, teme su sasvim drugacije, melodic bendovi nemaju brutalne slike leseva i ne pevaju o zombijima i sl.

:confused:

 

:) Pa zato sto teme textova i slike na cover-ima nemaju veze sa muzikom koju sviraju... death metal jednostavno ima nekoliko podzanrova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

objasnite mi samo kakve melodic death metal uopste veze ima s death metalom, mislim, teme su sasvim drugacije, melodic bendovi nemaju brutalne slike leseva i ne pevaju o zombijima i sl.

:confused:

brzinu, tematiku, vokale.

 

jedina razlika je predochena u samom imenu podpravca, jedan je mnogo melodicniji od drugog.

 

 

mada vidim da niste upuceno, odlukom svevisnjeg moderatora dm podforuma, In Flames je metalcore a Job for a Cowboy je pure fucking tr00 DM.

 

fuck ye.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...